emerald_88• 04 апреля 2022

Девочки, дайте проверенный рецепт паски.

В идеале хочется какой-то шикарный, сладкий, с кучей изюма или ещё каких-то добавок. В общем, чтоб поиграться.
vlastaa• 04 апреля 2022
Пошукайте на ютуб Люда ізі кук
ok1904• 04 апреля 2022
Саме краще, на сайті mooka, є папошник. Печу не один рік , мені дівчата дякували за наводку.
Bonya_A• 04 апреля 2022
https://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?f=492&...
Bonya_A• 04 апреля 2022
Олександрійське тісто. Одне з найсильніших.
Cvetochek...• 04 апреля 2022
Ой, а я бы хотела рецепт ВЛАЖНОЙ пасочки, только не на живых дрожжах, а на сухих. Если у кого то есть, делитесь! С изюмом, цукатами замоченными в коньяке и цедрой апельсиновой.
Анечка1979• 04 апреля 2022
https://hlebopechka.ru/index.php?option=com_smf&to...

любимый на желтках
Did Panas• 04 апреля 2022
Автор, дякую Вам за тему.

Паски печу за цим рецептом вже багато років і раніше тут рекомендувала (у минулому році добавляла у рецепт ще цедру апельсина та сушену вишню, черешню, дуже смачно):
https://www.povarenok.ru/recipes/show/88716/
Узница замка ИФФФ• 04 апреля 2022
Вже хочу паску))
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
Пасочки... Ммммм, смакота. А в нас замість здоби буде гора лавашів, і десь роздобуду рибу чи хоч креветку. Теж відсвяткуємо. Мій чоловік священник, але вже півтора місяці не служить, бо до церкви 40 км, всі сосуди там, орки не пропускають туди. Коротко молимось вдома, перше Пасхальне богослужіння буде теж вдома без Літургії.
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
але все буде
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляCvetochek...
Немає різниці сухі/ вологі, є пропорція як перерахувати і все виходить вдало. Сухі= висушені вологі.
servala• 04 апреля 2022
Мне больше всего нравится у Литвиновой на 30 желтков, но я только меньше белков кладу. И ещё рецепт «мамы Гены», но он остался дома. Я его когда-то на каком-то форуме нашла, сейчас не могу найти(((
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляvlastaa
Пошукайте на ютуб Люда ізі кук
Панетоне її не вийшов ні у мене, ні у порадниці з Миколаєва, ми пекли спеціально в паралелі позаминулого року.
irina _d• 04 апреля 2022
Ответ дляDid Panas
Автор, дякую Вам за тему.

А как вы черешню сушите и какой сорт? И куда ее потом? У меня всегда ее много пропадает на дереве, в заморозку она не годится вроде
автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Як цікаво, ви матушка, виходить? Розкажіть, будь ласка, про своє життя? Воно у вас відрізняється від звичайної родини? Ви збираєтесь з друзями, їздите на відпочинок?
Я бажаю щоб до Пасхи навіть духу кацапського вже не було на нашій землі і ви змогли повноцінно відсвяткувати!
servala• 04 апреля 2022
Вот нашла
автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляBonya_A
Мій телефон не дозволяє мені лазити по кацапському сайту
автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляDid Panas
Автор, дякую Вам за тему.

Дякую! Цікаво, що треба спочатку ставити на низьку температуру, я таке вперше зустрічаю.
автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляУзница замка ИФФФ
Вже хочу паску))
Ага, я також. Начиталась рецептів і вже візуалізую як ми будете святкувати Пасху на звільненій Україні!
Did Panas• 04 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Сорт можна любий. Я сушу все, що росте, навіть спеції.
Черешню потрібно помити, відділити від кісточок і цілу (але без кісточки) або половинками відправити у дегідратор на 10-12 годин або й більше. Я всі ягоди та фрукти висушую без цукру і добавок. Потім висушені ягоди зберігаються у звичайній банці під вакуумною кришкою (кришка не пропускає повітря).
У минулому році пробувала паску без ізюма і куплених цукатів, добавляла свої сухофрукти і цедру, то вийшло дуже смачно.
Remensa• 04 апреля 2022
Якщо у вас э гроші ( в нинішньому стані, мало що) то Євгенії Пиріг є шикарний курс по паскам. 600 гривень, здається.
ok1904• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
Два рази чи три пробкйте зайти по посиланню і пускає
Did Panas• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
З нею ’гратись’ потрібно довго, але це правда паска, яка завжди виходить. Цей рецепт навіть в інтернеті називається ’Кулич, который всегда получается’
Амарилис• 04 апреля 2022
Ответ дляok1904
Я пекла, смачно, але то не панеттоне.
Ответ дляemerald_88
Та звичайне життя, як у всіх, ми ж не сектанти, живемо в курортному містечку Генічеськ, церква на Арабатській Стрілці. Ща Стрілковим на березі Гліцериновоно озера, зараз там відбудували спакомплекс Арабатські Терми. Влітку каплиця відчинена шодня, там пляж по суті, люди відпочивають, заходять помолитись хто хоче, священник, тобто муж, сидить в тіньочку в шортах і майці, щоб люди не стидались зайти в купальнику, тільки просимо, щоб не босими ногами, а в тапочках, бо мокрий пісок з голубою глиною важко відмивати з плитки. Такі наші будні, в мирний час в мене був бізнес, зараз все стало, у дітей школа, музшкола, спорт. Я не ношу ні платки, ні спідниці без форми і кольору, мій літній прикид - шорти, футболка чи майка. На Літургію одягаю гарненьку сукню або костюм брючний. Ну, якось так.
автор emerald_88 • 04 апреля 2022
Ответ дляservala
Вот нашла
Ну це дійсно по моїм запросам, щоб заморочитись Дякую!
irina _d• 04 апреля 2022
Ответ дляDid Panas
Спасибо, попробую в этом году. Дегидратор это электросушка, правильно я поняла?
happy camomile• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
На ютубе Alex &Milana,все рецепты Ок.У неё есть и пенетоне,и пасхи,торты.
Ответ дляemerald_88
А, і з друзями зустрічаємось, шашлики це святе діло. Місіонеримо не словом, а ділом.
Амарилис• 04 апреля 2022
Ответ дляirina _d
Нет, это немного другой аппарат. Он так и называется - дегидратор, он мощнее и производительнее. Здравствуйте