nadezhdaLitv• 22 марта 2022

Держслужба. Простій. Робота закордоном

Дівчата, любі мої, ви все знаєте! Хто в схожій ситуації?
Я і 2 дітей закордоном, виїхали внікуди з м.С.
На роботі відправили на простій (буду отримувати на руки десь 3 тис. грн. - 2/3 від окладу).
В мене є можливість працювати дистанційно, але з відділу вибрали тільки 1 людину, яка буде працювати.
Я за ці гроші не прокормлю дітей! Я можу тут працювати?
П.с.мова тільки про фізичну працю, мови не знаю, допомога була разова (дали велосипед, педалі крутити самій).
Турбуюся....
Toonika• 22 марта 2022
Я бы работала.
Вообще при пересечении границы они вправе вам совсем не платить и я думаю, им скоро дойдет..
автор nadezhdaLitv • 22 марта 2022
Ответ дляToonika
Я бы работала.
Та і я б працювала!
Мені на роботі сьогодні натякнули, що неможна.
Ось і думаю чи не звільнять мене, якщо я піду працювати закордоном?
П.с. в мене вибору немає, в будь якому випадку потрібно працювати і кормити дітей.
Цікава юридична точка зору. Що можна/неможна і т.п.
Ketia• 22 марта 2022
Ну это госслужба Капкан и ограничения ещё те.
автор nadezhdaLitv • 22 марта 2022
Ответ дляKetia
Це точно!
Якщо я тут знайду роботу, я точно піду працювати! В будь якому випадку буду отримувати більше, ніж 3 тис.грн.
Просто хочу розуміти, які в мене є права.
Відмовитися від виплат на простої (переживу)? Звільнятися? Що?
Natali 511• 22 марта 2022
’Заграница’ вам поможет. Не волнуйтесь, с детьми вы не будете жить на 3 тысячи
lasthome• 22 марта 2022
Працюєте неофіційно
ku4eravaku4erava• 22 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Це точно!
Ни кто не узнает
автор nadezhdaLitv • 22 марта 2022
Ответ дляNatali 511
Ой, ні, нам ’заграница’ і так вже допомогла настільки (житло, разова допомога, харчі на перший час, одяг, іграшки, садок, школа, медицина), що я не знаю як і дякувати людям.
Сидіти на шиї і казати дайте нам харчі я не буду! Хоча пропонують не соромитися і звертатися, якщо щось потрібно.
Соромно. І це зловживання. Я не інвалід, слава Богу, можу працювати.
На першу зарплату обов´язково куплю щось корисне людям, які нас прихистили!
автор nadezhdaLitv • 22 марта 2022
Ответ дляlasthome
Працюєте неофіційно
А так можна тут?
ORTania• 22 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Це точно!
Заява за свій рахунок. Трудовий стаж іде, страховий ні
Ам• 22 марта 2022
Тут відповідь: https://nads.gov.ua/npas/shchodo-osoblivostej-proh...
Toonika• 22 марта 2022
Ответ дляORTania
Да, сейчас на год можно писать, говорят. Без содеожания
ORTania• 22 марта 2022
Ответ дляToonika
Формулювання як на карантин без прививки ’... До закінчення терміну військового стану...’, Особливо якщо діти, відповідно я як мати маю право бавити їх хоч домп, хоч закордоном
автор nadezhdaLitv • 22 марта 2022
Ответ дляАм
Виходить, що не можу працювати?
ЕМ777• 23 марта 2022
Ответ дляАм
Прочитала. Не поняла, зарплату в формате простой (2/3 оклада) будут платить госслужащему, если он выехал в Европу?