kirpichenko• 21 марта 2022
Ответ дляЛиса Порш
Папа 20 мин назад видел ракету, летела с юга на север , город не пишу, пролетала мимо...Говорит большая такая

Ответ для Shady lady
Таке шось пальцем в небо «можливо буде важкий день, можливо нє, можливо білоруси нападуть, а може і не нападуть. Можливо буде дефолт в рф»
Ну, блін..
Я розумію, що ми всі готові вхопитися за надію і вірити хоч кому, але хіба цей період війни не показав що це все фігня?
Ну, блін..
жоден астролог, таролог і т.д. не може сказати, що буде точно. Це просто неможливо. Для мене поки достатньо, що всі абсолютно попереджають, що цей тиждень дуже важкий.
КВІТКА-6965• 21 марта 2022
Ответ дляO-livе
Откуда инфа?
Телегам канал беларуські гаюн.
Білоруси партизани зливаюють
НамСвоюРобити• 21 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
З білорусі істрєбітілі летять...
Ще цих муднів не вистачало.
ksenichka_ksenia• 21 марта 2022
Ответ дляЮ_льчик
Бл, а я на диване лежу, расслабилась что то, доверяю нашей армии
Аналогично