Iryska kr• 20 марта 2022

Дівчата,знову( Я дуже боюся

Плачу,молюся ,зірвалася - вчора займалася хатніми справами,трошки відволіклася,а тепер накрило(
@nna• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
🤣
О, сьогодні прислали)
Дякую)

nikolayev• 20 марта 2022
Ответ дляagata116
но я вроде бы читала, что газ хотят у Греции покупать или в Турции или другое топливо, не помню.
даже обрадовалась.
Где бы они ни покупали свой газ, это их не освобождает от обязанностей перед НАТО. Все мечтают туда вступить, а там вход - рубль, а выход - десять)))
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Чому не можна славити свою країну?
Та брЄд
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Чому не можна славити свою країну?
Добре,що можна було співати:
СЛАВСЯ ОТЕЧЕСТВО...тра тата...
kirpichenko• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
В мене така алергія на той фенібут була...його теж потрібно обережно пити ,набряк був губ і очей,їхала на швидку((
Ого, нічого собі.
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Добре,що можна було співати:
СЛАВСЯ ОТЕЧЕСТВО...тра тата...
Ну з язика зняли
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Чому не можна славити свою країну?
А я хочу славити. І буду. Це моя країна,де народилася я,мої батьки,мої бабусі і дідусі. Де я закохалася,де народила дитину

Слава Україні! Героям слава!

І смерть ворогам!

Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Та брЄд
Когда рашисты любят родину, они патриоты, а украинцы, любящие Украину, нацисты! Л-логика(((
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляkirpichenko
Ого, нічого собі.
Так там в анотації є побічні дії ,мене зачепило,хоча алергії не було ніколи.
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_

Слава Україні! Героям слава!

І смерть ворогам!
Слава нації!
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_

Слава Україні! Героям слава!

І смерть ворогам!
Йди обійму
nikolayev• 20 марта 2022
Ответ дляkirpichenko
Ми сьогодні попилисосить вирішили,і серени не почули,вихожу із кімнати на кухню,там відкрите вікно і воно виє.
Я вчера сирену установила в телефон. Еще так от неё ничего и не услышала. Потому что звук на ночь выключаю))) У нас администрация города, по ночам усердно делает рассылки, и оно пиликать может до утра. Начала ставить ночной режим.
firano4ka• 20 марта 2022
Ответ дляALenushka505
Я вам скажу, що люди які нас підтримують теж звинувачують в фашизмі. Один висновок з промови, що хоч ми і нацисти, але не треба вдаватись до радикальних мір -війни. Вигук Слава .... і вшановування Бандери відносять до нацизму і це засуджують багато країн. Тому не треба було провокувати....а думати. Тепер маємо, що маємо
Цікаво з чого ви взяли такий, навіть не знаю як назвати, що звинувачують.
Ніхто не кричить слава Бандері! А слава Україні гасло УНР і до нацистів ніяким боком.
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Йди обійму
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Нууу ,онІ ж вЄлікіє)))
kirpichenko• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Мені теж передали,щоб пила по троху. Бо ніде і не купиш. А я все випила за раз ))) і нічого не відчула
Мабуть організм від стресу в такому стані,що його не алкоголь не заспокійливі не беруть.
___Nina___• 20 марта 2022
Ответ длякенгуруша
В Дн обл. Нам обіцяють завезти, може і розбирають швидко. Але я завжди ходжу зранку, і нічого не можу купити ( вчора так набігалась по магазинам і аптекам, що аж температура піднялась).
Тоді Вам точно потрібно щось для НС. У нас часто думають, що ноотропи, заспокійливі і т.д. приймають слабкі люди. Навпаки, приймаючи такі препарати, ви бережете свою НС, оберігаєте себе від можливої появи панічних атак та розладів здоров´я від постійного стресу. Навіщо виснажувати НС, якщо її можна підтримати.
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Слава нації!
Батько наш Зеленський.
Україна-мати..
@nna• 20 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Точно. Це так само шотландця звинуватити у тому, що він нацист, бо коли одягає. А кОцап кілька не носить, то значить шотландець нацист

Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
Та там клініка, наскільки розумію
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Батько наш Зеленський.
Україна-мати..
Ооо, креативненько
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ооо, креативненько
То не я ,то вже так в інеті співають))))
kirpichenko• 20 марта 2022
Ответ для___Nina___
Ось Федорова писала про смаколики для нервової системи.

От стресса.
Снять тревожный синдром помогают: растительные препараты, некоторые БАДы(биодобавки), транкивлизаторы, антидепрессанты и нейролептики (только по спецрецепту врача в основном, но есть те, что без рецепта- о них ниже напишу), ноотропы и пр.
На валериане (лучше болгарская таблетированная или добавляем корень в чай), персене (уж если брать- то ново-пассит, персен хуже состав )ново-пассите (там, кроме валерианы, ещё мелисса лекарственная, зверобой продырявленный, листья и цветки боярышника, пассифлора инкарнатная, соплодия хмеля обыкновенного, цветки бузины черной и гвайфенезин. Вот гвайфензин, кстати, как муколитик супер. Поэтому ново-пассит в таблетках прекрасно подходит для тех, у кого остаточный кашель ещё есть, а на этом фоне- плюс стресс), останавливаться особо не буду.
Афобазол. То, что можно купить без рецепта. Снимает тревожность, прекрасен при депрессии и раздражительности. Можно за рулём. Не вызывает сонливость. В среднем по 10 мг три раза в сутки. Но дозу можно менять (врач).
Бифрен (он же- фенибут). По действию похож на афобазол. Чуть более выражен расслабляющий эффект. При этом, одновременно, отличный психостимулятор. Если кратко и не по научному- паникуете, но понимаете, что расслабляться нельзя, нужна твердая рука, светлая голова, кучу решений принимать- это ваш препарат.
Адаптол (мебикар). Это типа дневного транквилизатора. Спать не заставит, но улучшит действие снотворных, если нужно. Страх хорошо снимает. Можно сочетать с вышеназванными- работает отлично.
Магне В6, честно- слабый, практически без эффекта, если принимать экстренно, при стрессе «сегодня сейчас». Но работает при системном применении. Но слаб.
Глицин, глицисед. Тоже самое. День в день не сработает. Хотя б неделя приема и в двойных дозах.
Без паники. Всё будет хорошо.
Можно всё и по два?
@nna• 20 марта 2022
Бляха муха із твоїм т9!
У моєму попередньому пості ’коли’ і ’кілька’ це кілт )))
Kvitkaliliia• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Не чула)
То що там? Відбій був у когось? В нас так дивно: сирену місцеву увімкнули в 5.13, а сповіщення по області прийшло через 15 хвилин
firano4ka• 20 марта 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Та там клініка, наскільки розумію
знаю, зараз буде, що ви того не усвідомлюєте, але це і є нацизм

Часто звинувачували футбольних фанатів у проявах, бо вони вічно з плакатами і кричалками, усі скарги були від раші. Тому кагби говоря пох…
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
Ого, то ви ще тримаєтеся добре.
Ми вже 2 пачку відкрили. Але різні таблетки і другі, ніби седавіт, не так допомагають(
Я бухгалтер,не дуже хочу ’ тормозити’, поки підприємство ще трохи працює,відчуваю обов´язок.Я коли вийшла на роботу,давали з/ п за лютий швидше працівники вийшли і кричали’ дякую,’Я кажуВи що,це мій обов´язок,це вами зароблені кошти.Як я ревіла....Добре,що керівництво адекватне,підтримує економіку,як моде- з/ п,податки,контрагентам платимо і т.д
Briunetochka• 20 марта 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Я как раз документальный фильм о ВОВ смотрела. Гитлер и то предупреждал. Хотя думаю,Сталин и СССР ещё те провокаторы
в сети уже крутят видео от 27.12.21,где Жирик прямым текстом говорит,что мы вам покажем 22 февраля в 4 утра.на 2 дня ошибся .и сказал,что 22 год не будет мирным
sonechkook• 20 марта 2022
У нас відбій сирени
firano4ka• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Зрозуміло, тримайтеся!!! Усе налагодиться.