delika_tes• 07 апреля 2022

Ще одне підтвердження, що нас почитують рашисти

Пропозиції писати українською такі мають рацію.
Глибокорашистський севполітфорум нас цитує
IrinnkA• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Вот потом, после таких тем в росисю и тянут темы с ущемлением русского языка.
Вони завжди знайдуть до чого придратися. І української мови для них не їснує. Це ж кацапи. До них треба ставитися як до олігофренів.

lekon-lekon• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
це вони ще не знають які буть паради після смерті хуйла в нас )))да і в світі
Приклад Бучі, різні откровення звичайних кацапів підтверджують, що проблема не в хуйлі, а в імперському відчутті, вони хочуть бути великими землезбирателями і не важливо хто їх очолює.
laska_vo• 07 апреля 2022
Ответ дляHupBaHa
К сожалению, проф девирсанты отлично владеют и украинским. Так что не показатель
Пожалуйста, ну пожалуйста не обижайтесь, но я не могу сдержаться - диверсанты нужно писать.
IrinnkA• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
я вчора про смерть хуйла цього в черзі до магазину дізналася і дуже голосно заплакала від горя ,а зі мною і вся черга

Я весь день ридала. Особливо як почула. Аж шампанського під вечір закортіло, пом´янути
annetka_zaraza• 07 апреля 2022
Ответ дляMyJoy_I
Факти ICTV @ICTV_Fakty 11m
😭Жінка у Бородянці третю добу чекає, коли з-під завалів витягнуть її родину. Рятувальники принесли їй стілець...

Читают они, пусть читают, потом пусть не удивляются и не говорят ’мы не знали’, когда их дети или они сами от раковых (или других) заболеваний будут гореть как в аду, когда дом сгорит или муж сопьется и будет все из дома выносить и бить и их и детей... или еще какие-то несчастья произойдут. Пусть не вопят ’За что?’ - вот за ЭТО.
HupBaHa• 07 апреля 2022
Ответ дляlaska_vo
не обижаюсь, легкий сарказм был к этим тварям первобытным, и такой ’мощной второй армии мира’, забыла кавычки поставить, чтобы обозначить ошибку эти твари даже тут палятся на раз два, шпионы фиговы...когда они уже все сдохнут
mamarama• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Это да, будем собираться в этот день каждый год и гопак танцевать))
Люся_Алельсинкина• 07 апреля 2022
А еще пусть знают, что они конченые кацапские уроды, нация дебилов, воров, педофилов и свиней.Воры ношеных трусов. Свиностополь город русских мудаков. И еще, предатели получат первыми.Крысян со Свиностополем это касается. Сдохните и горите в аду, рашисты
Cherry12358• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
А на еві ру ще подаруночками ’з відрядження’ ніхто не вихваляється?
Ой, я так детально не читала, і без цього нудило від їх «патріоток»

Іра.• 07 апреля 2022
Ответ дляIrinnkA
Я просто не розумію одного- яка різниця москалям з чужої держави, як в нас тут з російською- ущемляють чи ні. Це не їхнє сране діло.
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Я наприклад теж перейшла повністю на українську мову, хоч до того спілкувалась і писала російською
Я також перехожу ! Мова -це наш кордон !
А після того як москалі , подали на розгляд закон у Думу , щоб раша захищала усіх кто розмовляя російскою , пішли ви би під три чорти !
В мене с щелепою все ОК )
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
В мене с щелепою все ОК )
мене саме це і змусило )))хай ідуть в п....жіночий статевий орган зі своїм законом
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляТриАна
Ну ви теж не перегинайте(( автор що вам прям наказ видала, виказала свою думку, і ще раз підтвердила що вони пильно стежать за нашим форумом
Вони настрій прощупивають , путлер ж кабінетний фефсебшнік
автор delika_tes • 07 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
В мене с щелепою все ОК )
Вони там про носієв мови і їх нащадків написали.
Звучить дійсно моторошно
Тим більше, що увесь їх маразм виявився не марахм. І від них можна очікувати бувально усього
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
Звучить дійсно моторошно
Так , а ця стаття Сергейцева , цього виблядка !Це ж прямий геноцід українців !
А починають вони завжди с мови ! Якщо нема різниці , чому раша весь час підіймаєт це питання !І зараз на перемовинах також !
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Кук вы считаете - русский язык это надбання россии?
Я лично могу и так, и так разговаривать, и с 1го класса я училась на украинском итд. Но я не совсем считаю, что русский язык это прям принадлежность россии и только её.
И мне не очень, если честно, нравится новая фанатичная тенденция, переходить на украинский, но при этом тыкать носом тех, кто не перешёл, что они какие-то маскали и едьте теперь на расею. Итд. И вообще языковой этот вопрос, если мы из-за него начинаем срачи, может только порадовать их.
Коли вас запитають іноземці, а чому ’ви розмовляєте російскою’ , ось ви ім висловити цю думку , чьє надбання ’русский язик’.
На Слобожанщине завжди розмовляли українською мовою !
Чому московити завжди ’ педалируют ’тему мови ?
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
Підтримую флеш-моб, ніколи не мала нічого проти росіян і російської мови. Вони самі зробили мене націоналісткою. В перші дні війни тут на форумі одна дівчина надихнула. Так, пишу з помилками і на суржику. Одеса теж розмовляє українською .
Гарна українська мова , починаєтся з суржика !
Одним словом , усе в наших руках )
tarasyla• 07 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
Пусть читают и знают, что у них не армия, а убийцы и террористы, а нация - пособники. Хуйло сдохнет очень скоро, а они еще лет 20-30 будут расхлебывать экономические последствия. Пусть эти идиоты не форумы читают, а умных людей, кои еще встречаются в раше. Потому что победа Украины не минуема как и распад парашии.
Амінь!
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
До речі, мене цей спіч Кулеби дуже непокоїть ((
Він дипломат , цей спич для іноземців !
Нам дуже потрібно ємбарго на газ і нафту !

Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Я тепер завди пишу на укр і суржиком, нехай попереводять дятли
Джули-а• 07 апреля 2022
В России есть форум Ева ру. Похож на аналог данного форума (девушки жизнь обсуждают). Сейчас активизировался раздел Политика в нем. Участницы его постоянно здесь пасутся, а потом там отписываются и обсуждают. Я тот форум еще с грудного возраста детей почитываю, там были толковые советы на то время. сейчас иногда подростковую психологию там читаю.
annetka_zaraza• 07 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Одним словом , усе в наших руках )
NaТа• 07 апреля 2022
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляHupBaHa
В чем-то с вами согласна, а в чем-то нет. Например, не согласна с тем, что русский язык принадлежит именно оркам из москвии. Многие языковые моменты украдены мордором задолго до основания этого проклятого государства. Киевская Русь названа таковой не просто так, это если не углубляться даже. Да и многие Наши защитники зсу общаются на русском. Язык не повернулся бы им сказать, что от них ’нудыть’
Як гарно говорят українською наші офіцери ЗСУ
kuskus• 07 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Як можна серйозно сприймати закиди про захист російської мови і російськомовних, коли вони розбомбили самі російськомовні міста-Маріуполь і Харків? Хай собі в сраку засунуть свої вимоги.
kuskus• 07 апреля 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Бо більше нема за що зачепитись
Mariya Prokhorova• 07 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Раніше я також думала , що це все закиди !
Але ж вони постійно москали , кричат , що російску мову притесняють .
Якщо ми всі будемо размовляти українською , притеснять не буде кого
Харків - це Слобожанщина , там історично казаки розмовляли українською
owl62• 07 апреля 2022
Ответ дляnightwoman
Севполитфорум, могу предположить это севастопольский? Ну так Крым весь на советчице сидит.
Многие из советчицы тоже этот севастопольский форум почитывают. Мне особенно понравилась тема про затонувший кораблик ’Саратов’, сколько воя было. Жаль, что эту тему быстро удалили
автор delika_tes • 07 апреля 2022
Ответ дляowl62
У них за сьогодні вже друге посилання на кідстаф.
Невже нічого іншого крім нас не читають?
owl62• 07 апреля 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Ага, ну ці нехай сруться, ховають своїх призовників, а краще нехай тікають з Криму
Деякі передбачливі мосвичі ще в лютому продали квартири в Ялті, які купили в 2015 році під здачу