KseniyaFomina• 31 марта 2022

Дівчата ховайтеся зараз 100%!

Не знаю, вибачте що кіпішую, але подзвонив родич воєнний, сказав зараз точно нада заховатись!
Mila 11• 31 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Нагадує кіпіш в чаті Бєлгорода, це звідти інфа? Так то наші кацапів такими методами ганяють))
Ага, таке враження що і текст той же)
Тимофейка• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Давайте! Але я панікую, дитина є... Як вони задрали, ми не ховались останнім часом, і родичі теж, а тут телефонують ховайтесь 100%
Ну, після вчорашньої заяви рашиста про с и н а г о г у в моєму місті я знову спала вдіта!! Тому ми тут , у Ч обл , на чеку!(((((((((
Ifsogirl• 31 марта 2022
Ответ дляАкварель 38
Южноукраинск...Так сирены сегодня воют:((Второй раз за день:((((
И у нас. Одесса.
Автор, в любом случае спасибо что позаботились и написали, предупредили. Дай Бог все обойдётся.
olyagol• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
У нас у всех дети, но паника, только напугает их. Мы при тревоге в укрытии всегда, хотя смотрю на улице люди гуляют, неспеша ходят, иногда им завидую)
Solnet• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Тихо, але так сказав!
Директор маминой подруги?
Или хорошая девочка из салона я с ней на маникюре была?
_MadonnA_• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Черкаська
Точно ? Тут же тихо , всі воєнні діє на тих же місцях , що і були
olyagol• 31 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
И что? В Меноровке вчера бахнуло, а через пару минут серены включились
Причем у нас это второй случай
автор KseniyaFomina • 31 марта 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
В нас все спокійно.Навіть тривоги немає
Я повибачалась в пості зразу, я заховалась і вам раджу, а там побачим
Всегда брюнетка• 31 марта 2022
Зараз пів України в сиренах, у нас вже мабуть 4 раз з ранку ((
-Шальная Императрица-• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Нащо кривлятись? Не ховайтесь! У мене черкаська, але я дивлюсь що карта тривога росте!
Где смотрите?
_MadonnA_• 31 марта 2022
Ответ дляtynuha
теж Ч область,у нас навіть тривоги немає ховатися при тривозі чи зараз
Є постійно тривога , навіть у районних центрах
Oleksa1551• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Если ваш военный такой осведомленный, то пускай бы сказал что у чему. А так это какая-то чушь
Solnet• 31 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Меноровка это город река?
tynuha• 31 марта 2022
Ответ для_MadonnA_
ну я маю на увазі зараз
ShalenaBdgilka• 31 марта 2022
Ответ дляSolnet
Меноровка это город река?
Да
olyagol• 31 марта 2022
У нас отбой
автор KseniyaFomina • 31 марта 2022
Ответ дляOleksa1551
Їм не можна розголошувати що і як
Remensa• 31 марта 2022
Автор,я зараз по вулиці йду. Село. Мені куди ховатись?
Сидіть собі в погребі мовчки
Конфет04ка• 31 марта 2022
Ответ дляSolnet
Меноровка это город река?
Город-холодильник
Remensa• 31 марта 2022
Ответ дляOleksa1551
Знову Гаррі з´явився
Джулияробертс• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Їм не можна розголошувати що і як
Вам сказали конкретно за Ч область?
Акварель 38• 31 марта 2022
Калибри говорят запустили.А они летят хер знает по какому:((((
космея• 31 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Херсонская
Почему нам прятаться?
ТеодорБастард• 31 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Да

Прилетело прям в нее саму?
dahashutka19• 31 марта 2022
Ответ дляYaroslavaLivinson
Так мой город еще не называли)) Надо запомнить) И да, уже не первый раз так
Dakha• 31 марта 2022
Ответ длячаревна
Смотрите на карту, читайте чаты.
Зачем сюда писать что, где, когда?
А онлайн карта не так давно перестала працювати...
Конфет04ка• 31 марта 2022
Ответ длякосмея
Почему нам прятаться?
За компанию
Заkoхані• 31 марта 2022
Ответ дляOleksa1551
ВАШЕГО БРАТА ЛЕГКО УЗНАТЬ ПО РИТОРИКЕ
Galyna1211• 31 марта 2022
Ну якщо хтось живе поряд з нафтобазою, газовими сховищами або нафтопереробними заводами, то мабудь варто ховатись і навіть відїхати подалі. Тактика орків останні дні дуже прозора. А так в мене вже відбій автор, чого ви всіх лякаєте?
tynuha• 31 марта 2022
Ответ дляDakha
у мене працює,по карті спад тривог