Iryska kr• 20 марта 2022

Дівчата,знову( Я дуже боюся

Плачу,молюся ,зірвалася - вчора займалася хатніми справами,трошки відволіклася,а тепер накрило(
rivara• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
А я тут одну почитала,побачила коментарі...зовсім розкисла.Болгарка ,вони рашу підтримують,коментарі гидкі,як у росіян..розпач такий їх там сотні всі рахують нас фашистами
Вы читали комменты на болгарском? Там же масса россиян которые с ’любимой’ родины уехали- то у них тоска так выражается.

Lastochka888• 20 марта 2022
Ответ дляWida Winter
Фенибут (пить курсом, лучше натощак) или седафитон (пить симптоматически, когда страшно). Мне больше всего помогает мелатонин на ночь. И пожалуйста, читайте поменьше новостей, именно это больше всего и расшатывает. Позвольте нашей армии делать своё дело, которое у них отлично получается, а Вы - делайте своё. Обнимаю!
Фенибут на тощак нельзя, это кислота, язву заработаете
Lastochka888• 20 марта 2022
Ответ дляБонСу
Фенибут запрещен в цивилизованных странах, он токсичен и вызывает привыкание. А эффективность его никто не исследовал. Ни один грамотный вменяемый врач его не назначит.
Фенибут не вызвал привыкание, очень хорошо убирает похмелье. Много раз проверяла.
khainus• 20 марта 2022
Ответ дляFeel good
У мене десь була упаковка спітомін. Якщо реально треба, можу комусь відправити.
я подумала, что это вид мин...сама от себя в шоке.. Держала в руках охотничье ружье и поняла, что смогла б убить, если была бы опасность
SpiritStar• 20 марта 2022
Рекомендую Трикардин (настоянки валеріани, глоду, собачої кропиви/пустырник в рівних долях). А до нього читати вголос
Псалом 90: Хто живе в помочі Всевишнього, поселиться в покрові Бога небесного. Скаже Господеві: Ти - мій помічник і моє пристановище, мій Бог, я надіятимуся на Нього, бо Він мене визволить з засідки ловців і від тривожного слова. Своїми плечима тебе отінить, і надіятимешся під Його крилами. Його правда щитом тебе окружить. Не злякаєшся нічного страху, стріли, що летить в дні, діла, що проходить в ночі, припадку і полуденного демона. З твого боку впаде тисяча і десять тисяч - по твоїй правиці, а до тебе не приблизиться. Лише твоїми очима впізнаєш і побачиш віддачу грішників. Бо Ти, Господи, - моя надія. Всевишнього поставив твоїм пристановищем. До тебе не прийде зло, і бичування не наблизиться до твого поселення, бо Своїм ангелам заповість про тебе, щоб тебе оберегти на усіх твоїх дорогах. На руках тебе понесуть, щоб часом ти не ударився об камінь твоєю ногою. На аспіда і васіліска наступиш і потопчеш льва і змія. Бо він на Мене поклав надію і Я його визволю. Покрию його, бо він пізнав Моє ім´я. Закличе до Мене, і Я його вислухаю, Я з ним в журбі і його визволю і прославлю. Я наповню його довготривалістю днів і покажу йому Моє спасіння.
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляSpiritStar
Дякую,теж читаю цю молитву
БонСу• 20 марта 2022
Ответ дляLastochka888
фенибут никем не исследованное средство, у которого нет доказанной эффективности и нет профиля безопасности. Токсичность есть, случаи зафиксированы в цивилизованных странах и поэтому препарат запрещен.
Принимать его - Ваша личная лотерея и ответственность. Назначать его детям - преступление.

Птица-синица• 20 марта 2022
Ответ дляALenushka505
Я вам скажу, що люди які нас підтримують теж звинувачують в фашизмі. Один висновок з промови, що хоч ми і нацисти, але не треба вдаватись до радикальних мір -війни. Вигук Слава .... і вшановування Бандери відносять до нацизму і це засуджують багато країн. Тому не треба було провокувати....а думати. Тепер маємо, що маємо
А що такого у вигуку Слава Україні? Й чому Ви це слово пропустили, воно якесь гріховне чи матюк? Й Вам не здається, що у країні, котра у війні більш ніж 8 років, можна вживати об´єднаючи націю й народ вигуки. Це ж не як у Раші, якій ніхто не погрожував, ну якщо їх ТВ не дивитися звичайно.
А провокуємо ми їх навіть говорячи рідною мовою й держачи в руках рідний флаг. Своїм існуванням провокуємо.
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляrivara
Так,є функція перекладу.
Lents• 20 марта 2022
Ответ дляALenushka505
Бо це і є ознакою фашизму. І цю ознаку в нас бачать інші країни. Славлять вчинками, а не закликами
Удалено администрацией...
Olen4a• 20 марта 2022
Ответ дляnatapril
Харьковская область. Переехала из Харькова.
А де саме? Ми теж в області лишились.
natapril• 20 марта 2022
Ответ дляOlen4a
А де саме? Ми теж в області лишились.
Лозівський напрямок.
natapril• 20 марта 2022
Ответ дляOlen4a
А де саме? Ми теж в області лишились.
А Ви?
Olen4a• 20 марта 2022
Ответ дляnatapril
А Ви?
Червоне місто).
natapril• 20 марта 2022
Ответ дляOlen4a
Червоне місто).
Ясно, ви подалі поїхали.
Як там обстановка?
Olen4a• 20 марта 2022
Ответ дляnatapril
Ясно, ви подалі поїхали.
Як там обстановка?
Тихо. Ми їхали до моїх батьків.
Wida Winter• 20 марта 2022
Ответ дляLastochka888
Вы пили, наверное и заработали, раз столь категоричны?
Lastochka888• 20 марта 2022
Ответ дляWida Winter
Не, умные на опыте дураков учатся.
Protruziya• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Так ,як все буде добре,обов´язково сьогодні куплю тільки що?
Купите барбовал, он сильный, принимайте в крайних тревожных ситуациях. И настойка пустырника замечательная вещь и безвредная.