delika_tes• 07 апреля 2022

Ще одне підтвердження, що нас почитують рашисти

Пропозиції писати українською такі мають рацію.
Глибокорашистський севполітфорум нас цитує
нова_Я• 07 апреля 2022
Вони самі створюють ці теми, провокують відповіді, потім викооистовують так, як їм треба. Що поробиш, Інформаційна війна- то теж війна. Тому треба думати, що писати, а краще втриматись в нічого не писати

Перемога 2022• 07 апреля 2022
Пусть читают, пошли они нахуй, крысы!
автор delika_tes • 07 апреля 2022
Ответ длянова_Я
Інформаційно вони війну просрали без можливості відігратися.
В нас половина населення знає англійську. Ще половина розуміється на смм, на тому, як працюють соцмережі.
А вони обісралися на цьому фронті знатно. Бо ми здатні спілкуватися людською іноземною мовою, а вони тільки руські лозунги вміють кричати.
А ще на тому форумі свого хуйла вони називають Темнейший.
Мордор і є мордор.
Карюшша• 07 апреля 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Удалено администрацией...
Жаль, кацапы ещё так и не начали подозревать, какое они конченое говно. И что все нормальные люди живут своей жизнью в своей стране, а не лезут всё время к соседям со своим говноспасением.
Cherry12358• 07 апреля 2022
Я їхню єву ру вчора почитувала (щось не дуже вони радіють спробам прихованої мобілізації). Там постійні відсилки на кідстаф від форумчанок.
KateSavch• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Очередной языковой срач. Гугл переводчик никто не отменял.
Никто не будет с гуглпереводчиком читать весь форум, ксли он весь будет на укр. Могут перевести разве что пару комментов.
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
Мордор і є мордор.
я його до війни ще називала вовандеморт,а тепер тільки хуйло перелякане (Адміни це ж не мат ?))

автор delika_tes • 07 апреля 2022
Ответ дляCherry12358
А на еві ру ще подаруночками ’з відрядження’ ніхто не вихваляється?
Marishanya• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Це ’власне ім´я’, не хвилюйтесь
annetka_zaraza• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
знайомі білоруси нас підтримують ,а ось з кацапами я не спілкуюсь майже . Розчарування глобальне в мене .З 30 знайомих тільки одна людиною виявилася
В інстаграмі жінка з Мінська ще на початку війни закривала роти українкам і писала, що ми «гадости» пишемо. А їй лише писали люди про те, що діти помирають, що в підвалах сидять. Була на неї підписана довгий час, звичайна жінка і мати. Вона могла б не реагувати, або просто скаржитися і видаляти коментарі. Та її це все дратувало. Ну і росіяни підключилися звісно. Дуже сподіваюся, що не всі такі, на жаль, з такими людьми лише зіштовхувалася. Рідні з Росії чоловіка як один - самі винні, все фейки, бо ваш зеленський….
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
чорними пакетами ? чи пральними машинами і бу труселями від українських жінок ?
alenka3108• 07 апреля 2022
Дорогие рашисты этого сайта, не переживайте, спецоперация идёт по плану, потерь нет, максимум, одна сосна горит! Продолжайте рыть окопы и укрепления в Белгороде и массе других городов, прячьтесь! Из разбомбленых украинских биолабораторий сбежали все млекопитающие, а так же утки, синицы, воробьи и другое биооружие, которое сейчас стройными косяками движется в сторону нашего великого мокшанского царства раиси. Так же продолжается спецоперация по избавлению вас от сахарной зависимости. Здесь вынуждены, конечно, заявить о некоторых потерях срочников, которых не должно было быть в очередях ваших супермаркетов. Так же есть информация, что с территории дружественной нам Беларуси, движутся рефрижераторы с замороженным мясом, заботливо уложенным туда штабелями, в количестве более 19000 и эшелоны уже заготовленной бересты на лапти и качественным блядорусским трикотажем.
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляannetka_zaraza
то жінки дурні пишуть багато,а як її мотню заберуть в військомат ,то одразу співати буде по іншому
annetka_zaraza• 07 апреля 2022
Ответ дляalenka3108
mamarama• 07 апреля 2022
Я тоже почитываю, в телеге и инсте)
Надо же знать, что там пописывают эти уроды.
В телеге уже и бан схлопотала, не выдержала и про жирика ядом плюнула.
А до того, что почитывают, то пусть почитывают и знают, как мы их ненавидим.
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляalenka3108
а всім дітям військових подарують путівки у санаторій ’Рудий ліс’
lisulya• 07 апреля 2022
Пусть почитывают. Может когда-то догадаются, что их используют и все шишки в итоге соберут они.
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Я тоже почитываю, в телеге и инсте)
я вчора про смерть хуйла цього в черзі до магазину дізналася і дуже голосно заплакала від горя ,а зі мною і вся черга
Alohallo• 07 апреля 2022
Жаль, что почитывать, то почитывают, а мозгов как не было так и не появилось

Kusalochka• 07 апреля 2022
Цель вашего поста? Усилить идею, что сдали область?
автор delika_tes • 07 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Цікаве прочитання
Взагалі-то рази три пояснила ціль поста
То ви глибоко якось занурилися
Перемога 2022• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
Перевожу и дополняю. Санаторий «Рыжий лис», на территории этого санатория имеется свой зоопарк и там много лисиц, они ручные и милые, вот поэтому такое название. Добро пожаловать! Бесплатная путевка на 21 день, за эти дни ваши дети познакомятся с животными, узнают много нового и интересного, а главное оздоровятся
Filomena• 07 апреля 2022
Ответ длячаревна
У них давно не русский язык, как у кадырова после каждого слова ´дон´ прорывается, так у кацапов ´ млять´
Карюшша• 07 апреля 2022
Ответ дляlisulya
А что же они говорят по поводу своих мародеров, например? По поводу Бучи, по поводу своих дохлых сограждан, которых уже под 20К? Этафсефейк?!
lisulya• 07 апреля 2022
Ответ дляКарюшша
Без понятия, что они говорят. Это ж они нас почитывают, а не я их
автор delika_tes • 07 апреля 2022
Ответ дляКарюшша
Угу. Саме так
Ну, тут я думаю, особливо з Бучею, то самозахист психіки працює.
А ще дрімучість і повне нерозуміння, що зараз будь-яку людину можна знайти за днк.
Pavelolka• 07 апреля 2022
Ответ дляKusalochka
Кто вообще ляпнул, что ее сдали? Позакрывались, тк бои ожидаются. И серьезные.
ku4eravaku4erava• 07 апреля 2022
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляPavelolka
До речі, мене цей спіч Кулеби дуже непокоїть ((
Басина• 07 апреля 2022
Ответ дляKristal2013
Ну и отлично. Только не надо другим указывать (как автор) на каком языке создавать темы и отвечать.
Автор і не вказувала. Не треба так агресивно реагувати. Це пропозиція, прохання, яке має підгрунтя і сенс.