Iryska kr• 20 марта 2022

Дівчата,знову( Я дуже боюся

Плачу,молюся ,зірвалася - вчора займалася хатніми справами,трошки відволіклася,а тепер накрило(
nikoletta008• 20 марта 2022
Автор держитесь )
Обнимаю Вас . Тоже сижу в коридоре и думаю : за что нам это ????????

@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Я в шоці і до сих пір інколи не вірю,що це все відбувається,що люди не люди,а тварюки.
І здається мені,що пройдуть роки, 50-100 років і знову будуть ’дружити’ країни і люди. А не можна ! Не можна пробачати такого.
Вони повністю все зруйнували!
Виживемо,навчимо дітей любити тільки Батьківщину
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляFeel good
Усьому є кінець.
Де ж кінець цій жорстокості,ракетам,літакам?Господи,допоможи !
кенгуруша• 20 марта 2022
Ответ для___Nina___
Купіть собі щось заспокійливе. Я вже сьогодні в аптеку ходила за фенібутом. Тобто вчора
У нас нічого немає в аптеках ((
На початку ще допила атаракс, лишалось 7 таблеток. На ніч, щоб хоч спати. А теперь вже нічого не купиш...
Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Ооо,ви мене заспокоїли))не знала і налякалась зовсім нічого про них не знала, дякую вам.
Они там выкупили всю недвижимость, друзья отдыхали, говорят, просто ужас, невозможно, мы и не ездили поэтому
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляagata116
вопрос когда и чем?
Я садила картоплю і квіти))думаю що не трагедією..надіюсь.
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
«Все проходит и это пройдет»

автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
І ненавидіти їх я своїм кожного дня про це кажу
Feel good• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Автор, Ви звідки?
annetta888• 20 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Выкупить, то выкупили
А ездить туда не могут
Пустует жилье и разрушается, а платить коммунальные надо. Если аппартаменты, то обслуживание очень дорого
кенгуруша• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
«Все проходит и это пройдет»
Звісно. І солнце буде навіть після нас...
Але то так, філософія. Про це можна розмовляти, сидячи за чашечкою кави.
agata116• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
я и любила...не уезжала никуда, жила тут и все оки, а возможности были на пмж(
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляFeel good
Автор, Ви звідки?
Яке це має зараз значення?Ми всі з України
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Я не наважилась написати,теж вчу говорити:Смерть ворогам!
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Так
Але,не повернути загиблих,не повернути ’нерви’ людей...

Тримаємося,дівчата!
Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Я дуже давно не пила. Мені передали пляшку вина декілька днів назад. Я вчора перед сном випила (хоча,пити не можна,знаю), сподівалася,що засну,бо ночами не сплю.Я не оп´яніла навіть. Хоча,від вина швидко п´янію. А тут...
И у меня такой странный эффект был, я тоже не пью, но мне даже сама сказала выпей, глядя на мое состояние, но вообще не помогло. Не корите себя, выпить можно, это же не напиваться до состояния свиньи
Wida Winter• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
Так ,як все буде добре,обов´язково сьогодні куплю тільки що?
Фенибут (пить курсом, лучше натощак) или седафитон (пить симптоматически, когда страшно). Мне больше всего помогает мелатонин на ночь. И пожалуйста, читайте поменьше новостей, именно это больше всего и расшатывает. Позвольте нашей армии делать своё дело, которое у них отлично получается, а Вы - делайте своё. Обнимаю!
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Так

Тримаємося,дівчата!
Nata.t.1970• 20 марта 2022
Ответ дляagata116
я тоже расстроилась...прочитала, шо белорашка идет воевать....капец просто((
Да,это тоже пугает

prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ длякенгуруша
Інколи треба трішки філософії)
Бо важко...
agata116• 20 марта 2022
Ответ длякенгуруша
У нас нічого немає в аптеках ((
НП работает у вас?
если тут есть, могу вам выслать. Я на ЗУ, одно отделение работает.
кенгуруша• 20 марта 2022
Ответ дляagata116
НП работает у вас?
Дякую. Сьогодні ще пробіжусь. Як не знайду, напишу вам ❤
agata116• 20 марта 2022
Ответ для@ альонка@
значит травень)
я в сны не верю никогда, это просто работа голов.мозга.
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляWida Winter
В мене така алергія на той фенібут була...його теж потрібно обережно пити ,набряк був губ і очей,їхала на швидку((
kirpichenko• 20 марта 2022
Ответ дляprosto_mama_
Та ж фігня,передали домашнє вино,сказали пить по троху бо рубить капець,ага два стакани і ніфіга.
Valeriya_fw• 20 марта 2022
Ответ дляannetta888
Выкупить, то выкупили
А ездить туда не могут
А вот это самые приятные слуху слова)))) ха-ха-ха, я, кстати, и не подумала об этом, точно Вы подметили!! Отлично)))
автор Iryska kr • 20 марта 2022
Ответ дляWida Winter
Дякую,новин не можу менше читати(Треба ж знати,яка ситуація.Заспокійливе куплю,якщо є
prosto_mama_• 20 марта 2022
Ответ дляkirpichenko
Мені теж передали,щоб пила по троху. Бо ніде і не купиш. А я все випила за раз ))) і нічого не відчула
@ альонка@• 20 марта 2022
Ответ дляagata116
значит травень)
Ні,в мене бувають чіткі з дитинства. Рідко ,але феноменальні
agata116• 20 марта 2022
Ответ дляIryska kr
имеет и огромное! На ЗУ почти нет войны...как обычная жизнь. Тут где я, никто не слышал взрывов, даже, к счастью...
а есть города где от голода умирают люди и дети