СhanelKa• 06 апреля 2022

Данія. У кого є питання по тимчасовому прихістку.

Velkommen🇺🇦
Відповім по можливості, витрачала багато часу і на приватні питання і плюс волонтерство, тому відповім тут в одній темі. Якщо не відповідаю швидко, то по можливості.
Не нагатив і подібне не відповідаю
Якщо комусь допоможу, це вже маленька перемога.
Хай все буде Україна
springtime2• 09 апреля 2022
Пiдкажiть, будь ласка, яка праця для украiнцiв?
автор СhanelKa • 09 апреля 2022
Ответ дляspringtime2
Залежить від знання хоч би англійської мови
Всі вакансії, які дуже потрібні вже опубліковані на сайтах, сайтах для украінців і в місцевих доповідниках біржи праці ( по регіонам), їх багато !
springtime2• 09 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa
Дякую! А без знання мови? Можна посилання на довiдники?
автор СhanelKa • 09 апреля 2022
Ответ дляspringtime2
Без знання мови, треба спочатку вчити мову, англійську вчити,

https://nyidanmark.dk/da/Du-vil-ansГёge/Arbejde/Po...
springtime2• 09 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa

Без знання не буде працi?
автор СhanelKa • 09 апреля 2022
Ответ дляspringtime2
Без знання не буде працi?
На фабриці, фермі і подібне
smedvedem• 12 апреля 2022
Підкажіть якщо в курсі з собакою не буде проблем в’їхати?
автор СhanelKa • 12 апреля 2022
Ответ дляsmedvedem
Не буде.
Та ту та• 28 мая 2022
Ответ дляСhanelKa
Школа безкоштовна і беруть дітей в школу без проблем
Документи вже довго, бо недостатньо працівників міграційного центру для такої роботи . Наразі називають строки до 10 тижнів. Першим робили до 5 робочих днів, для порівняння . Садочок платний.
В школу тільки з 6 років у нульовий клас. Группа продовженого дня і спорт гуртки безкоштовно.
Де багато українських дітей, з часом розглядають можливість створення садочка груп для украінців( безкоштовно)
Як воно і що буде, ще невідомо
Працювати і вільно розмовляти можливо англійською
Бухгалтером не впевнена ( бо інші закони ) , швачкою цілком
Вот удивили, что можно на английском говорить

Думала только на датском
Та ту та• 28 мая 2022
Ответ дляСhanelKa
Допишу, що якщо вже в Італії отримали ВНЖ, то тут відмовлять
Після отримання статусу з вами в’їдуть співбесіду і ставлять на біржу вакансій по вашим можливостям, поки не знайшли роботу, виплати є
Скажите, а для тех кто на момент войны уже жил в ЕС и имел ВНЖ, может есть какая-то упрощённая процедура трудоустройства?
Например в Польше упростили для всех украинцев процедуру трудоустройства.
А как в Дании сейчас?
автор СhanelKa • 28 мая 2022
Ответ дляТа ту та
А как в Дании сейчас?
Якщо ВНЖ не Данії, а іншої країни, то ніяких спрощених процедур не буде, нажаль. Вони як своє королівство, свої правила ;
Та ту та• 28 мая 2022
Ответ дляСhanelKa

Выдает 404 ошибку
Та ту та• 28 мая 2022
Ответ дляСhanelKa
Спасибо вам большое, что просвещаете.

А в какой вы земле?

Если пенсионер 66 лет, инвалид, какие пенсионные выплаты могут быть? Или только пособие?

И ещё вопрос по работе. Женщина имеет диплом медсестры. Работает более 25 лет. Возможно ли упростить процедуру легализации диплома ?