ДевушкаЛав• 03 апреля 2022

До завершения войны ещё далеко- США

Представники Білого дому та НАТО вважають, що війна в Україні ще далека до свого закінчення

На думку генсека Альянсу Єнса Столтенберга, деескалація військ з північних районів України - це не "справжнє виведення російських військ, а більше зміна в стратегії", тож атаки на Україну триватимуть.

А керівник апарату Білого дому президента США Рон Клейн сказав

"Я думаю, що є багато доказів того, що путін виводить свої війська з північної частини країни, щоб перекинути їх у східну частину країни, щоб відновити там бій. Тож я вважаю, що перемоги в українців вже були, але ця війна, на жаль, далека від завершення".

За інформацією CNN, ABC News

Как Вам такая информация, охренеть просто, так может вы нам дадите самолеты?! И она закончится…
Или будете наблюдать и смаковать?
Евга-9246• 03 апреля 2022
Ответ дляproshk
Зсу? Что написали? Бросайте рашистов и идите на разборки с Галей с советчицы?
Ви українські букви погано розумієте???

Mariya Prokhorova• 03 апреля 2022
Ответ для1114Lena
А може хай наші красені виведуть вкрадені гроші з офшорів і закуплять все, що треба? З них не убуде. Може хватить вже позоритися на весь світ?
Согласна , вообще молчат как рыбы .
Нужно их подтолкнуть может ?
proshk• 03 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Ви українські букви погано розумієте???
Давайте и мой аккаунт сбросьте с пометкой ’погано розумiє українські букви’, и тогда за вами точно приедет 🚑🚑🚑
Mariya Prokhorova• 03 апреля 2022
Ответ дляproshk

Класс
Фантуля• 03 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Та як ви вже достали!
Відправила ваш акк в чат ЗСУ з поміткою ’Підриває авторитет Президента під час воєнного стану’! В підтримку Порадниці теж. Триндіть далі!
Круто)) рашистів ми терпимо, а за
правду про президента прямо в зсу!) Оце відданість))))
peti• 03 апреля 2022
Ответ для-Шальная Императрица-
Не поняла?

Меня просто смешат люди ’намвседалжны’. Доя нас и так дохера делают! Идите у зели спросите, как так, что остановил ракетное производство, как так что на армию финансирование урезал???

Ну и от меня спросите, как так, что Шон Пенн собирает деньги нам на самолеты, а наше зеля не обратился с тв к коломое, ахметову, фирташу, пинчуку...о сколько их у нас. И нойте дальше, что весь мир мало делает.
Ви ще про дороги не писали. Читаю що Ваші колеги люблять згадувати про велике будівництво доріг по яких танки зараз їздять. А що ж Ваш Порох зробив? Невже Зеля за 2 роки розхерячив все, що він так успішно зробив.
olshe11• 03 апреля 2022
Ответ дляlilu1990
Да Германия и Франция, как я посмотрю, продались путину по самые... Мне кажется, или вопрос Украины раскалывает Европу на два лагеря? Ещё и Британия активно вписывается. Недалек тот час, когда Польша, Украина, Прибалтика и Британия организуют собственный союз, без этих жополизов шольца и макрона. И не нужен будет нам тот Евросоюз и даром. Ну ещё и Турция
на Британию не стоит рассчитывать, она всегда с Америкой
lilu502• 03 апреля 2022
а цим якби більше крові було. А вони будуть занепоєно спостерігати. Задовбали спостерігачі хренові
-Шальная Императрица-• 03 апреля 2022
Ответ дляpeti
Мой Порох сделал ПВО над моим Киевом за свой счет! Знали об этом? Кстати, никогда не пиарлся по этому поводу. Мой Порох запустил производство ракет, которые зеленый свернул! Мой Порох заставил в АТО коломыю танки заправлять. Мой порох армию с 0 поднял. А зеленый все по пиз... пустил. По этому мудрый украинский народ жебрает как обычно

Фантуля• 03 апреля 2022
Ответ для-Шальная Императрица-
Счас на вас как на меня в зсу напишут и баны натыкают ) не фиг тут правду о зеленском вещать!) Теряюсь.. что надо сделать что б они еще и думать начали.
-Шальная Императрица-• 03 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Ничего. На сколько люди умеют думать, так и живем. Все 73% виноваты и несут ответственность, что на нас напали. Хуйло же знало, что мы опять беззащитны. Ни ракет, ни денег и зеля ’готовьтеськшашликамкромеХарькова’. Слабый президент это пробоема. Хотя не скрою, за войну зеля в моих глазах вырос. Ранее я его и слушать не могла.
Filomena• 03 апреля 2022
Який сенс мірятися зараз президентами?
І так морально складно. Після пережитого очікуємо наступний етап війни.
На переправі коней не міняють.
В кожній темі одне й те саме
Filomena• 03 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Про що думати? Про державний переворот під час війни?
До чого ви підбурюєте? Чи ви вирішили, що одна маєте гарну пам‘ять і вмієте думати?
Мудрості у вас мало.
Евга-9246• 03 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Круто)) рашистів ми терпимо, а за
А у вас взагалі незрозуміла позиція, або просто в голові вата, якшо таку херню пишите в такий час. Скоріше друге
Фантуля• 03 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Який сенс мірятися зараз президентами?
На переправі коней не міняють.
В кожній темі одне й те саме
Ярі виборці зеленського, вважають , що весь світ буде вестись на зеленського топіт ніжок , як вони, а як ні - то суки кончені, бо не хочуть вмирати за нас, вони не бачать того, що роблять заради нас, але хочуть , щоб ми нічого не робили, а хтось порішав за нас все .. вдячність- ні не чули ! Але всі суки винні, виявляється з усіх президентів треба спитати, крім нашого... що бісить . Справа вже не в зеленському, а справа в людях.
Lorelay92• 03 апреля 2022
Ответ длясоняшка
После сегоднящних новостей из Бучи, я не понимаю как весь мир может молча за этим наблюдать.
Фантуля• 03 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Мудрості у вас мало.
Переворот?Ні ,вибачте , вважаю , що зараз трішки інші у нас нагальні питання.
Filomena• 03 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Ви зараз за кого конкретно образилися?
При відмові від ядерної зброї гарантом нашої безпеки була не тільки раша. Тому так! Вони нам винні!
laska_vo• 03 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
О, знов парні виступи почались? Як вечір, так і злазяться ’нас зливають, зеля поганий’. Не боїтесь, що все таки введуть закон для таких як ви???
Пєтькіни прихвости стараються. Мабуть скоро все скінчиться, раз почали пропаганду.

Евга-9246• 03 апреля 2022
Ответ дляФантуля
Якшо ви так вважаєте, то якого лізете з своїми дурнуватими закидами? Щоб що? Чи так просто, шоб не мовчки?
Фантуля• 03 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Ви зараз за кого конкретно образилися?
домагатися негайних дій з боку Ради Безпеки ООН з метою надання допомоги Україні, якщо вона стане жертвою акту агресії чи об´єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї;не застосовувати ядерну зброю як проти України так і проти інших держав-учасниць Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, крім випадку нападу на них самих, їхні та підопічні території, збройні сили, їхніх союзників;
Здається вони виконують все що нам винні.
Фантуля• 03 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
Тобто кричати , що баден розв´язав війну, це розумно, а про помилки нашого президента - це дурня?
zana076• 03 апреля 2022
Ответ дляKrupinkaSs
Может это совпадение,но тут писали ’видящие’ девочки,что в 2024 всё закончится.
До 24 от нас камня на камне не останется((
Фантуля• 04 апреля 2022
Ответ дляЕвга-9246
І взагалі , якщо вже так бажаєте мене повчати, то прочитайте всю вітку переписки)
Alve• 04 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
У раши тоже там оружие не прибавляется
Они уже две недели готовят удар на Востоке
Загуглите, сколько ракет было вывезено только с Украины в 90х. А республик было 15
Alve• 04 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Як саме?
Также, как свернули войну в Грузии
Mariya Prokhorova• 04 апреля 2022
Ответ дляAlve
да знаю ,что там ракет этих как у дурня фантиков !
Одна надежда , что они уже не такие современные и не смогут все долетать до цели
Mariya Prokhorova• 04 апреля 2022
Ответ дляAlve
Также, как свернули войну в Грузии
и поставили пророссийскую власть иванишвили
Alve• 04 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну, мы же воюем последние 8 лет совковыми ракетами. Оформляем документы, что продлен срок службы и вперед
Alve• 04 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Или вы думали, что у нас свежак?