Миззери• 06 апреля 2022

Какие у нас всу красивые

И лица даже открытые и добрые, я просто эстетическое удовольствие получаю когда смотрю , с животными это вообще мои любимые фото, обожаю
Добавляйте фото которые вам нравятся тоже
NatalieP• 06 апреля 2022
Ответ дляБогдаРуся
Єтті також можуть бути гарними і мужніми, з добрими очима, відкритим поглядом, бо правда за нами.
а не отето от всьо
навіть гарні будуть негарними, бо вони-вбивці і очі пусті:
Так, это Вы ещё Апполонов нашли! Там такие ’красавцы’ в основном, Шо капец!

KaZk• 06 апреля 2022
Дааа, красавцы!
Не то что рашистское недоразумение, оборванцы
ok1904• 06 апреля 2022
Ответ длязлой_Пушистик
Проблема в том, что они не поймут, что это позор. Нет шансов. Может только через поколение. Это для них слава
Фашисти до останнього воювали за Берлін... Потім вже мирних німців возили в розбирати концтабори, щоб усвідомили позор, вину тощо
soloxxxa• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
И девушки конечно тоже
ох) первого заверните пожалуйста
ksusha1155• 06 апреля 2022
Наши самые лучшие!!!!!!
Светланка_Ланка• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Про эту собаку не написала, ее нашли в заброшенной машине , измождённую и на осколках лежащую, отвезли к ветеринару, подлечили и вот парень наш боец ее приютил (забрал себе))) такие счастливые оба
Боже, насколько разное отношения людей к одной и той же ситуации , те выродки смеясь бы пристрелили или танком бы переехали, собаке очень повезло что не орки ее нашли
це маламутка і її назвали Буча
злой_Пушистик• 06 апреля 2022
Ответ дляok1904
Якщо вірити Невзорову, то далеко не всі цьому повірили. Але я за те, щоб капаських диванних вояк та кацапських самок привозили розгрібати братські могили та одбудовувати наши міста.

Irina2303• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Да, очень
Я так поняла что и спортсмены идут первый на фото , про второго с великом вообще думала модель оказался из нацгвардии
Боже сохрани их, такой генофонд шикарный
Другий на фото, хлопець з мого села.
svetulya70• 06 апреля 2022
Ответ дляIrina2303
Другий на фото, хлопець з мого села.
Скільки йому років?
okogteva• 06 апреля 2022
BuenaVista• 06 апреля 2022
Все же мужчин красит мужество, храбрость, доблесть, в этом они находят свое истинное предназначение, заложенное Богом - быть защитниками, стеной, плечом, спасателями, героями. У воинов за правое дело в глазах отражается естество души.
Женщины - воины - это смелые красивые экзотические амазонки.
ok1904• 06 апреля 2022
Ответ длязлой_Пушистик
Що значить повірили, я це читала.
Cамая умная• 06 апреля 2022
пригадую, як тут перед самою війною місцеві аборигенки писали, що у них на українців не стоїть. і як їх лайкали(((
тьху
ганьбище
PANTERA_KET• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
И девушки конечно тоже
на фото 1 вообще красавчик!!
PANTERA_KET• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Да, очень
И певцы! Молодцы все!!! Защитники наши!
ИринаКа• 06 апреля 2022
Irina2303• 06 апреля 2022
Ответ дляsvetulya70
Скільки йому років?
26 або 27.
Має дівчину.
І дитину
menina• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
И мой любимый пёс Патрон) он сапёр и ищет мины ну милота же
песик Патрон крутий!
PANTERA_KET• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Ещё фото
Во всех этих фото видна душа... Душа доброго человека!!!

zag• 06 апреля 2022
Ответ для vihola
А окупанти їдять алабаїв.
Яка дич, яка ганьба.
Як вони від цього відмиються і коли.
То по ходу якути та буряти. Хіба то люди?
zag• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Читала историю этой собачки. Назвали Буча.
menina• 06 апреля 2022
Ответ дляИринаКа
фото
Нехай береже себе!
І вам дочекатися!
злой_Пушистик• 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
Що значить повірили, я це читала.
Я розумію. Невзоров розказував про бабусь які підтримували фінансово НДАПС і сказали, що всі ці контабори куди їх привезли, це голівудські зйомки.
bejalla• 07 апреля 2022
Ответ дляfrumoasa17
Військова форма личить більшості чоловікам. Наші хлопці найкращі. У мене брат був в ТрО, зараз перевівся до ЗСУ, коли він прийшов вперший раз до дому в ній. Це красень, карі очі, темне волосся, смаглявый, з бородою, не «дрищ», так як завжди займався своїм тілом, щоб ні краплини зайвого жиру. Його жінка напевно у другий раз в нього закохалась, досі пам’ятаю її очі
А через цих рашистів замість того, щоб бути разом зі своїми двома донечками, жінкою, планувати майбутнє, він буде захищати Україну, але по-іншому він не міг. Завжди говорив, що я буду захищати своїх рідних і нашу землю. Ще 24.02 він одразу пішов до центру, не хотіли брати, через друга АТОшника добився, щоб взяли, напевно і зараз задовбав всіх, щоб потрапити у ЗСУ Всі хвилюємося
Нехай Бог береже його!
frumoasa17• 07 апреля 2022
Ответ дляbejalla
Нехай Бог береже його!
Дякую.
ok1904• 07 апреля 2022
Ответ длязлой_Пушистик
Ви про Освенцім , точно постановочні зйомки?
yanita• 07 апреля 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Чем им помешали коровы?
Можно ссылку на этот чат? В поиске не смогла найти.
Татьяна-bfd8• 07 апреля 2022
Ответ дляyanita
https://t.me/+8Rah-lb7Q6Y2MjQy Вроде оно
yanita• 07 апреля 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Спасибо!
злой_Пушистик• 08 апреля 2022
Ответ дляok1904
Не зрозуміла питання?