NafffAnja• 29 марта 2022

Визначення статі дитини: народні методи і прикмети

На трьох планових узд (11, 18, 27 тижнів) стать «не розгледіли». То лежить не так, то неточно… розумію, що питаю дурницю, але чи є якісь методи чи прикмети, які б вказували на певну стать майб дитини?
Був токсикоз важкий, до 20 тижнів по вазі ледве в 0 вийшла. Волосся в небажаних місцях практично не росте, на лице змін у вигляді набряків чи зміни рис нема (трохи посипало, але то мб з нервів).
Finetouch• 29 марта 2022
А мне в 12 недель сказали, а я вот думаю.. правда на таком сроке уже видно кто будет?
По теме автор, не подскажу, не знаю никаких примет))
cvtkjdf• 29 марта 2022
Мне пол ребенка приснился.
Сын не показывался,приснился Владимир Великий во время крещения Киевской Руси.
Дочь не показывалась,перед родами приснилась пони радужная,Розово-фиолетово-белая.
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Мені в 12 тижнів невпевнено сказала лікар узд «схоже на дівчинку», але вагітність настільки не схожа на ту, коли я старшу дочку носила, шо я реально сумніваюсь «хто там»???
До слова, хлопця мого другого «побачили» точно в 12 тижнів
Всегда брюнетка• 29 марта 2022
Всі прикмети 50/50.
Я другу дитину хотіла дівчинку, все робили згідно з різних народних прикмет і навіть по овуляції, думаю зрозуміло, хто у мене народився))
anfisapetrowna• 29 марта 2022
А вы кого хотите?
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляcvtkjdf
Мне пол ребенка приснился.

Та хай би вже приснилось, чесне слово
Марго 152• 29 марта 2022
Є. Почитайте як з допомогою голки визначити стать дитини.
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляanfisapetrowna
А вы кого хотите?
Певності хочу і скупитись нормально-не жовте і біле з ніяким
Всегда брюнетка• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
Так це у вас третя вагітність? Я так розумію, що хлопчик і дівчинка у вас вже є, тому яка різниця, хто буде третій, нехай сюрпризом буде.
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Та наче й так, але після перерви в 10 років все треба купувати наново… і хотілося б знати, щооо вибирати)))
cvtkjdf• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja

Та хай би вже приснилось, чесне слово
Вам хороших родов.
Я вас понимаю.
Хочется уверенности в одежде,коляске.Имя выбрать.
Большего про приметы написать не могу,мне через сон
Алёнушка78• 29 марта 2022
Я рожала в 96 году, все три узи не было видно, родился сынок
Животик острый, веса мало набрала, на лице без изменений, как и на фигуре, но эти все приметы ерунда, не верю
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляcvtkjdf
Вам хороших родов.
Я вас понимаю.
Дякую💙💛😁
Всегда брюнетка• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
Ну поки що можна нейтральних кольорів, а потім вже докупити чи голубеньке щось, чи рюшики. Головне, щоб все легко пройшло і здорові були ви і дитинка!
Марго 152• 29 марта 2022
У вас перша дитина дівчинка, друга хлопчик?
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляМарго 152
Так
malva08• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
Буде дівчинка. У мене було точно так же на узі хлопця побачили відразу, а на рахунок дівчинки сумнівались)) А ще відрізнялась форма животика. За сином він був гостренький, за дочкою більш приплюснутий і розпливався по краях.
marasa_sw• 29 марта 2022
мне уже в родах девочка сказали..,..через два часа обнаружили,что сын. так что..
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляmarasa_sw
ksenichka_ksenia• 29 марта 2022
Ответ дляFinetouch
В 11 и 4 дня предположили девочку, девочка была и на всех узи. В родзале тоже без сюрприза. Но врач и аппарат были очень хорошие. Со старшей в 20 недель сказали, а на первом узи она лежала не в профиль и видно ничего не было
Alya91• 29 марта 2022
По форме живота можно сказать, когда мальчик, то живот острый и вверху, когда девочка, то внизу.
Марго 152• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
Так
Третій хлопчик, але звичайно це не точно, бо тяжко визначити по імені Нафаня) і без руки це не робиться, але перших двое в правильному порядку показало.
ksenichka_ksenia• 29 марта 2022
А так, то еще не знала что беременна и приснилось что нам сказали что у нас будет девочка. Девочка и родилась)
Всегда брюнетка• 29 марта 2022
А ще згадала свою колегу, у 2008 році вона вагітна була, до 36 тижня робила 4 рази УЗД і кожен раз казали, що дівчинка. Купили все рожеве і в рюшиках, а народився хлопчик! Вона казала, як би б була у родзалі не сама і зразу дитину не побачила, то думала б, що дитину підмінили. То перші місяць-два він як дівчинка одягнений був, забирали у рожевому конверті, вона взимку народила. Так що і таке буває)))
автор NafffAnja • 29 марта 2022
Ответ дляМарго 152
Зоряна я;)
Марго 152• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
Зоряна я;)
Хлопчик, а там життя покаже.
Ворона• 29 марта 2022
Если лежит не так и не показывается - значит девочка. Я только такую примету народную знаю.
Форма живота, токсикоз и привычки питания - точно не про пол ребёнка.
Ворона• 29 марта 2022
Ответ дляmarasa_sw
А как можно не увидеть пенис?
сладкий_ноябрь• 29 марта 2022
Ответ дляFinetouch
Конечно видно.
сладкий_ноябрь• 29 марта 2022
Ответ дляNafffAnja
А вы думаете, что течение беременности зависит исключительно от пола?