Юля 458• 03 апреля 2022

З чого стіна?

Реклама видала фото, розумію, що трохи невчасно, але все ж , з чого зроблена та стіна з полосками? Це обоі такі?
Алёнушка78• 03 апреля 2022
Я думаю, що просто фарба, а поверх наклеєні ці смужки.

Алёнушка78• 03 апреля 2022
Або золотистою фарбою смужки намальовані, не думаю, що то обої.
автор Юля 458 • 03 апреля 2022
Ответ дляАлёнушка78
Дуже красиво , як на мене.
Qney• 03 апреля 2022
Панели декоративные то. Могут быть ДСП, МДФ, ДВП, эйчпиэль, шпонированные под покраску - от кошелька зависит.
автор Юля 458 • 03 апреля 2022
Ответ дляQney
А де такі купити? Я вперше бачу з таким малюнком
LazyCat-0de2• 03 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Та боже мой ) заказать, чтобы вам такое наклеили/нарисовали ))
Qney• 03 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
На замовлення у тих хто панелями займається. Саме ці схожі найбільше на панелі МДФ з розшивкою.
Gala_h• 03 апреля 2022
Несмак як по мні.Думаю, це шпалери. Але мріємо:) В мене сусіди ремонт роблять. День і ніч без сну Але не місцеві, хочуть швидше доробити, що б здати втридорога і львів´ян як завжди звинуватити:(
anja_kom• 03 апреля 2022
Схоже на планки

JENYABEST• 03 апреля 2022
Ответ дляGala_h
А как соседи и неместные ?
Pupupupa• 03 апреля 2022
Я думаю, що можна ще фотошпалери зробити з таким малюнком.
Gala_h• 03 апреля 2022
Ответ дляJENYABEST
А как соседи и неместные ?
Просто, купили квартиру не львів´яни, різниця хто харків´яни чи ..не суттєво
JENYABEST• 03 апреля 2022
Ответ дляGala_h
Ясно.
Mila 11• 03 апреля 2022
Можно такую же стену сделать декоративной штукатуркой , цвет и форму полосок любую