Дівчата, хтось прибув до Швейцарії і може дати пораду?
Я зараз з дітьми (5, 7, 9 років) в Польщі, живемо не в дуже хороших умовах. Пропонують їхати до Швейцарії. Я вже так стомилась від тимчасового житла.
Був ще варіант їхати до Німеччини, але досвід моїх подруг каже, що німці - ватні тварі (перепрошую, може і є виключення).
Як в Швейцарії? Чи дають житло? Чи є фінансова допомога? Яка мова навчання в школах? Чи доступні садочки? Які там умови в цілому?
Буду дуже вдячна за поради!!!
Ответ дляHannaZp
а ще від моїх подруг з Німеччини:
1. Стоїть в черзі на подачу документів. Перед нею дівчина подала на реєстрацію договір оренди, щоб компенсували цю оренду. Подруга моя заходить наступною і запитує чиновника про умови такої компенсації. Їй та ж сама людина відповідає, що такої компенсації не існує.
2. По приїзду треба здати тест на корону. Подруга мови не знає. Але звертається до медсестри з направленням. Та робе вигляд, що взагалі не розуміє, що потрібно. Поки не приїхала людина ,яка знає німецьку і не сказала медсестрі, що це направлення на ПЛР тест, вона не ворухнулась (на направленні, звісно, все написано.)
3. Подруга заходе в банк поміняти долари на евро. Охоронець її виштовхує разом з дитиною і зачиняє грати перед носом. Німці біля каси дивлятьна з презирством.
4. Подруга ночувала на вокзалі на сумках з дитиною на підлозі під стіною. Хотіла купити дитині хоча б чаю, але мала тільки долари. Ніхто не продав і не пригостив.
5. Подруга оформлювала фінансову допомогу. Вона з дитиною Висиділа в черзі 4 години. На неї документи взяли, на дитину - відмовили. Сиділа вдруге 4 години в черзі, щоб наполягти на допомозі на дитину.
Они так вели себя в Германии еще до всех этих беженцев и им было всё равно украинец или русский. Отношение ВСЕГДА было слегка презрительное.
KaterionOK• 24 марта 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
5, 7, 9 років - це вже школа там, не садочки.
Пардон (думала, що меншій 3 роки). Так школа ж не повного дня там.
Капитошка81• 24 марта 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Во вторую мировую такие дети даже работали, помогали фронту. А тут убежали и всё им не так
Ответ дляHannaZp
а ще від моїх подруг з Німеччини:
Позиция «мне все должны» в Германии не канает. Плюс немцы терпят неудобства, им это не нравится. Они вот такие и надо просто это понимать.
alybino4ka• 24 марта 2022
Автор, не несите чушь. В Германии прекрасные люди, все помогают. Дают ВНЖ на 2 года. Пособие самое большое по всей Европе. Стыдно за таких, как вы!
Ответ дляCocomamzel
Автор, вот эта жесть жестокая
Немцы предоставляют самые лучшие условия по Европе беженцам, денежку дают в день регистрации на руки, вот это вы конечно
Слов нет
у мене три подруги зараз в Німеччині, всі шкодують. Ставлення - скотське. 5 млн росіян в країні теж дається взнаки. А зовнішня політики теж багато говорить: тягнули з відключення свіфту, забороняють передавати зброю...
Ответ дляМандарина
Такую позицию не терпят НИГДЕ.
И вся Европа терпит неудобства. И никому не нравится терпеть неудобства. И это НОРМАЛЬНО.
Но они помогают, терпят. И немцы тоже.
Я в Польше, волонтёрю, понимаю русский и украинский, конечно. Иногда хочу прибить наших за эту позицию, упаковать в ящик и отправить домой.
Но они помогают, терпят. И немцы тоже.
Капитошка81• 24 марта 2022
Ответ дляVeronikca
Угомонитесь, вам не стыдно такое писать и издеваться над пострадавшими людьми. Имейте хоть капельку доброты, совсем озверели уже.
Вы автору скажите про стыдно
Cocomamzel• 24 марта 2022
Ответ дляHannaZp
Так пусть возвращаются, их кто-то держит?
Можно в польщу, на западной относительно спокойно
Просто вы создаёте тему и обваливаете целую нацию
annaannaannaannaanna• 24 марта 2022
Ответ дляHannaZp
можливо, і?
Что и? Это проблема вашей подруги, что она даже на английском изъясниться не может.
annaannaannaannaanna• 24 марта 2022
Ответ дляVeronikca
Ещё одна. И думаю, что да - немцы относятся к нам лучше, чем украинцы к украинцам.
А вы думаете немцы со швейцарцами сейчас бросятся учить русский и украинский?
Нет
annaannaannaannaanna• 24 марта 2022
Ответ дляHannaZp
одна з подруг прекрасно володіє німецькою, але вона вам і цим, звісно, недогодила
прошу вас покинути тему
Закройте тему
Ответ дляHannaZp
а ще від моїх подруг з Німеччини:
Херь пишите. В каждом слове.