В идеале хочется какой-то шикарный, сладкий, с кучей изюма или ещё каких-то добавок. В общем, чтоб поиграться.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Та звичайне життя, як у всіх, ми ж не сектанти, живемо в курортному містечку Генічеськ, церква на Арабатській Стрілці. Ща Стрілковим на березі Гліцериновоно озера, зараз там відбудували спакомплекс Арабатські Терми. Влітку каплиця відчинена шодня, там пляж по суті, люди відпочивають, заходять помолитись хто хоче, священник, тобто муж, сидить в тіньочку в шортах і майці, щоб люди не стидались зайти в купальнику, тільки просимо, щоб не босими ногами, а в тапочках, бо мокрий пісок з голубою глиною важко відмивати з плитки. Такі наші будні, в мирний час в мене був бізнес, зараз все стало, у дітей школа, музшкола, спорт. Я не ношу ні платки, ні спідниці без форми і кольору, мій літній прикид - шорти, футболка чи майка. На Літургію одягаю гарненьку сукню або костюм брючний. Ну, якось так.
Дякую за відповідь, дуже цікаво!
Я обожнюю Арабатську стрілку, у вас дуже гарний край!
Ответ дляАмарилис
Хотя... я наверное неправильно выразилась. Суть у них одна, но обычно дегитраторами называют шкафы, а не привычные бытовые, кругленькие сушилки. Я думаю, и бытовая справится))
Посмотрю по цене. Я каждый год планирую купить сушку, и каждый год так и не покупаю)
Ответ дляAnnichka
Ни один рецепт с сайтов .ru не открывается. Или у всех впн ?
У меня не открывается готовим ру, а Поварёнок легко
Світланаcv• 04 апреля 2022
Щороку печу пасочки, багато рецептів перепробувала. Пощастило в тому році ось цей рецепт знайтм, тепер буду пекти тільки по ньому. Дуже смачна пасочка🙏🙏🙏
Valentina shop2020• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Священник в шортах и матушка в шортах..
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
Ответ дляValentina shop2020
Священник в шортах и матушка в шортах..
У Вас з цим якісь проблеми?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
У Вас з цим якісь проблеми?
А можна ще запитати, завжди цікавило: священники отримують зар.платню? Я маю на увазі офіційно. Чи живуть з пожертв?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Это просто праздник какой-то... Церковь на пляже, священник в шортах, матушка в шортах, прихожане в купальниках. Хочу в вашу веру
Ответ дляАмарилис
Я пекла, смачно, але то не панеттоне.
Ото ж.
Я слухала італійських блогерів, оригінальний Панеттоне печеться на заквасці Левітро Мадре виявляється, і це довга ферментація має бути .
Тому мій вибір папошник на сайті мука, там є мій відгук і фотки за мин.рік
Ответ дляemerald_88
Ні, зарплати немає, лише з приходу. У нас повністю відсутні всякі тарифи і цінники, свічки, записки, сорокоусти, література, ікони, хрестики все безкоштовно, хто хоче, той може покласти пожертву в карнавку біля центрально аналою. В нас кльовий єпископ, по-перше звільнив парафію від внесків, вони не великі 200-300 грн, але все ж. По-друге, не потребує до себе ніякого особливого ставлення, як це робиться, наприклад, в Лаврі. Раз на рік приїжджає на престольне свято, після Літургії всі присутні сідають за грубо сколочені столи, і трапезнічають, потім обов´язкова пляжна програма, море, гаряче джерело.
На цьому телефоні немає нормальних фоток, ось така в нас церква. В гуглі є інформація про наш приход, Соня Кошкіна, навіть, писала про нас.
baluevadara• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ми позаминулого року три дні відпочивали на Арабатській стрілці. Так там був пансіонат називається Київська Русь. Так кожного вечора священик разом з робітниками ходили по території бази з хрестами молитвами. У них навіть своя капличка була. Трохи дивно було
Ответ дляbaluevadara
На Арабатку приїзжають відпочивати різні конфесії, це місце сили, тому вона приваблює велику кількість людей у пошуках свого духовного розвитку.
Я якось потрапила на час проведення майстер кдасів якогось відомого астролога.
Ответ дляok1904
Так, так назване, низьке небо. В темну пору до місяця можна рукою дотягнутись і зірки зовсім поруч.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1436826
Уже два роки так роблю.Там в рецепті помилка про ванілін( на свій смак додаю).
И роблю на 20 жовтків( все навпіл по рецепту).
Ответ дляFearlessN
Православ´я і таким буває)
Вільна церква для вільних людей.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Я дуже люблю тему про дослідження геніческих катакомб, рпро озкопоки древніх поселень на тій території, тема прадавні часи і Таврія дуже мене вабить.
Ответ дляok1904
Так, дуже цікаво, в Генічеську є краєзнавчий музей, хоч би орки до нього не добрались і не знищили.
Ответ дляok1904
Красота яка.... А ранком коли Сиваш переходить в небосхил і не видно границі, а сонце сходить за плечима з моря

Фото 1 меморіальний комплекс в честь загиблих воїнів ато і оос біля каплиці
Фото 2 гроза на морем
Фото 3 схід сонця над морем
Фото 4 так святкують День Незалежності у нас
Фото 5 захід сонця над Сивашем
Фото 2 гроза на морем
Фото 3 схід сонця над морем
Фото 5 захід сонця над Сивашем
Маргарита Владимировна• 04 апреля 2022
Ответ дляDid Panas
Автор, дякую Вам за тему.
Паски печу за цим рецептом вже багато років і раніше тут рекомендувала (у минулому році добавляла у рецепт ще цедру апельсина та сушену вишню, черешню, дуже смачно):
Я як і Ви, поваренку не зраджую))) цей рецепт паски також застосовую завжди) і завжди вона получається класно!