Зарееструвалася на сайті vfsglobal.ca (канадського візового центру у Варшаві) для здачі біометрії в Канаду, але коли нажимаю кнопку щоб добавили особу для здачі біометрії, з´являється помилка доступу. Пробувала на різних браузерах та через ВПН - результат однаковий. Порадьте будь ласка, можливо я щось не так роблю. Дякую!
Galyna1211• 03 апреля 2022
Іншу пошту спробуйте. І можливо іншу країну, бо в Варшаві апокаліпсис з тими візами.