В идеале хочется какой-то шикарный, сладкий, с кучей изюма или ещё каких-то добавок. В общем, чтоб поиграться.
Cvetochek...• 04 апреля 2022
Ой, а я бы хотела рецепт ВЛАЖНОЙ пасочки, только не на живых дрожжах, а на сухих. Если у кого то есть, делитесь! С изюмом, цукатами замоченными в коньяке и цедрой апельсиновой.
Майстерня домашнього текстилю• 04 апреля 2022
Пасочки... Ммммм, смакота. А в нас замість здоби буде гора лавашів, і десь роздобуду рибу чи хоч креветку. Теж відсвяткуємо. Мій чоловік священник, але вже півтора місяці не служить, бо до церкви 40 км, всі сосуди там, орки не пропускають туди. Коротко молимось вдома, перше Пасхальне богослужіння буде теж вдома без Літургії.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
але все буде
Ответ дляCvetochek...
Немає різниці сухі/ вологі, є пропорція як перерахувати і все виходить вдало. Сухі= висушені вологі.
Ответ дляDid Panas
Автор, дякую Вам за тему.
Паски печу за цим рецептом вже багато років і раніше тут рекомендувала (у минулому році добавляла у рецепт ще цедру апельсина та сушену вишню, черешню, дуже смачно):
А как вы черешню сушите и какой сорт? И куда ее потом? У меня всегда ее много пропадает на дереве, в заморозку она не годится вроде
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Як цікаво, ви матушка, виходить? Розкажіть, будь ласка, про своє життя? Воно у вас відрізняється від звичайної родини? Ви збираєтесь з друзями, їздите на відпочинок?
Я бажаю щоб до Пасхи навіть духу кацапського вже не було на нашій землі і ви змогли повноцінно відсвяткувати!
Ответ дляBonya_A
Мій телефон не дозволяє мені лазити по кацапському сайту
Ответ дляDid Panas
Автор, дякую Вам за тему.
Дякую! Цікаво, що треба спочатку ставити на низьку температуру, я таке вперше зустрічаю.
Ответ дляУзница замка ИФФФ
Вже хочу паску))
Ага, я також. Начиталась рецептів і вже візуалізую як ми будете святкувати Пасху на звільненій Україні!
Ответ дляirina _d
Сорт можна любий. Я сушу все, що росте, навіть спеції.
Черешню потрібно помити, відділити від кісточок і цілу (але без кісточки) або половинками відправити у дегідратор на 10-12 годин або й більше. Я всі ягоди та фрукти висушую без цукру і добавок. Потім висушені ягоди зберігаються у звичайній банці під вакуумною кришкою (кришка не пропускає повітря).
У минулому році пробувала паску без ізюма і куплених цукатів, добавляла свої сухофрукти і цедру, то вийшло дуже смачно.
Ответ дляemerald_88
Та звичайне життя, як у всіх, ми ж не сектанти, живемо в курортному містечку Генічеськ, церква на Арабатській Стрілці. Ща Стрілковим на березі Гліцериновоно озера, зараз там відбудували спакомплекс Арабатські Терми. Влітку каплиця відчинена шодня, там пляж по суті, люди відпочивають, заходять помолитись хто хоче, священник, тобто муж, сидить в тіньочку в шортах і майці, щоб люди не стидались зайти в купальнику, тільки просимо, щоб не босими ногами, а в тапочках, бо мокрий пісок з голубою глиною важко відмивати з плитки. Такі наші будні, в мирний час в мене був бізнес, зараз все стало, у дітей школа, музшкола, спорт. Я не ношу ні платки, ні спідниці без форми і кольору, мій літній прикид - шорти, футболка чи майка. На Літургію одягаю гарненьку сукню або костюм брючний. Ну, якось так.
Ответ дляservala
Вот нашла
Ну це дійсно по моїм запросам, щоб заморочитись
Дякую!
Ответ дляDid Panas
Спасибо, попробую в этом году. Дегидратор это электросушка, правильно я поняла?
happy camomile• 04 апреля 2022
Ответ дляemerald_88
На ютубе Alex &Milana,все рецепты Ок.У неё есть и пенетоне,и пасхи,торты.
Ответ дляemerald_88
А, і з друзями зустрічаємось, шашлики це святе діло. Місіонеримо не словом, а ділом.