Мої батьки знаходяться на західній. Спілкувалась із мамою, вона мені розповіла, що у сусідки жила родина переселенців з Луганської області. Вона їм з самого початку поставила умову спілкуватися українською мовою (в принципі, її будинок - територія, на якій вона може встановлювати свої правила, плюс війна) Вони спочатку намагались розмовляти українською, а потім перейшли на російську. Вчора був скандал, після якого ці переселенці поскаржились на сусідку сільському голові. Після чого вона сказала їм збирати свої речі та з’їжджати. Жили вони в неї безкоштовно, давали тільки за комуналку. Як ви вважаєте, сусідка права?
happy camomile• 27 марта 2022
Снова за пыво гроши.Западная себя показала во всей красе - квартиры-сараи за 1000$.Даже киевляне не творили такого в 2014 году.Как можно судить человека по тому,на каком языке он говорит?
_Alekssandra_• 27 марта 2022
Я вважаю, що
1) сусідка не права;
2) такі, як та жіночка, розжигають ворожнечу;
3) тема створена для скандалу і скоро буде видалена.
1) сусідка не права;
KateFrosty• 27 марта 2022
Как тут кажуть, то краще жахливою українською, ніж російською. Невже така складна українська? Не час наразі для принциповості
Ангелиночка31• 27 марта 2022
Вважаю,що людям,які втекли від війни і так несолодко.Нехай розмовляють,як їм зручно.Вони з часом самі перейдуть на українську,якщо житимуть в україномовному середовищі.
_Alekssandra_• 27 марта 2022
Ответ дляАнгелиночка31
І якщо їм вказувати ніхто не буде на якій мові спілкуватись
Elenka_love• 27 марта 2022
Нет, вот из-за таких, кто указывает на каком языке говорить и начинаются все эти разговоры.
happy camomile• 27 марта 2022
Ответ дляalena2013
Не нужно обобщать всю ЗУ, пожалуйста.
Львов отличился.Знаю,есть и нормальные люди.Мне девочка из Франковска предлагала свою квартиру.
Ответ для_Alekssandra_
Я вважаю, що
1) сусідка не права;
Неправда, тема реальная. В этом селе все поселенцы живут бесплатно и единственное ко всем поселенцам требование - говорить на украинском
gala-grabchak• 27 марта 2022
И продолжают с переселенцев дереть за съем в тридорога!!! Пользуются моментом когда безысходность (((
Galyna1211• 27 марта 2022
Нашо оце все? Ще місяць бомбардувань то на українську перейде російськомовна корейська діаспора. Навіть орки по тв стали говорити, шо як виявилось нацисти (ну тобто українці), то вся Україна. Людям і так не солодко, чого та жінка до них причепилась? Достатньо було розмовляти з ними українською, лагідно. А вони хай би відповідали як їм краще.
happy camomile• 27 марта 2022
Ответ дляalena2013
И во Львове есть хорошие люди. Многие благодарны тем же волонтерам.
Не спорю.
Переселенцы и так достаточно натерпелись.
Вы сами не понимаете, что это навязывание тоже форма насилия.
Я считаю, что подобные люди - агенты Рассии. Серьезно.
Вменяемый человек не будет сейчас поднимать эту языковую тему, особенно учитывая, что русскоязычные города наиболее пострадали, оказывая сопротивление ради будущего нашей страны и народа