Ответ дляPole
А правда, що вчора один не повернувся, т.я. збили його?
Да,правда
ИннусичкаЯ• 05 апреля 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Тварюки, як вечір і ніч так їх і ковбасить, справжні зомбаки, тільки в темряві вилазять
Точно,як таргани
psihologist• 05 апреля 2022
Ответ дляknopar
А в К добре чути сирену у всіх? У нас зараз взагалі не чути,тільки зі сповіщення дізнаємось
У нас на Троещине не слышно, только с приложения узнаём
Ответ дляknopar
Еле еле Тоже,я просто увидела инфо про вылет и думаю,сейчас будет сирена и на сразу.
шальная мама• 05 апреля 2022
Ответ дляknopar
Навіщо вам сирена, є сповіщення, то маєте по чому орієнтуватися.
ПЛЮС-МИНУС• 05 апреля 2022
писали сегодня, что Шойгу, когда типа пропал, ездил в КНДР клянчить ракеты.
ИннусичкаЯ• 05 апреля 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Виклянчило?