Дівчата, любі мої, ви все знаєте! Хто в схожій ситуації?
Я і 2 дітей закордоном, виїхали внікуди з м.С.
На роботі відправили на простій (буду отримувати на руки десь 3 тис. грн. - 2/3 від окладу).
В мене є можливість працювати дистанційно, але з відділу вибрали тільки 1 людину, яка буде працювати.
Я за ці гроші не прокормлю дітей! Я можу тут працювати?
П.с.мова тільки про фізичну працю, мови не знаю, допомога була разова (дали велосипед, педалі крутити самій).
Турбуюся....
Ответ дляToonika
Я бы работала.
Вообще при пересечении границы они вправе вам совсем не платить и я думаю, им скоро дойдет..
Та і я б працювала!
Мені на роботі сьогодні натякнули, що неможна.
Ось і думаю чи не звільнять мене, якщо я піду працювати закордоном?
П.с. в мене вибору немає, в будь якому випадку потрібно працювати і кормити дітей.
Цікава юридична точка зору. Що можна/неможна і т.п.
Ответ дляKetia
Ну это госслужба
Капкан и ограничения ещё те.
Це точно!
Якщо я тут знайду роботу, я точно піду працювати! В будь якому випадку буду отримувати більше, ніж 3 тис.грн.
Просто хочу розуміти, які в мене є права.
Відмовитися від виплат на простої (переживу)? Звільнятися? Що?
Natali 511• 22 марта 2022
’Заграница’ вам поможет. Не волнуйтесь, с детьми вы не будете жить на 3 тысячи
ku4eravaku4erava• 22 марта 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Це точно!
Ни кто не узнает
Ответ дляNatali 511
Ой, ні, нам ’заграница’ і так вже допомогла настільки (житло, разова допомога, харчі на перший час, одяг, іграшки, садок, школа, медицина), що я не знаю як і дякувати людям.
Сидіти на шиї і казати дайте нам харчі я не буду! Хоча пропонують не соромитися і звертатися, якщо щось потрібно.
Соромно. І це зловживання. Я не інвалід, слава Богу, можу працювати.
На першу зарплату обов´язково куплю щось корисне людям, які нас прихистили!
Ответ дляnadezhdaLitv
Це точно!
Заява за свій рахунок. Трудовий стаж іде, страховий ні