Rolovskaya• 03 апреля 2022

Aliexpress, посилка повернена відправнику.

Дівчатка у вас теж так? Замовила на Аліекспрес чохол, відправили ще до війни, тепер посилку відправили назад продавцю, а спір, щоб гроші повернулись не відкривається. За межі Китаю вона походу не виїхала. Покупка дешева, не шкода, якщо гроші не повернуться, але на Dhgate (аналог Аліекспрес) навпаки посилку не відправляли від початку лютого, а 28 березня таки відправили і вона вже відстежується.
У вас теж так, як зрозуміти тих китайців)
nikolayev• 03 апреля 2022
Все пришли, кроме одной. Кулон почему то застрял. Пишут, что выехал из Китая.
Остальные заказывала в январе-феврале. Пришли в двух пакетах, по три штуки.
Долго не могла зайти на сайт Али. Только работать начал.

автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляnikolayev
Дякую. Значить все ок. Може то в них якісь проблеми на складі були.
nikolayev• 03 апреля 2022
Если почта в вашем городе работает, то должны доставить. Или вернут деньги.
автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляnikolayev
Дякую, ніби працює.
КРАСА-КОСА• 03 апреля 2022
У мене посилка на 12 дол
Теж пише повернуто відправнику. А на повернення коштів зможу аж претендувати 28.06
У нас працюють відділення. В думках вже попрощалась з замовленням. Фіг з ним. Лиш би всі були живі та здорові.
автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляКРАСА-КОСА
У мене посилка на 12 дол
В мене ще багато з Таобао через Нова пошта шоппінг. То вони як перестали після 16 лютого посилки відправляти, так і тишина. Все на складі в Китаї лежить, вже другий місяць скоро піде.
Але бачу, що Міст відправляє з Китаю, відновили доставку. Вже шкодую, що ним не замовляла.
автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляКРАСА-КОСА
У мене посилка на 12 дол
Мені цікаво чого так довго повернення коштів, щоб продавець точно товар назад отримав, чи що.
Це точно, як же хочеться, щоб нарешті був мир.
КРАСА-КОСА• 03 апреля 2022
Ответ дляRolovskaya
В мене при замовленні видавало срок до 1.04
Ага) а тепер змінилась дата
автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляКРАСА-КОСА
Ага) а тепер змінилась дата
Мені коли посилка ще по Китаю рухалась до червня продовжили термін, а потім відміна.
Думаю автоматично повернеться на карту, може й швидше строку, там ж видно по статусу, що ми нічого не отримали.

Resistencia• 03 апреля 2022
Мені в такій ситуації вдалося повернути гроші раніше страхового терміну через меню чат-бота (cкрін додаю)
автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляResistencia
Дуже дякую, та там сума смішна. Почекаю кінця терміну.
То я так, тему створила, бо цікаво про алі та і відволіктись хоч на щось хочеться.
Marmel@dka• 03 апреля 2022
Моя одна теж чомусь повернулася назад, решта що відправили перед нею поки що в дорозі (((.
автор Rolovskaya • 03 апреля 2022
Ответ дляMarmel@dka
Напевно продавці бояться, що через війну посилка не дійне до нас, і до них може не повернутись, а гроші нам прийдеться повернути всеодно, от і перестраховуються.
ylyudmila• 03 апреля 2022
Ответ дляКРАСА-КОСА
У мене посилка на 12 дол
У меня тоже самое. Посылка 12 дол. возвращена отправителю, срок защиты в июне заканчивается. Сегодня это сообщение пришло от Али и я открыла спор через чат-бота Али, указав что посылка отслеживается как возвращенная. Жду возврата средств
Чесний Мед від Чесних бджіл• 09 апреля 2022
І в мене така ж ситуація. І як на зло, виграла в халяві за один цент дуже класний літній костюм 😔.
Теж, спочатку продовжили термін доставки аж до червня. А сьогодні дивлюсь - повернуто продавцю. Написала йому, питаю, чи можна відправити повторно, на іншу адресу - відповів ні
автор Rolovskaya • 09 апреля 2022
Ответ дляЧесний Мед від Чесних бджіл
От блін( співчуваю(
Але не засмучуйтесь, я колись теж в халяві виграла браслет, дорога біжутерія, близько 35 доларів щось був. Прийшов бракований, один елемент в нього як недоплавнений був і без камінчика.
Мені здається вони в ту халяву брак посилають. Тому може навіть якби і прийшла ваша річ, не факт, що вона була б така як на фото і її можна було б носити.
Ответ дляRolovskaya
От блін( співчуваю(
Дякую, буду себе так заспокоювати 😄
Тримаймося 🙏💙💛
автор Rolovskaya • 09 апреля 2022
Ответ дляЧесний Мед від Чесних бджіл
Дякую, буду себе так заспокоювати 😄
Тримаймося 🙏💙💛
Немає за що!
Відповідаю вам по своєму досвіду, та і одяг там взагалі рідко такий, як на фото.
Я раз купила там блузку, типу з шифону, в реальності тканина стояла колом, як дуже накрохмалена тюль. Скільки разів я її не прала з кондиціонером, нічого не допомогло. Так і лежить. Щей кусається там де шви дуже.
Я одяг іноді на Таобао купую, там вже якість набагато краща, майже завжди отримую те, що на фото. Бо це їх внутрішній сайт і вони для себе більш якісно роблять. Купальники люблю там купувати і літні плаття, коли збираюсь на море. Правда з доставкою в Україну не вигідно виходить зовсім.