варюшка андрюшкина• 26 марта 2022

у кого интуиция работает? уезжать за границу или на западе не будет опасно и

можно возое Львова переждать?
все мои близкие друзья выехали в другие страны
сейчас коллеги собираются, зовут ехать вместе
а я не хочу
но у меня дети 11 и 6 лет
интуиция молчит(
всем мира, девочки и победы скорее скорее
Fotografkiev• 26 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Вважаю, що на ЗУ буде беспечно, як і в центральній. Їхати чи ні, зробіт вибір самі. Я вважаю, що повинні їхати ті жінки з дітьми, які з міст гарячих точок. Де життя їм ці ушльопки не дадуть. А іншим чого їхати? Не розумію ЗУ, яка туди повалила, і зайняла місця, де могли б посилитися люди із Маріуполя, Харкова, наприклад. Ні, я звісно догадуюсь про їхні мотиви про допомогу, але ось такий в нас народ: їду спасати дітей, але поїду, де більша допомога, бо на шарца чого б не пожити.
Як же я з вами згідна. Я з Киева виїхала в хмельницьку область до свекрів. І то тому що троє дітей, найменшому було 5 днів, коли виїжджали. Перший тиждень у Києві ночували В моєму місті тільки сирени, і то звідки багато хто поїхав за кордон. Теж це не зовсім розумію, але не осуджую.
Anita123-13ef• 26 марта 2022
Ответ дляYana_pl
А я вважаю, що в неї паніка, бо її оточення все істерично їде, і автора підбиває. Дуже важко приняти рішення, коли навколо тебе така істерія. На таке ведуться даже сильні духом люди. Добре мати в ці, часи оточення, яке більш спокійне та думає головою. Автору не пощастило.
Підтримую!!! В мене всі виїхали, і я відчула себе дурепою що залишилась. А зараз відчуваю себе дурепою втричі більшою, що виїхала. Просто з усіх боків - їдь їдь їдь , це справді дуже важко в такий ситуації залишитись тверезим. І це не інфантилізм. Думала до ЗУ , але так само почали продавлювати що й туди прилетить🥺🤯
Виолала• 26 марта 2022
Примеры. С Мариуполя бежала семья и попала в ДТП в Одесской области. Другая ситуация. Семья в первые дни войны бежали заграницу- приняли статус беженцев- их поселили в спортзале- а муж айтишник- попытался найти работу- показывает доки- видят что беженец и на работу не принимают. Можно приводить много примеров с разными ситуациями. Одно важно понять- через страх и панику люди делают глупости и да, от судьбы не уйдёшь.
peterman• 26 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Ой, а в Ужгороді повно машин на львівських номерах
От шо вони тут забули
А потім житла нехватає тим, хто дійсно з гарачих точок
vikaS• 26 марта 2022
Моя подруга уезжает со Львовской области.
Месяц жила, но сейчас говорит, что надо уезжать. Двое детей. 9 лет и годик.
Сирень74• 26 марта 2022
Ответ дляYana_pl
Блін, яка для них ЗУ?Там кватири та дома коштують скільки, що і робити будешь, то не дозволиш собі за таку ціну зняти. Є гавняні люди, які наживаються на війні, на жаль.
Або спорт зал їм і все, а ще секонд і їжу. Вибачте, але за кордоном цім людям буде комфортніше, і вони заслуговують на цей комфорт і допомогу в першу чергу. Але ж там, таке враження вся ЗУ виїхала, місць почти нема в багатьох країнах. При чому свої кватири на ЗУ поздавали за гроші не малі. Ото правду кажуть: війна показала, хто є хто. На своїх наживатися, коли загальна біда, це для мене такий же жах, як і русня, яка творить лихо.
Може досить розганяти зраду та ненависть до ЗУ? Ви особисто бачили і порахували скільки виїхало з ЗУ в Європу і чиї місця вони там зайняли? Досить вже брехні!
З моїх знайомих виїхали одиниці і ті до родичів та друзів, нічиї місця вони не займають.
Свекор живе в літній кухні, а в будинок з усіма зручностями пустив сім´ю з Чернігова за комуналку.
А вас почитати, то ми тут всі лиш на чужій біді наживаємось.
dreamsunny• 26 марта 2022
Мы не уезжаем пока ..дома и стены помогают....в данной ситуации в прямом смысле помогают...знакомые практически все выехали...
helga2014• 26 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Чим і ким він воювати буде з НАТО? В Польщі більше біженців ніж в ЗУ.
Ну не танками же попрет
И откуда мы знаем об его резервах?! Из сказок, которые нам рассказывают?

Как это не ужасно, это третья мировая.
Oksana0612• 26 марта 2022
Ответ дляvikaS
Тут дорого.
КВІТКА-6965• 26 марта 2022
Ответ дляВиолала
Статус біженця це процедура декількох місяців. Нащо таке писати?
helga2014• 26 марта 2022
Ответ дляВиолала
Тоже считаю, что не уйдёшь от судьбы
Катруська• 26 марта 2022
Ответ длясоседка_сверху
А що люди з гарячих точок не можуть теж жити на ЗУ?чи обовязково взагалі країну залишити?
Не у всіх є стільки коштів, щоб жити на ЗУ.
vikaS• 26 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Тут дорого.
Она жила в доме своей покойной бабушки. Бесплатно.
Она и перед войной за неделю была в кипише. А я смеялась над этим.
У неё уже были сложены сумки. И 24.02 в 7 утра она уже уехала
Сирень74• 26 марта 2022
Ответ дляhelga2014
Ой, не знаю даже.
Нагнетание идёт конкретное. А также, подготовка ес к войне.
Мы не верили, что у нас так будет. А сейчас не верим, что там.
В общем, не знаю даже, где будет безопасно в этом мире и будет ли вообще.
А вчера вы писали, что мир все ближе.
Виолала• 26 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Спорить не буду. Но человек получил этот статус. И рад все переиграть обратно, но влип.
Горськ• 26 марта 2022
Ответ дляВиолала
Від долі ніколи не втечеш і паніка ще нікому в житті не допомагала.
Oksana0612• 26 марта 2022
Ответ дляvikaS
Якщо в США чи Австралію тоді рішення виправдане, якщо в Європу то змісту немає.
кофейня• 26 марта 2022
Ответ дляspeechless
Именно. Я такого же мнения. У нас пол города выехало на ЗУ, а людям из горячих точек теперь места не хватает на Западной.
Ви впевнені що не вистачає місця? Ви усі села промоніторили в тому ж Прикарпатті?
Natalia505• 26 марта 2022
Ответ дляКузякин
Вот.
Автор инфантил
це ви с чого взяли?
Ирина 2013• 26 марта 2022
Ответ дляFinetouch
У них провалы по всем направлениям, они даже не смогли до мамы дойти, и вряд ли уже дойдут. Думаю на ЗУ всё нормально будет.
Не знаю где там провалы,ракетами кроюют везде,им идти не нужно,по всей Украине сирены постоянно,значит опасность есть
кофейня• 26 марта 2022
Ответ дляВиолала
Ваші приклади суб´єктивні, і недостовірні.
кофейня• 26 марта 2022
Ответ дляВиолала
За декілька тижнів отримав статус біженця, і навіть паспорт не відібрали? Ви дещо плутаєте
Natalia505• 26 марта 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Тоб то ви завжди почуваєте себе дурепою, щоб не робили?
Oksana0612• 26 марта 2022
Ответ дляИрина 2013
Безпека можливо і є як і Європі зараз але погодьтеся, порівнювати ситуацію на сході України і заході недоречно.
Ирина 2013• 26 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Многие не понимают,что такое статус беженства и что такое временная защита и что это разное
Natalia505• 26 марта 2022
Я не їду, автор Житомирська область. В нашій області вже бомблять, в нас поки тихо. Що до інтуіції- Закарпаття ( не вся ЗУ), Вінничина, країни Скандинавії, штати. Це ті місця які я вважаю безпечними, не питайте чому. Ї більше але поки що так...Польша і Львів для мене під великим питанням. Але майбутне здатне змінюватись.
Ирина 2013• 26 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Согласна на счет уровня опасности,но никто не знает,где через час может прилететь,в ЕС это предположения,в Украине реальная опасность везде,поэтому и бесконечные тревоги,дай Бог мира всем и выдержать весь этот ужас!
Oksana0612• 26 марта 2022
Ответ дляNatalia505
Це тільки мої припущення але Львів - Польща, Закарпаття - Угорщина ( під кордонами війська НАТО) сценарій може бути прогнозований.
Blekvud• 26 марта 2022
Ответ дляСирень74
У Львові кожен 5 має карту поляка, родичів чи друзів у Польщі. В мене бабця була полька, залишились родичі в Польщі ( правда в селі), їхати туди я не планувала і не поїду!
Тому навряд що ЗУ займає місця біженців, їх родичі прийняли.
Але тут не докажеш- бо треба західну полюбому обісрати.
dahashutka19• 26 марта 2022
Тоже мысли разные. Мы хоть в Днепре и тут более-менее спокойно, но все равно переживаю. Детям 8 и 1,9 . Если бы не они, то мыслей не было бы куда-то ехать