Зробила позавчора заказ з сайту Мейкап на відділення нової почти, хто знає як скоро вони зараз відправляють закази ? Хвилююсь , бо можу переїхати в інше місце, а хотілось би отримати пудру
GeekTeaParty• 25 марта 2022
Ответ дляIsa Dora
Не высылают они ничего. Написала им, ответили правда быстро - ждите)
Ждите посылку или возврат?
Ответ дляYana_pl
Мне отменили вообще заказ, через неделю, хотя логистика в город, где я сейчас, нормальная. Мало того, розетка именно из Броваров выслала, а мейк анулировал заказ через неделю.
Мне тоже отменили, не пойму по какому принципу они решают, кому отменить, а кому отправить
Добрий день!На жаль, ми не можемо відправити дане замовлення. Ми були вимушені встановити ліміт можливих для доставки замовлень.
Наша компанія сподівається, що дуже скоро ми відновимо роботу. У цей складний час бажаємо Вам спокою та терпіння! 💙💛
Только что парфюмс ответил)
Marmel@dka• 25 марта 2022
Зробила замовлення 11.03... , ніякого здвигу...
Хтось знає як його можна відмінити?...мені воно вже не потрібно... Придбала вже у нас в місті..
Marmel@dka• 25 марта 2022
А з Євою взагалі цікаво вийшло , робила замовлення перед війною, посилка виїхала, застрягла в дорозі (, повернули кошти десь через тиждень мабуть, на днях замітила, що кошти зняли знову...з тієї ж картки що оплачувала... Дивлюся в додатку нової пошти це замовлення вісіло з того часу ще коли їхало, але написано що в нашому місті, чекайте на прибуття.. але у мене була доставка на поштомат, переадресувала на діюче відділення, сьогодні забрала ))
Marmel@dka• 25 марта 2022
Ответ дляЯна11122
А на сайті Ева магазину хтось робив заказ ? Приходить ?
Після вас написала як мені йшло )). То не зрозуміла чи моє замовлення повернулося спочатку назад, а потім відправили знову, чи то воно десь лежало... Але кошти спочатку повернули, потім самі ж зняли...
Marmel@dka• 26 марта 2022
Ответ дляСоветчица
У власному кабінеті історія замовлень, відкриваєте це замовлення і вибираєте відмінити.
Я там і намагаюсь знайти, не бачу де функція відмінити ((