Разгуляшка• 03 января 2025

9років це вже почався перехідний період?

Сину 9років, останнім часом став більш дратівливий , я йому слово він мені 10, часто на зауваження став реагувати плачем і гриманням дверей ,згадує себе такою у років 12...і думаю може це вже почалось?...підкажіть корисну літературу почитати про перехідний вік хлопчиків
бибизяна• 03 января 2025
Нет переходного возраста, есть педагогические пробелы и безразличие родителей
Гарні диньки• 03 января 2025
Дочке тоже 9, тоже самое
Фляшунька• 03 января 2025
Для хлопчиків ранувато в 9 років ,наврядчи це перехідний вік
Святатабожа• 03 января 2025
У мого бздики були в 10-12, з 13 адекватним став вже
Добрая свекровь• 03 января 2025
Ответ дляСвятатабожа
Вам повезло) некоторые адекватными лет в 18-20 становятся
Полонянка SexShop-а!• 03 января 2025
Ще дуже рано для перехідного, він же пов´язаний зі статевим дозріванням. У хлопців це в 13-14 років в середньому.
Печальки.нет• 03 января 2025
Ответ длябибизяна
Сказала Мотря 78 лет отродясь которая привыкла шоб усе как по книжке в сесесере было. У тя не было, значитцо и у никого не положено. Ишь попридумали....
автор Разгуляшка • 17 января 2025
зрозуміло дякую,будем розбиратись)