Марго 152• 02 апреля 2022

Біль у спині. Порадьте знеболювальне будь ласка.

Збісилась моя грижа і те що раніше хоч трохи допомагало, зараз не допомогло. Німесилу вже випила багато нічого не допомогло. Порадьте будь ласка, що ще можна спробувати. Деклофенак колись колода не бере. Дякую.
автор Марго 152 • 02 апреля 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
як це - дихати обережно??
Це образно. Хоча доля правди є, бо я якось кашлянула, наче і не сильно, але потім встати не могла.
emerald_88• 02 апреля 2022
Назначают комплесно по 2-3 укола в день.
1. Противовоспалительное
2. Миарелаксант
3. Витамины группы В через день.
Я не врач, названия писать не имею права. Просто даю направление, в котором гуглить.
Talabama• 02 апреля 2022
Ответ дляМарго 152
Уколи чи таблетки?
Таблетки. Допомагають, акуратно з дозуванням, не перевищувати.