Реалістка• 25 марта 2022

Кто-то арендовал квартиру в Польше через агентство?

Поделитесь опытом. Самостоятельно, я вижу, это невозможно. Может, кому-то какое-то конкретное агентство помогло?
Selena*• 25 марта 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3113695 ви вже питали. Треба гроші - мінімум 6000-8000зл треба заплатити при підписанні умови з агенцією і власником. І на 2-3місяці вам не знайти квартиру. Шукайте хочаб на пів року. Неважливо яка агенція. Головне розуміти, що підписуєте
StelllaA• 25 марта 2022
Самостоятельно можно. Но хоть так, хоть с агентством почти все сдают на год. Полгода уже почти никто не хочет. Бывает попадаются и без залога, но вообще это первый и последний месяц + риэлтор 100-50%.
автор Возрастная • 25 марта 2022
Ответ дляStelllaA
Залог не проблема. Но на год - долго, конечно. Для тех, кто не собирается тут оставаться. Интересно, а если предложить увеличить цену, согласятся на полгода? Все равно это будет дешевле, чем посуточно..
автор Возрастная • 25 марта 2022
Ответ дляSelena*
Дякую, я зрозуміла. Але ж не віриться, що вся та кількість людей, що виїхала до Польщі, або живуть у приймах, або збираються залишатись надовго і знімають житло на рік. Я думаю, більшість планує повернутись додому і не збирались лишатись тут довше, ніж на 2-3 місяці. Де вони всі живуть? Виглядає так, нібито всі знають якийсь секрет, тільки я не знаю.....
nata.ant• 25 марта 2022
Ответ дляВозрастная
Автор,тут все преимущественно здают на год,и большинство приехавших ехало к родственникам.
Leonleon• 25 марта 2022
Автор, я тоже снимаю посуточно и переезжаю уже Третий раз с 12 числа, реально, конечно, дорого выходит
Два дня живу в телефоне, ничего не могу найти, я не знаю польского, многие хозяева/агентства не понимают англ., пишу им в воцап, стучусь во все двери, пока кочуем через букинг, все, как один говорят о минимальной годовой аренде
И да, как и многие, прохожу этот круг вторично, когда донецким в 14 не хотели сдавать и мы жили посуточно черёд доба.ua
Моя подруга нашла на 3 месяца, это новострой ещё без отопления, у неё трое деток, все поболели уже, но муж рядом по многодетности и легче вместе переносят невзгоды
springlady• 25 марта 2022
Скажу зараз бяку.Орендуйте на рік.Якщо все буде чудово,Ви лишаєте кауцію,і ось така нехороша людина повертаєтесь додому,втративши за місяць оплату.Ви її все рівно оплатили спочатку,ніхто Вас не буде розшукувати з собаками і нев´їздна Ви теж не будете за такий гріх. А якщо щось зміниться і Ви вирішете залишитись на довший термін,у Вас буде така можливість,бо договір на рік.
автор Возрастная • 25 марта 2022
Ответ дляspringlady
Якось не хочеться таку бяку робити... :(
springlady• 25 марта 2022
І не обов´язково. Моя знайома мала виїхати раніше терміну - за півроку.Вона привела подругу,познайомила з хазяйкою,переоформили договір без жодних питань.Але зняти квартиру в Польщі на місяць-два було складно і раніше,а тепер майже неможливо.Окрім того,на жаль,ніхто не знає,коли можна буде повертатися.А гроші подобово вилітають дуже.Тому моя порада лишається такою ж - знімайте на рік,знайдіть когось,хто зателефонує хазяїну та піде з вами на просмотр і знає польську (є тлумачі-волонтери,багато наших робітників вже знають польську),так можна зекономити на агенції.