Начала побаливать поджелудочная, пока без расстройства и сильного вздутия. Можно ли выскочить без креона и т.д? Схему лечения я знаю но с деньгами сейчас туго(
klaraneill• 30 марта 2022
переходите на неделю-две на диету 5п, лекарства особо и не помогают поджелудке, диета лучший способ
Наталья557• 30 марта 2022
Ответ дляLekaCH80
Потом строгая диета?
Да, как вам уже писали номер 5. Плюс желательно хотя бы 2 недели есть все перетертое блендером
Можна, перший день-два не їсти, потім обережно щось з дієти 5п.
У мене був реактивний панкреатит після видалення жовчного, виписали дуспаталін, щось з дорогих ферментів і омез. Спочатку пила їх, потім замінила на копійчані дротаверин, панкреатин і омепразол, паралельно пила рослинні краплі панкрен. Зараз як тільки відчуваю, що щось не те, закидаюся тим, що написала, деколи навіть одного прийому достатньо, хіба що панкрен п´ю хоча би декілька днів, ну і дієти треба дотримуватись, звичайно.
Tolko-beauty• 30 марта 2022
Ответ дляLekaCH80
Потом строгая диета?
Пока поголодать, а потом строгая диета все отварное и никакое
Ответ дляNatkash
Спасибо