Iryska kr• 20 марта 2022

Дівчата,знову( Я дуже боюся

Плачу,молюся ,зірвалася - вчора займалася хатніми справами,трошки відволіклася,а тепер накрило(
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Між чим?
У нас хтось вигукує Слава Бандері?!
Чи Слава Героям!Чи це більший злочин аніж ракети та бомби по мирному населенню?
Для мене це пухлина мозку-чіплятися до слів..
Це моя думка.
Це як порушення прав людини- фото полонених,і придумати таке(

prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляsonechkook
У нас відбій сирени
А я чекаю і ляжу спатки )
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
знаю, зараз буде, що ви того не усвідомлюєте, але це і є нацизм

Часто звинувачували футбольних фанатів у проявах, бо вони вічно з плакатами і кричалками, усі скарги були від раші. Тому кагби говоря пох…
Кагби за руським кораблем...Бо всі старання щось довести і пояснити - марні. У опонента відсутність мізків
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ дляsonechkook
У нас відбій сирени
Клас! Пішла я каву варить!
agata116• 20 марта 2022
Ответ дляnikolayev
Где бы они ни покупали свой газ, это их не освобождает от обязанностей перед НАТО. Все мечтают туда вступить, а там вход - рубль, а выход - десять)))
я так, хоть что то...
Ksenia-e9d7• 20 марта 2022
Ответ дляBriunetochka
в сети уже крутят видео от 27.12.21,где Жирик прямым текстом говорит,что мы вам покажем 22 февраля в 4 утра.на 2 дня ошибся .и сказал,что 22 год не будет мирным
От же ж тварь. Ребята, мне кажется, что наши бабушки сейчас в гробу переворачиваются от происходящего. Хотя Сталин то ещё дерьмо. Уверена, что само провоцировало. Просто в совке обо всем молчали
prosto_mama_• 20 марта 2022
О,і в нас відбій.
Всім тихого і мирного ранку !

@nna• 20 марта 2022
А мені здається, що для путі найбільш нестерпне і найбільш нацистське і Україні - це гасло ’путін хуйло’. Оце йому болить страшно. А Бандерою і т.д. він тільки прикривається. Не скаже ж він на весь світ, що обідився на поганяло, яке дали йому українські футбольні фанати
Fotografkiev• 20 марта 2022
Київ відбій!
БонСу• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Так там в анотації є побічні дії ,мене зачепило,хоча алергії не було ніколи.
Фенибут запрещен в цивилизованных странах, он токсичен и вызывает привыкание. А эффективность его никто не исследовал. Ни один грамотный вменяемый врач его не назначит.
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Не чула)
То що там? Відбій був у когось? В нас так дивно: сирену місцеву увімкнули в 5.13, а сповіщення по області прийшло через 15 хвилин
Вже є.
Я їм бутер...перші тижні не могла їсти ,тепер щось навпаки-нервове мабуть.
Читаю ’рашугудбай’,у нІх єсть план (щодо НАТО).Чомусь пригадався м.фільм ’Вісімдесят діб навкруги світу’:
Есть ли у вас план, мистер Фикс? Есть ли у меня план? Да у меня есть целых три плана!»...
Йолупи вони...
Ane4ka-9cee• 20 марта 2022
Галушка відбій
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Теж бачила це відео.
Ця гнида ще не здохла?
Ksenia-e9d7• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Теж бачила це відео.
Ця гнида ще не здохла?
Жирик? К сожалению, нет((
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Пошвидше б і у нас був відбій,і всюди,щоб без наслідків
@nna• 20 марта 2022
Ответ дляFotografkiev
Київ відбій!
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляБонСу
Ой,то фармацевт запропонувала,лікар мені зовсім інше,гидазепам ніби так,приписав.
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляAne4ka-9cee
Галушка відбій
))))оце да...я не знаю де це,але ржу))
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Відбій,молю Бога щоб ні до кого не долетіло

Ksenia-e9d7• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Теж бачила це відео.
Ця гнида ще не здохла?
Мне из РФ писали, что там цирк был. Якобы батюшка Кирилл его откачивал))
firano4ka• 20 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Рот в рот робив
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Вже є.
Йолупи вони...
Ура! Всім тихого дня! В нас теж відбій
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Сам?
Непрямий масаж серця чи хрест у лоба?
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
Рот в рот робив
Лали30• 20 марта 2022
У нас Відбій вже.
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Вони ще в щось вірять
Я думала,що тільки в сатану
nana-mk• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
))))оце да...я не знаю де це,але ржу))
З-під галушки теж відбій
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляnana-mk
З-під галушки теж відбій
Та ну вас...регочу))))
ALenushka505• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Чому не можна славити свою країну?
Бо це і є ознакою фашизму. І цю ознаку в нас бачать інші країни. Славлять вчинками, а не закликами
Fotografkiev• 20 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
У меня тетка ребёнок войны великой отечественной, почти всю жизнь в Киеве прожила, последние лет 20 точно русне песни пела какой «великий и могучий» народ. Все пыталась украинский выучить и все никак у неё не получалось, хотя в своё время немецкий знала идеально.
Если б она знала, что ее любимые рашисты бомбы кидают на ее любимый Киев да и вообще на всю Украину, она б наверное с ума сошла, но не узнаёт - умерла чуть меньше 2х лет назад.