peachxx• 04 апреля 2022

Тироксин

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, где можно заказать тироксин, эутирокс или любой другой даже зарубежный аналог? У нас в аптеках его нет, сеть 911 пишет, что тоже нет на складе и не могут отправить (
равлик• 04 апреля 2022
Я заказывала L-тироксин у посредника из Польши. Если у Вас в городе работает Новая Почта, то можно так купить, если нет других вариантов.
Лена-гарне взуття• 04 апреля 2022
Мені порадили сайт таблетка .юа. Там показує, чи є в аптеці твого міста чи ближніх містах. Я монітарила, і купила 2 пачки 100 L-тироксину. Так що-моніторте там, бо на 911-немає , да
jumbo2• 04 апреля 2022
Купували в Дніпрі для Чернігова. На руки одна пачка, розбирають швидко
Юлия_Юлия-2175• 04 апреля 2022
Автор, я в фейсбуці в групі купляла в посередника з Польщі, відправка зі Львова. Ціна дорожча, ніж раніше, наприклад, еутирокс доза 150 коштує 300 грн. Менша доза - дешевше. Тут напевно не можна лінк давати.
Також зберегла лінк на заявку для безкоштовного отримання еутироксу, раніше в одній з тем кидали. Але заявку не подавала, не підкажу чи реально отримати і наскільки швидко.
https://docs.google.com/forms/d/1AV95nUZKR4CcODLPO...
Зинаида0077• 04 апреля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3121342
Leeka• 04 апреля 2022
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdsXuo-0Z...
Еля-М• 04 апреля 2022
Автор, яке дозування? Я нещодавно купила л-тироксин 100, можу з вами поділитися і вислати новою поштою .
автор peachxx • 05 апреля 2022
Ответ дляЕля-М
Спасибо большое за предложение, уже нашла в другом месте