osik22• Изменено 06 апреля 2022

Столиця

Тікаємо з Дон. обл. на Дніпро, а з Дніпра думаємо на Київ. Підкажіть чи варто туди їхати? І як з Дніпра добиратися в столицю? Свого транспорту немає. Може хто їхав нещодавно і може щось підсказати.
автор osik22 • 06 апреля 2022
І як там з житлом? Можна щось знайти недорого?
ВасильевнаЯ• 06 апреля 2022
Так Днепр по безопасности может даже лучше столицы, почему опять все в столицу?
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
Ми ще думаємо, може залишимось в Дніпрі, але треба знайти житло хоча б на 2-3 неділі
inspired• 06 апреля 2022
Нет. Постоянно говорят о высокой вероятности ракетных ударов. Местных просили не возвращаться пока. Люди не особо слушают, но небезопасно.
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляinspired
Дякую за відповідь.
ir.zhuck• 06 апреля 2022
Ответ дляosik22
В Києві є можливість безкоштовно ночувати зараз на станціях метро.
А ось винайняти квартиру зараз не знаю чи взагалі можливо.
По цінам, то дешевше ніж за 7тис. До війни маленьку однокімнатну зняти було неможливо. Що зараз....
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
Дякую за відповідь.
Таня-84• 06 апреля 2022
Ми з Києва і поки повертатись не думаємо. Мер каже, що це небезпечно. Краще почекаємо пару тижнів, якщо буде можливість. Біженцям в Києві буде не легко. Столиця повна біженців після 2014, квартири не дешеві, роботи гарно оплачуваної не так вже й багато
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляТаня-84
Дякую за відповідь. Будемо шукати житло в Дніпрі
anfisapetrowna• 06 апреля 2022
В Кировоградской спокойнее
ir.zhuck• 06 апреля 2022
Ответ дляВасильевнаЯ
З планів мордора виходить, що тепер будуть утримувати Херсон і брати Дніпро. Тому там може бути жарко.
Не один аналітик вже про це написав.

Як і в усіх великих містах від бомборлування.

Щоб той мордор в пекло пішов....
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляanfisapetrowna
В Кировоградской спокойнее
Дніпро краще знаю, там буде спокійніше морально, я думаю
Розбійник• 06 апреля 2022
Автор, а чому Київ. Можливо Вінницю розгляньте.
Светлана 13• 06 апреля 2022
А з іншого погляду - в Києві зявилось багато житла, бо виїхали квартиранти хто куди. Але власники не розуміють на який термін і кому, за скільки здавати. Звичайно всі хочуть довгостроково...
Ленка_пенка• 06 апреля 2022
Ответ дляosik22
Краще їхати трішечки далі ніж Дніпро. Він за декілька днів може стати небезпечним. Подивіться Кларк (колишній глава НАТО що сказав про плани рашистів саме на Дніпро). Та то і зрозуміло, їм потрібно щоби у наших ЗСУ тилу у вигляді Дніпра не було, коли за Донецьку область у її межах , бої запеклі будуть..🙈
Тобто бігти аж на ЗУ необов´язково. Просто трішечки далі Дніпра достатньо, имхо.
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляРозбійник
Чоловіку хтось сказав, щоб їхали туди
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляЛенка_пенка
Дякую за відповідь, будемо дивитись по ситуації
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляСветлана 13
Дякую за відповідь
иркин• 06 апреля 2022
Ответ дляinspired
З іншої сторони про Київ турбуються в рази більше, аніж про інші міста, як би жорстоко це не звучало. Там майже все ПВО.
мульти1• 06 апреля 2022
Якщо їхати, то ближче до Західної
Клава 1968• 06 апреля 2022
Мне кажется, Киев самое безопасное и комфортное место. А просят повременить с возвращением, потому что блокпосты разбирают , иначе пробки будут огромные.
Naomii• 06 апреля 2022
Ответ дляir.zhuck
На вотсапе на каналах недвижимость сейчас многие сдают помесячно гараздо дешевле чем раньше на долгий срок. На Дружбы народов двушку видела за 7 тыс, однушки у метро по 5 тыс
Клава 1968• 06 апреля 2022
И работа в Киеве есть и будет. Восстанавливать его начнут первый. Столица.....
ЛюдаМило• 06 апреля 2022
Поищите более тихие города или пгт. Я не слышала, чтоб в Киеве помогали как на западной с жильем и питанием.
Клава 1968• 06 апреля 2022
В Киеве перспектива есть. Если пересидеть и домой - это одно.... Если жить и работать - это другое....
Olga_31• 06 апреля 2022
А у меня вопрос- вы (все кто читает) считаете, что к Киеву не вернутся РФ? Через Беларусь или закидают на низкой высоте из чего то, ожидаю подлость очередную
Я наоборот думаю, что надо таки уехать до конца апреля
Послушаю ваше мнение
kris_lynx• 06 апреля 2022
Я боюсь пока возвращаться в Киев и никому не советую спешить
автор osik22 • 06 апреля 2022
Ответ дляКлава 1968
Дякую за пораду. Робота треба, роботу втратили і я і чоловік
Lizavel• 06 апреля 2022
Вернулись в Киев после безобразного отношения на ЗУ.
Brita• 06 апреля 2022
Ответ дляOlga_31
Послушаю ваше мнение
Они когда уходили заминировали после себя все что можно и не можно. Смысл? Если ты собираешься вернуться, зачем минировать каждый метр?
Не вернуться уже они в Киев. Уверена на миллион %
С неба да, возможно. Но тоже мне кажется вряд-ли. Не нужен им уже север, все свои силы они на восток и юг направили. Надеюсь,что там тоже долго не задержутся.