Не знаю, вибачте що кіпішую, але подзвонив родич воєнний, сказав зараз точно нада заховатись!
Олеся Малиновская• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Що ж я себе тільки рятувати буду?! Мені і вас шкода! Вибачте що кіпішую, може дасть бог мене іцей раз нас!
Так а город какой, у нас уже отбой
Ответ дляGalyna1211
Ну якщо хтось живе поряд з нафтобазою, газовими сховищами або нафтопереробними заводами, то мабудь варто ховатись і навіть відїхати подалі. Тактика орків останні дні дуже прозора. А так в мене вже відбій автор, чого ви всіх лякаєте?
Муж говорит, что уже у рос. армии остались только очень дорогие ракеты, просто так уже кидать не будут.
Олеся Малиновская• 31 марта 2022
Ну ладно,чего накинулись, автор хотела как лучше. Не смогла сама спрятаться и не предупредить, а из-за такой реакции, больше никто не предупредит нас. Автор,спасибо
Олеся Малиновская• 31 марта 2022
Ответ дляRemensa
Автор,я зараз по вулиці йду. Село. Мені куди ховатись?
Сидіть собі в погребі мовчки
А чего она должна молчать, из-за того что вам некуда прятаться!? Странная вы
_Барбариска_• 31 марта 2022
Ответ дляКонфет04ка
Город-холодильник
И город-раковина)) вчера мыла руки, заметила
Galyna1211• 31 марта 2022
Ответ дляanducci
Так вони просто так і не луплять, точково гатять по інфраструктурі. Чим заправляти транспорт в тому числі і війсковий, якщо не буде нафтобаз і нафтопереробних заводів?
dolchevita• 31 марта 2022
Ответ дляlisulya
Автор, а Ви ще ховаєтесь? Бо тривоги так і нема. Ви там скільки маєте сидіти?
не лично Вам отвечаю...
НО, девочки, это трындец, у нас во время тревог все гуляют на площадках с детьми, на прогулках, с собачками, такое впечатление, что никому жизнь не дорога и инстинкта самосохранения нет... У меня волосы дыбом от такой картины.
Автору не все равно, а каждый решает сам...
Николь1986• 31 марта 2022
Ответ дляKseniyaFomina
Ну та не ховайтесь! Я попросив редила а ваше діло вибір!
Что?