...Anna• 31 марта 2022

Чи можливо отримати гуманітарну допомогу на відділення нової пошти?

Бігла з Ірпеня з дитиною,зараз прихистили на ЗУ в дуже глухому селі тут ніякої гуманітарки немає.Цікавить чи можливо якось отримати засоби гігієни та їжу?
Елена1265• 31 марта 2022
Я о таком не слышала, но теоретически, если найти волонтеров и попросить отправить, может и можно
Pavelolka• 31 марта 2022
А в глухом селе есть НП?)
автор ...Anna • 31 марта 2022
Ответ дляPavelolka
А в глухом селе есть НП?)
Ні,у ближньому смт до якого 30км.Але волонтерів тут точно немає та і ніхто не дойде якщо що.Сюди і німці у другу світові не зайшли))
Pavelolka• 31 марта 2022
Посмотрите здесь по своей области
https://forbes.ua/ru/lifestyle/gumanitarna-dopomog...
Pavelolka• 31 марта 2022
Ответ для...Anna
как вы туда добрались?
автор ...Anna • 31 марта 2022
Ответ дляPavelolka
как вы туда добрались?
Це взагалі окрема історія ця поїздка коштувала водію колеса.Але у мене вибору немає тут поки майже безкоштовно люди приютили дякую їм,а то вертатись немає куди.
lika103• 31 марта 2022
Вам треба звернутися до селищної ради, там допоможуть.
Anna-dekor• 31 марта 2022
Напишіть мені в особисті повідомлення - тришки скину грошей вам на їжу
Лена.....• 01 апреля 2022
Автор, якщо потрібні памперси пишіть
Лена.....• 01 апреля 2022
Але проблема ,як це передати .Маю дитяче харчування та памперси
Anna-dekor• 01 апреля 2022
Ответ дляЛена.....
думаю укрпошта або НП. Мені автор не написала
Я тепер боюсь що завтра забуду зайти на КС
автор ...Anna • 01 апреля 2022
Ответ дляЛена.....
Автор, якщо потрібні памперси пишіть
Дякую за допомогу,Але поки буду шукати волонтерів поблизу сюди ж вїзджає гуманітарна допомога ..не можу тільки зрозуміти куди вона дівається,бо тільки по телевізору показують.
автор ...Anna • 01 апреля 2022
Ответ дляAnna-dekor
Дякую вам,але просити не буду поки трохи грошей є,а далі буду шукати де підробити.