И лица даже открытые и добрые, я просто эстетическое удовольствие получаю когда смотрю , с животными это вообще мои любимые фото, обожаю
Добавляйте фото которые вам нравятся тоже
Светланка_Ланка• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Про эту собаку не написала, ее нашли в заброшенной машине , измождённую и на осколках лежащую, отвезли к ветеринару, подлечили и вот парень наш боец ее приютил (забрал себе))) такие счастливые оба
Боже, насколько разное отношения людей к одной и той же ситуации , те выродки смеясь бы пристрелили или танком бы переехали, собаке очень повезло что не орки ее нашли
це маламутка і її назвали Буча
злой_Пушистик• 06 апреля 2022
Ответ дляok1904
Фашисти до останнього воювали за Берлін... Потім вже мирних німців возили в розбирати концтабори, щоб усвідомили позор, вину тощо
Якщо вірити Невзорову, то далеко не всі цьому повірили. Але я за те, щоб капаських диванних вояк та кацапських самок привозили розгрібати братські могили та одбудовувати наши міста.
svetulya70• 06 апреля 2022
Ответ дляIrina2303
Другий на фото, хлопець з мого села.
Скільки йому років?
BuenaVista• 06 апреля 2022
Все же мужчин красит мужество, храбрость, доблесть, в этом они находят свое истинное предназначение, заложенное Богом - быть защитниками, стеной, плечом, спасателями, героями. У воинов за правое дело в глазах отражается естество души.
Женщины - воины - это смелые красивые экзотические амазонки.
Cамая умная• 06 апреля 2022
пригадую, як тут перед самою війною місцеві аборигенки писали, що у них на українців не стоїть. і як їх лайкали(((
тьху
ганьбище
тьху
ганьбище
PANTERA_KET• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Да, очень
Я так поняла что и спортсмены идут первый на фото , про второго с великом вообще думала модель оказался из нацгвардии
Боже сохрани их, такой генофонд шикарный
И певцы! Молодцы все!!! Защитники наши!
PANTERA_KET• 06 апреля 2022
Ответ дляМиззери
Ещё фото
Во всех этих фото видна душа... Душа доброго человека!!!
Ответ дляМиззери
Читала историю этой собачки. Назвали Буча.
злой_Пушистик• 07 апреля 2022
Ответ дляok1904
Що значить повірили, я це читала.
Я розумію. Невзоров розказував про бабусь які підтримували фінансово НДАПС і сказали, що всі ці контабори куди їх привезли, це голівудські зйомки.
Ответ дляfrumoasa17
Військова форма личить більшості чоловікам. Наші хлопці найкращі. У мене брат був в ТрО, зараз перевівся до ЗСУ, коли він прийшов вперший раз до дому в ній. Це красень, карі очі, темне волосся, смаглявый, з бородою, не «дрищ», так як завжди займався своїм тілом, щоб ні краплини зайвого жиру. Його жінка напевно у другий раз в нього закохалась, досі пам’ятаю її очі
А через цих рашистів замість того, щоб бути разом зі своїми двома донечками, жінкою, планувати майбутнє, він буде захищати Україну, але по-іншому він не міг. Завжди говорив, що я буду захищати своїх рідних і нашу землю. Ще 24.02 він одразу пішов до центру, не хотіли брати, через друга АТОшника добився, щоб взяли, напевно і зараз задовбав всіх, щоб потрапити у ЗСУ
Всі хвилюємося
Нехай Бог береже його!
Татьяна-bfd8• 07 апреля 2022
Ответ дляyanita
Можно ссылку на этот чат? В поиске не смогла найти.
Вроде оно
злой_Пушистик• 08 апреля 2022
Ответ дляok1904
Ви про Освенцім , точно постановочні зйомки?
Не зрозуміла питання?