А Маріуполю поставили умову здати місто до 5 ранку тоді відкриють коридори. Мразі...
Ответ дляsim2406
Не нагнітайте. Все не так. Можна ж іншими словами написати, щоб люди не панікували
На емоціях так вийшло
Ответ дляsim2406
Про Маріуполь писали, що ця інфа пройшла на рос.сайтах, так що, це все може і фігня. По Києву, пво не спіймало ракету нажаль, є пряме влучання, але весь Київ не горить
Удалено администрацией...
Ответ дляsim2406
Я розумію, що не весь Слава Богу.
olalesenko• 20 марта 2022
Ответ длялюда матв
Зрозуміло що не потрібно нагнітати , але потрібно реально дивитися на ситуацію ((( яка не покращується ((( і Да , я проти повернення Криму такою ціною !!! На форумі з 2014 , моя особиста думка
Удалено администрацией...
Манижа2012• 20 марта 2022
Ответ длялюда матв
Да тут дело не в Крымк
Согласимся сейчас на Крым, лнр и днр
Он сожрет всю страну
И все будет ебучей расией
Согласимся сейчас на Крым, лнр и днр
Он сожрет всю страну
И все будет ебучей расией
арина-ветерок• 20 марта 2022
Ответ для Leanna
Главное ,чтобы без жертв
Сейчас везде пусто,комендантский час
Так по жилым домам бьют, как будет без жертв?
Oleksa1551• 20 марта 2022
Ответ дляLuchia80
Подольский район коротко называют Подол , как и Оболонский -Оболонь
Не так