Ответ дляСhanelKa
Допишу, що якщо вже в Італії отримали ВНЖ, то тут відмовлять
Після отримання статусу з вами в’їдуть співбесіду і ставлять на біржу вакансій по вашим можливостям, поки не знайшли роботу, виплати є
Дякую дуже. В Італії подала документи на захист, чекаю . Діти пішли вже до школи, їм дуже подобається, програма легка, з ними носяться, подарунки дарять. Думаю отримаю захист вже тут, а роботу буду шукати і переїжджати. Тут є житло у знайомих, мені і діітям безкоштовне, продуктами допомогають. Але з роботою зовсім погано