Здала квитки на потяг ще 6.03, кошти не повернули, тепер дивлюся висить на сайті повідомлення що кошти за придбані в інтернеті квитки не повертаються, тільки в претензійній формі. Але коли я повертала, того ще не було.
Кожна копійка на рахунку, написала їм повідомлення на електронну адресу, відповіді немає.
А на телефони вказані на сайті не можу подзвонити, вірніше не знаю як з закордону набрати щоб дозвонитися..
0 (800) 503 111