s.w.e.t• 21 марта 2022

Девочки, у кого- то отменили тривогу уже??!

Жужa• 21 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
А мне наоборот хуже становится, сначала я так от любого шума не дёргалась, теперь стоит ребёнку резко дверь открыть и сердце заходится
А це нерви
Кампотик вишнёвый• 21 марта 2022
Ответ дляМуркамурковна
Капец (((
Отож((
KiskaBarbariska• 21 марта 2022
Ответ дляПижамаВклеточку
Я сардельку не могу угадать.
Ребусы такие пошли.... можно челенж запускать. Я в городе соски, а я мартышки)))
ПижамаВклеточку• 21 марта 2022
Ответ дляКсенія_я
Це така легенда)) один з варіантів чому так назвали місто) колись тут водились тільки чорні вівці, їх було багато і вони були скрізь….
Я вообще узнала много интересного о наших городах), именно благодаря шифрам на этом форуме).
КВІТКА-6965• 21 марта 2022
З білорусі істрєбітілі летять...
НамСвоюРобити• 21 марта 2022
Ответ дляAugussta
Тогда сосиска😊Сарделька короткая и толстая
Так, але сосиска якось нечемно
ПижамаВклеточку• 21 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так, але сосиска якось нечемно
Охотничья колбаска
KiskaBarbariska• 21 марта 2022
Ответ дляanikeeva
Да!!я даже от тревоги отвлеклась) над Сарделькой думаю
Я до сардельки не дошла, загрузилась на городе акаций)
irina 2709• 21 марта 2022
Ответ дляmeadchen
Они как взбесились сегодня
Да, твари. Их валят, а они все лезут
Valeriya_fw• 21 марта 2022
Девочки, я что-то туплю) сосиска - это речная область?)
НамСвоюРобити• 21 марта 2022
Ответ дляЖужa
А горобці колір не міняють?
Не помічала.
Vodoleya• 21 марта 2022
Ответ дляriri
Длинный город нет
Соседка
AriZonA777• 21 марта 2022
Вторая часть старого названия и завод-гудит
O-livе• 21 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
З білорусі істрєбітілі летять...
Откуда инфа?
Shady lady• 21 марта 2022
Ответ дляLada_333
ну вот самый свежий:

21 березня. Практично всю добу енергетичний потенціал супротиву 6 балів. О 23 та 24 знизиться до 2-х.
22 березня. З початку доби до 4 ранку 2 бали, о 5 та 6 0. Невеличкий підйом до 4 балів з 7 до 9. По спостерігається поступове зниження ресурсу до -8 балів з 14 до 16:00. Далі спостерігаємо покращення ситуації, і вже о 22:00 і до кінця доби 0 балів.
Як ми з вами бачимо, 22 березня тяжкий день. Нам требо приготуватися психологічно та фізично! Можливо, нічого поганого і не відбудеться! Але будьмо на сторожі!
На дві доби, як ви бачите, прогноз не дуже позитивний!
Можливо, Лукашенківські найманці приєднаються до зомбі-рф. А, можливо, білоруси направлять свою зброю проти диктатора. Побачимо… вони слов’яни, та мають приєднатися до боротьби з імперським егрегором рф та його орками.
Білоруси, ми на вас чекаємо.
Для Маріуполя 21 березня піковий день! Маріупольці, тримайтесь! Ситуація може змінитися на краще вже 22-23 березня.
Скоріш за все мирної угоди не буде. Тому слід готуватися до активних бойових дій з 27 березня по 5 квітня.
Звільнимо нашу землю від загарбника!
Проте!
22 березня для рф фатальний день. Для країни загарбника починаються тяжкі часи, які можуть призвести до дефолту (найближчі тижні), зміни влади, та в кінці кінців розпаду, та формування дрібних держав на етнічній основі.
Таке шось пальцем в небо «можливо буде важкий день, можливо нє, можливо білоруси нападуть, а може і не нападуть. Можливо буде дефолт в рф»

Ну, блін..
Я розумію, що ми всі готові вхопитися за надію і вірити хоч кому, але хіба цей період війни не показав що це все фігня?
vola01• 21 марта 2022
Все очень гладко - тоже нет
lana_banana04• 21 марта 2022
Ответ для_Янина_
это какой город? Намекните ещё как-нибудь
Все в названии
НамСвоюРобити• 21 марта 2022
Ответ дляanikeeva
Місто довжиною у життя)

Мене там виправили, що більше на сосиску схоже.
Девушка без амбиций• 21 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
З білорусі істрєбітілі летять...
откуда информация?
Valeriya_fw• 21 марта 2022
Ответ дляAriZonA777
Так, у меня кипит мозг)))
1973• 21 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
З білорусі істрєбітілі летять...
Обоснуйте, а то реальо стемно старовится
НамСвоюРобити• 21 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Так)
ПижамаВклеточку• 21 марта 2022
Ответ дляAriZonA777
И здесь же, соседи)
Qney• 21 марта 2022
Ответ дляДевушка без амбиций
откуда информация?
Незнаю откуда автор поста берёт, я в телеграмм канале бел.партизан тоже такое увидела ☹️
НамСвоюРобити• 21 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Так, у меня кипит мозг)))
Частина ріки)
виканастя• 21 марта 2022
Ответ дляAriZonA777
Lyucia2• 21 марта 2022
Мне до ужаса было любопытно что за город-галушка, гугл ответил за секунду. Давайте просто отвечать ’да’, ’нет’. Без уточнения, где.
Ю_льчик• 21 марта 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Частина ріки)
А завод это же другой город?
AriZonA777• 21 марта 2022
Ответ дляValeriya_fw
Так, у меня кипит мозг)))
Кто оттуда, должен понять))
lisulya• 21 марта 2022
Ответ дляLada_333
ну вот самый свежий:

Білоруси, ми на вас чекаємо.
Звільнимо нашу землю від загарбника!
Проте!
Невже ця астрологиня так і не побачила, що небо нам не закриють ні під яким приводом? Не сказали їй цього зірки ще?