Маємо дівчину, 23 роки, двоє дітей (2 і 4 роки), вчора стала вдовою, мешкають в гарячій зоні, родичі хочуть, щоб вона з дітьми поїхала з України. Питання - куди?. Головне - де реально знайти житло.
Польща і Німеччина, я так розумію, все зайнято. Є люди, готові її прийняти в Англії, але отримати візу і дістатись туди, враховуючи, що вона ніколи не те що за кордон, за межі області не виїзджала, може бути складно.
Читала про Болгарію, що розміщують в готелях до травня. Хтось їздив так?
Які ще можливі варіанти?
КВІТКА-6965• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
Ви уявляєте собі дівчину з умовного пгт Червоний Хутір Сумської чи Чернігівської області, що зможе добратися до Австралії, а після перемоги повернутися додому?
Чи це такий тролінг?
В Болгарію поки ще є місця
Ответ дляE-ducate
Чи це такий тролінг?
Пепепрошую, переплутала теми... відкривала щось типу де війни більша вірогідність, що не буде і куди їхати.
У випадку дівчини - краще в Болгарію
Не чіпай - вб ю• 28 марта 2022
А почему Англия складно, не поняла? Как по мне, прекрасный вариант.
Жилье бесплатно на 6 мес + беженцев там пока немного.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
закордонних паспортів немає, потрібно оформити візу в Варшаві (чи вже не треба?), самостійно сісти на літак. Я не кажу, що це не можливо, але складно. Думаю, може, є простіший варіант.
КВІТКА-6965• 28 марта 2022
Ответ дляE-ducate
не в Польщу, а в Польщі отримати візу в Брітанію
Спочатку паспорт зробити
Ответ дляИринаКа
Відправляти людину з такими вводними одну на чужину...а інші родичі не можуть прийняти її десь в іншому місті? Якщо вона, вибачте, побутове му-му, то навряд чи ій за кордоном буде краще
Нічого, викрутиться. Тому і раджу Болгарію. Російську там знають. Думаю, і вона розуміє. Вже буде легше. А починати з Німеччини, а тим більше з Англії - буде тяжко.
Ответ дляИринаКа
От якщо до таких родичів, які вважають її за побутове ’муму’, то точно нічого не буде. Краще вже за кордон.
Ответ дляE-ducate
Чи це такий тролінг?
Она молодая, дети маленькие. Какое возвращаться? Зачем, если мужа нет?
В благополучные страны: Финляндия, Норвегия и т.п.
Там сначала плачет, а там приспособиться и начнет жить. Дети в садик, сама на работу, нового мужа найдет. Зачем ей с детьми возвращаться в Украину?
Lux Aeterna• 28 марта 2022
Если языков не згает ни одного, то вариант только по Украине. Мать с двумя малолетними детьми языка не выучит, а на раьоту ее никто не возьмет за нраницей без языка. Бесконечно сидеть на социале тоже никто не даст