1234svetsvet• 20 марта 2022

А посуточно во Львове можно снять квартиру?

Это реальнее чем на месяц?
На два дня.
ВасильевнаЯ• 20 марта 2022
Так все посуточные квартиры и так сданы минимум на месяц-два, если и реально снять на пару дней то по мега дорогой цене или в дорогом отеле
Toonika• 20 марта 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
Ну почему, мои знакомые снимают посуточно. Уже 10 дней. По три тыс грн в сутки...
Елена1265• 20 марта 2022
Да, автор, реально
Но дешевле комнату снимать посуточно
Амарилис• 20 марта 2022
Ответ дляToonika
А Ви вважаєте, що то задешево вони винаймають?
Заkoхані• 20 марта 2022
Love_Love_Love_• 20 марта 2022
Ответ дляАмарилис
У Львові абсолютно нормальні ціни на житло подобово, точно такі ж які були до війни, але звичайно є відсоток неадекватів які « влупили» ціну, але він невеликий
Амарилис• 20 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто 3000 за добу, то гарна ціна?
Love_Love_Love_• 20 марта 2022
Ответ дляАмарилис
Тобто 3000 за добу, то гарна ціна?
Десь я написала якісь цифри?
Я ж не знаю яка там квартира і які умови хотіли отримати знайомі автора цього посту.
Ще раз повторюю, ціни такі ж які були до війни
jannjann77• 20 марта 2022
Ответ дляАмарилис
А шо то за сума доя советчиці - 90тис в місяць
Лучшая-Я• 20 марта 2022
https://prykhystok.in.ua/find?region=%D0%9B%D0%AC%...
Love_Love_Love_• 20 марта 2022
Ответ дляjannjann77
До чого тут місяць?
Подобово завжди дорожче ніж довготривало, все життя так було
Lilev• 20 марта 2022
Они только на советчице могут рассказывать, какие они патриоты и помощники. По факту-дерут с людей так, что просто жесть!!! Мне стыдно за то, что у нас такие люди!!!
Амарилис• 20 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Десь я написала якісь цифри?
Ви може і не писали, а я відповідала на пост саме з такою, означеною ціною. І вважаю, що то не Єгипет з онінклюзив, щоб такі ціни дерти.
Lilev• 20 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут місяць?
Люди за границей бесплатно селят в свои дома.......
А вы, дорогие соотечественники? 😠
Амарилис• 20 марта 2022
Ответ дляjannjann77
Та да
jannjann77• 20 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут місяць?
Не треба мені лікбез проводити, я знаю що до чого. Якщо люди живуть 10 днів, то ожуть собі ще 20 дозволити.
Love_Love_Love_• 20 марта 2022
Ответ дляLilev
А вы, дорогие соотечественники? 😠
Не всі люди закордоном селять безкоштовно рівно як і у Львові є місця де селять безкоштовно, але дуже великому відсотку наших біженців потрібні шикарні умови, я це знаю зі свого досвіду і стикаюсь з циммщодня, а ще із ось таким. Тому не потрібно всіх під одну гребінку.
Люди здавали подобово роками, це їх заробіток, це бюджет їх сімей і іжа для дітей, чому вони мають робити це безкоштовно?
Lilev• 20 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Да потому, что этот ад происходит в нашей стране!!! И мы все в одной лодке!!!
И не надо мне тут рассказывать, про условия и требования!!! 80% взвинтили цены просто нереальные... Я считаю таких людей мародерами и предателями!!!! И это полнейшее разочарование!!!
феечка.• 20 марта 2022
;(
Алина -a577• 20 марта 2022
Ответ дляjannjann77
Полнейшее отсутствие логики.
Может за 10 дн люди все деньги на сьеме и профукают . А сняли так как выхода небыло?
Lilev• 20 марта 2022
Ответ дляфеечка.
;(
Супер!!!
Вот это и есть ОРК!!!
Алина -a577• 20 марта 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
И сколько раз хозяйны пришли за 10 дней сменили постели, вылизали квартиру?
Lilev• 20 марта 2022
Ответ дляjannjann77
Шоб вы дамочка, оказались на месте тех людей....
Со своими такими и врагов не надо!
Алина -a577• 20 марта 2022
Ответ дляLilev
Со своими такими и врагов не надо!
Прекратите.
jannjann77• 20 марта 2022
Ответ дляАлина -a577
Полнейшее отсутствие логики.
Включіть свою логіку. Якби то були всі гроші, то вони б де інше жили, а гроші залишили на більш важливв речі.
Love_Love_Love_• 20 марта 2022
Ответ дляLilev
Не пишіть єрунду, будь ласка
Алина -a577• 20 марта 2022
Ответ дляjannjann77
Вы плохо соображаете сидя на жопе ровно. А теперь представьте что в машине дети , ничего больше не находиться и страх остаться на улице.
jannjann77• 20 марта 2022
Ответ дляLilev
Со своими такими и врагов не надо!
Фу на вас
Lilev• 20 марта 2022
Ответ дляjannjann77
Фу на вас
Да фу на вас...
jannjann77• 20 марта 2022
Ответ дляLilev
Да фу на вас...