Asasasasa• 05 апреля 2022

Где в Братиславе оформить зелёную карту?

Может кто подскажет страховую
oksa...• 05 апреля 2022
Онлайн
автор Asasasasa • 05 апреля 2022
Ответ дляoksa...
Онлайн
Разве онлайн подходит? Читаю, что обязательно должна быть бумажка
Olga1987-26• 18 апреля 2022
Доброго дня, можете придбати в мене, якщо ще актуально

Кому потрібна Зелена Карта на авто (навіть якщо авто вже за кордоном) або поліси медичного страхування виїжджаючих за кордон, звертайтесь до мене тел. 0672200802 Ольга, якщо буде відсутній зв´язок, то пишіть в вайбер або телеграм! Все буде Україна!
автор Asasasasa • 18 апреля 2022
Ответ дляOlga1987-26

Спасибо, уже купила онлайн. Буду иметь вас ввиду в следующий раз!