emerald_88• 04 апреля 2022

Девочки, дайте проверенный рецепт паски.

В идеале хочется какой-то шикарный, сладкий, с кучей изюма или ещё каких-то добавок. В общем, чтоб поиграться.
Did Panas• 04 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Спасибо, попробую в этом году. Дегидратор это электросушка, правильно я поняла?
Так. Без всякого цукру у мене виходять солодкі сухофрукти. І потім можна добавляти у випічку або їсти просто так.

автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та звичайне життя, як у всіх, ми ж не сектанти, живемо в курортному містечку Генічеськ, церква на Арабатській Стрілці. Ща Стрілковим на березі Гліцериновоно озера, зараз там відбудували спакомплекс Арабатські Терми. Влітку каплиця відчинена шодня, там пляж по суті, люди відпочивають, заходять помолитись хто хоче, священник, тобто муж, сидить в тіньочку в шортах і майці, щоб люди не стидались зайти в купальнику, тільки просимо, щоб не босими ногами, а в тапочках, бо мокрий пісок з голубою глиною важко відмивати з плитки. Такі наші будні, в мирний час в мене був бізнес, зараз все стало, у дітей школа, музшкола, спорт. Я не ношу ні платки, ні спідниці без форми і кольору, мій літній прикид - шорти, футболка чи майка. На Літургію одягаю гарненьку сукню або костюм брючний. Ну, якось так.
Дякую за відповідь, дуже цікаво!
Я обожнюю Арабатську стрілку, у вас дуже гарний край!
irina _d• 04 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Нет, это немного другой аппарат. Он так и называется - дегидратор, он мощнее и производительнее. Здравствуйте
Добрый день!
О, спасибо, погуглю, я и не слышала о таком.
Амарилис• 04 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Добрый день!
Хотя... я наверное неправильно выразилась. Суть у них одна, но обычно дегитраторами называют шкафы, а не привычные бытовые, кругленькие сушилки. Я думаю, и бытовая справится))
Annichka• 04 апреля 2022
Ни один рецепт с сайтов .ru не открывается. Или у всех впн ?
irina _d• 04 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Посмотрю по цене. Я каждый год планирую купить сушку, и каждый год так и не покупаю)
Амарилис• 04 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Я тоже. Сейчас очень жалею.

автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляAnnichka
У меня не открывается готовим ру, а Поварёнок легко
Світланаcv• 04 апреля 2022
Щороку печу пасочки, багато рецептів перепробувала. Пощастило в тому році ось цей рецепт знайтм, тепер буду пекти тільки по ньому. Дуже смачна пасочка🙏🙏🙏https://forum.say7.info/topic54425.html
Valentina shop2020• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Священник в шортах и матушка в шортах..
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
Ответ дляValentina shop2020
Священник в шортах и матушка в шортах..
У Вас з цим якісь проблеми?
автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
У Вас з цим якісь проблеми?
А можна ще запитати, завжди цікавило: священники отримують зар.платню? Я маю на увазі офіційно. Чи живуть з пожертв?
FearlessN• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Это просто праздник какой-то... Церковь на пляже, священник в шортах, матушка в шортах, прихожане в купальниках. Хочу в вашу веру
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляАмарилис
Я пекла, смачно, але то не панеттоне.
Ото ж.

Я слухала італійських блогерів, оригінальний Панеттоне печеться на заквасці Левітро Мадре виявляється, і це довга ферментація має бути .
Тому мій вибір папошник на сайті мука, там є мій відгук і фотки за мин.рік
Ответ дляemerald_88
Ні, зарплати немає, лише з приходу. У нас повністю відсутні всякі тарифи і цінники, свічки, записки, сорокоусти, література, ікони, хрестики все безкоштовно, хто хоче, той може покласти пожертву в карнавку біля центрально аналою. В нас кльовий єпископ, по-перше звільнив парафію від внесків, вони не великі 200-300 грн, але все ж. По-друге, не потребує до себе ніякого особливого ставлення, як це робиться, наприклад, в Лаврі. Раз на рік приїжджає на престольне свято, після Літургії всі присутні сідають за грубо сколочені столи, і трапезнічають, потім обов´язкова пляжна програма, море, гаряче джерело.
На цьому телефоні немає нормальних фоток, ось така в нас церква. В гуглі є інформація про наш приход, Соня Кошкіна, навіть, писала про нас.
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Дякую за відповідь, дуже цікаво!
Я я закохана в неї навіки, була на різгих курортах світу Арабатка поза конкуренцією, вона своя,душевна, домашня, релакс. Сіваш - око бога
baluevadara• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ми позаминулого року три дні відпочивали на Арабатській стрілці. Так там був пансіонат називається Київська Русь. Так кожного вечора священик разом з робітниками ходили по території бази з хрестами молитвами. У них навіть своя капличка була. Трохи дивно було
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляbaluevadara
На Арабатку приїзжають відпочивати різні конфесії, це місце сили, тому вона приваблює велику кількість людей у пошуках свого духовного розвитку.

Я якось потрапила на час проведення майстер кдасів якогось відомого астролога.
Ответ дляok1904

Так, так назване, низьке небо. В темну пору до місяця можна рукою дотягнутись і зірки зовсім поруч.

Натусик Я• 04 апреля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1436826
Уже два роки так роблю.Там в рецепті помилка про ванілін( на свій смак додаю).
И роблю на 20 жовтків( все навпіл по рецепту).
Ответ дляFearlessN
Православ´я і таким буває)
Вільна церква для вільних людей.
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я дуже люблю тему про дослідження геніческих катакомб, рпро озкопоки древніх поселень на тій території, тема прадавні часи і Таврія дуже мене вабить.
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Красота яка.... А ранком коли Сиваш переходить в небосхил і не видно границі, а сонце сходить за плечима з моря
Ответ дляok1904
Так, дуже цікаво, в Генічеську є краєзнавчий музей, хоч би орки до нього не добрались і не знищили.
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Молимо Бога про мир.
Ответ дляok1904
Фото 1 меморіальний комплекс в честь загиблих воїнів ато і оос біля каплиці
Фото 2 гроза на морем
Фото 3 схід сонця над морем
Фото 4 так святкують День Незалежності у нас
Фото 5 захід сонця над Сивашем
Маргарита Владимировна• 04 апреля 2022
Ответ дляDid Panas
Автор, дякую Вам за тему.

Паски печу за цим рецептом вже багато років і раніше тут рекомендувала (у минулому році добавляла у рецепт ще цедру апельсина та сушену вишню, черешню, дуже смачно):
https://www.povarenok.ru/recipes/show/88716/
Я як і Ви, поваренку не зраджую))) цей рецепт паски також застосовую завжди) і завжди вона получається класно!
Did Panas• 04 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Bonya_A• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Мій телефон не дозволяє мені лазити по кацапському сайту
Якщо вже на те пішло, то він білоруський. А рецепт українки.
Bonya_A• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Дякую! Цікаво, що треба спочатку ставити на низьку температуру, я таке вперше зустрічаю.
А по цьому дозволяє?))