E-ducate• 28 марта 2022

Популярне питання: куди?

Маємо дівчину, 23 роки, двоє дітей (2 і 4 роки), вчора стала вдовою, мешкають в гарячій зоні, родичі хочуть, щоб вона з дітьми поїхала з України. Питання - куди?. Головне - де реально знайти житло.
Польща і Німеччина, я так розумію, все зайнято. Є люди, готові її прийняти в Англії, але отримати візу і дістатись туди, враховуючи, що вона ніколи не те що за кордон, за межі області не виїзджала, може бути складно.
Читала про Болгарію, що розміщують в готелях до травня. Хтось їздив так?
Які ще можливі варіанти?
ku4eravaku4erava• 28 марта 2022
Дания, Норвегия, Ирландия

Мария Маша Мария• 28 марта 2022
А она сама чего хочет?
ЧаЧаЧа• 28 марта 2022
Австралія
автор E-ducate • 28 марта 2022
Ответ дляМария Маша Мария
А она сама чего хочет?
вона погано зараз розуміє чого хоче, можливо, з нею ще її тітка поїде, але це не точно
Викуся29• 28 марта 2022
А за что жить? Дети маленькие еще. По ценам дешевле всего Польша конечно.
Елена1265• 28 марта 2022
Пусть едет в Германию. Там хоть пособие неплохое есть и жилье социальное компенсируется. А если есть деньги, может ехать в любую страну
snejs• 28 марта 2022
Наверное в Германию. Думаю в Болгарию не вариант, до конца весны доживет там, а потом опять срываться куда от
Alika_1• 28 марта 2022
Швейцария принимает наших, сегодня была статья в СМИ
автор E-ducate • 28 марта 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Австралія
Ви уявляєте собі дівчину з умовного пгт Червоний Хутір Сумської чи Чернігівської області, що зможе добратися до Австралії, а після перемоги повернутися додому?
Чи це такий тролінг?

ИринаКа• 28 марта 2022
Гаряча зона - це де?
автор E-ducate • 28 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Гаряча зона - це де?
Чернігівська область
КВІТКА-6965• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Чи це такий тролінг?
В Болгарію поки ще є місця
ЧаЧаЧа• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Чи це такий тролінг?
Пепепрошую, переплутала теми... відкривала щось типу де війни більша вірогідність, що не буде і куди їхати.
У випадку дівчини - краще в Болгарію
Не чіпай - вб ю• 28 марта 2022
А почему Англия складно, не поняла? Как по мне, прекрасный вариант.
Жилье бесплатно на 6 мес + беженцев там пока немного.
ИринаКа• 28 марта 2022
Відправляти людину з такими вводними одну на чужину...а інші родичі не можуть прийняти її десь в іншому місті? Якщо вона, вибачте, побутове му-му, то навряд чи ій за кордоном буде краще
автор E-ducate • 28 марта 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
закордонних паспортів немає, потрібно оформити візу в Варшаві (чи вже не треба?), самостійно сісти на літак. Я не кажу, що це не можливо, але складно. Думаю, може, є простіший варіант.
malva08• 28 марта 2022
У Польщі не все зайнято, можете відправляти. Контакти можна пошукати по наших блогерах, їх там зараз повно. Або Чехія, там хороші умови для діток.
КВІТКА-6965• 28 марта 2022
Візу в Польщу? Нащо?
Біометрію потрібно зробити.
автор E-ducate • 28 марта 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Візу в Польщу? Нащо?
Біометрію потрібно зробити.
не в Польщу, а в Польщі отримати візу в Брітанію

КВІТКА-6965• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Спочатку паспорт зробити
mikama• 28 марта 2022
Рекомендую Болгарію
Там тепленько ,свіже повітря і можно знайти роботу -починається сезон .а він в них аж до жовтня місяця .це майже півроку .а за цей час розвіднієтбся
автор E-ducate • 28 марта 2022
Ответ дляmalva08
Дякую
ЧаЧаЧа• 28 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Нічого, викрутиться. Тому і раджу Болгарію. Російську там знають. Думаю, і вона розуміє. Вже буде легше. А починати з Німеччини, а тим більше з Англії - буде тяжко.
malva08• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Дякую
Спробуйте зв´язатись з автором сторіс. Якщо є місця, забере до себе. Умови супер і поки що все безкоштовно. Там ціла укр.компанія мамусь. Удачі
ЧаЧаЧа• 28 марта 2022
Ответ дляИринаКа
От якщо до таких родичів, які вважають її за побутове ’муму’, то точно нічого не буде. Краще вже за кордон.
tanya_217• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Чи це такий тролінг?
Она молодая, дети маленькие. Какое возвращаться? Зачем, если мужа нет?
В благополучные страны: Финляндия, Норвегия и т.п.
Там сначала плачет, а там приспособиться и начнет жить. Дети в садик, сама на работу, нового мужа найдет. Зачем ей с детьми возвращаться в Украину?
Kimi• 28 марта 2022
Болгария, Словакия.
Lux Aeterna• 28 марта 2022
Если языков не згает ни одного, то вариант только по Украине. Мать с двумя малолетними детьми языка не выучит, а на раьоту ее никто не возьмет за нраницей без языка. Бесконечно сидеть на социале тоже никто не даст
stronza• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
В Британии спонсор предоставляет жилье, а жить она на что будет?
Капитошка81• 28 марта 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Австралія
А почему не на Луну сразу