Пропозиції писати українською такі мають рацію.
Глибокорашистський севполітфорум нас цитує
Ответ дляKvitkaliliia
До речі, мене цей спіч Кулеби дуже непокоїть ((
Він прямо зараз і севполітфорум непокоїть.
Кажуть, ми будемо застосовувати зброю масового ураження)
Ответ дляfreedom_2015
вони ніякої мови не розуміють крім пропаганди каналу кацапія24.Ще й хребет їм при народженні видаляють разом з мозком
Они хоть что-то начинают понимать, когда их убивают и ’сахар заканчивается’. Они хуже животных, те бьются только в крайнем случае ради выживания. А эти просто садисты, получают удовольствие от боли других
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
Ага, ну ці нехай сруться, ховають своїх призовників, а краще нехай тікають з Криму
Ответ дляKvitkaliliia
А їм нема куди.
Їм рашкостан же міст перекрив.
Літаки не літають. Ой
Лишається сидіти на дивані і молитися, щоб хуйло і ваньки-смертники захистили цих диванних воїнів-патріотів
Їм рашкостан же міст перекрив.
Літаки не літають. Ой
Ответ дляdelika_tes
Да, начинаем усиленно кормить боевых голубей и прекращаем кормить спецотряд летучих мышей. Пусть прячутся скорее, пока есть возможность. Но времени осталось мало
Kapitoshka-4fe1• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
Удалено администрацией...
Я тепер завди пишу на укр і суржиком, нехай попереводять дятли
Нешановані росіяни! Читайте і плачте. Пишу українською. Ви її чудово розумієте. Зараз ви радієте, що ваша вонюча країна воює з нами. Але вона воює і з вами також. Не сподівайтесь, що санкції знімуть відразу після війни. Не сподівайтесь, що ви перебудуєте вашу економіку в умовах війни. Ваші діди у сральнику з видом на труп ще одного тупого діда, срати на вас і ваше благополуччя хотіли. Зараз вони ще якось тримають ваш дерев’яний, але це мильний пузир. З виходом багатьох компаній, не тільки зникають товари, а й зачиняються заводи, фабрики і т.д. Це тотальне безробіття. Жодних серйозних інвесторів, жодних нових надійних роботодавців. Весь світ бачить, що ваша обісрана купа потенційних 200х тут коїть (піднімітт голову і помахайте ручкою спутникам, які все фіксують.) Ніхто не захоче маратися у крові. А от деякі ваші вояки повернуться назад і будуть коїти те ж сами вже з вами. Тупі ви рагулі. А за умови повальної бідності, вони й оскаженіють. Тільки питання часу. Ваша ж ненависть вас погубить сама. Ви думали, що тут вас будуть з хлібом сіллю зустрічати? От халепа. Не вийшло. У вас не вистачить купи ряжених, щоб із усієї країни зробити лднр. Ви наскільки огидні, що і вас, і ваших дітей, і ваших онуків будуть скрізь зустрічати як мінімум з дулею. Дякуйте за це вашій владі на стероїдах. Дякуйте за це вашому оточенню. Дякуйте за це власному відображенню у дзеркалі. І нехай кожна зґвалтована жінка, дитина, кожний загиблий українець, кожна замордована тварина приходять вам у сни щоночі.
Не радійте, що і нас чекають складні часи після нашої перемоги. У нас все буде. В тому числі за ваші ж гроші. А у вас все було. Читайте і плачте. Вам кіздярики.
Ответ дляКарюшша
Жаль, кацапы ещё так и не начали подозревать, какое они конченое говно. И что все нормальные люди живут своей жизнью в своей стране, а не лезут всё время к соседям со своим говноспасением.
Они не признают. Там гиперзащита остатка мозга. Если они начнут реально смотреть на вещи, то или уезжать навсегда из этой проклятой страны или просто застрелиться. Потому им проще ’верить’ зомбоящику и своему ’царьку’
Kvitkaliliia• 07 апреля 2022
Ответ дляdelika_tes
А їм нема куди.
Їм рашкостан же міст перекрив.
Літаки не літають. Ой
Їм рашкостан же міст перекрив.
Літаки не літають. Ой
Ага, човником по мінах за кораблем
Ответ дляfreedom_2015
я вчора про смерть хуйла цього в черзі до магазину дізналася і дуже голосно заплакала від горя ,а зі мною і вся черга
А в инсте вчера какой украинский праздник был в русских постиках про смерть придурка.
Там наши и шампанское пили и земли ему желали стеловатой и про котел в аду персональный писали, короче, праздновали, как могли.
А русские жалостливо пикали, что мы нелюди, радуемся смерти.
Мы еще и нелюди, отакое
Ответ дляПеремога 2022
Перевожу и дополняю. Санаторий «Рыжий лис», на территории этого санатория имеется свой зоопарк и там много лисиц, они ручные и милые, вот поэтому такое название. Добро пожаловать! Бесплатная путевка на 21 день, за эти дни ваши дети познакомятся с животными, узнают много нового и интересного, а главное оздоровятся
А также найденные грибы, в том числе ’лисички’, в том лесу можно и нужно собирать и кушать, имеют особое воздействие на организм, включая лишнюю хромосому

Ответ дляmamarama
Мы еще и нелюди, отакое
Так вони вже звично увесь фрейм перекидують на нас.
Ваш президент не хоче рятувати людей чого вартує. Камон, це ви напали, матьвашу. Це ваш президент людожер і вбивця, як і ваші ваньки-ахмати-буряти.
І так у всьому: це ви, це вам, тяф-тяф-тяф.
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
Багато хто ’переобувся’ я наприклад теж. І це, як на мене, значно краще ніж продовжувати розмовляти мовою окупанта, так ніби нічого не сталося. Якщо ти поважанш свою країну, то мусиш говорити Українською! Заради людей які загиблих від цих варварів рашистів. Вас не нудить від їх мови? Мене від всього їхнього нудить
alenka3108• 07 апреля 2022
Ответ дляfreedom_2015
а всім дітям військових подарують путівки у санаторій ’Рудий ліс’
Отлично оздоровятся. До Второй мировой же там было все безопасно, на данное время ничего не поменялось. Правда, придется к детишкам обращаться ’ ваше сиятельство’ и ’ ваша светлость’, но рабам же не привыкать кланяться)
Ответ дляAHetfield
Вони тут пасуться давно. Свинорилі мішки з гівна та палок. Сьогодні тут були короткі гастролі якоїсь Галини Пердун свіжої реєстрації з піснею «вы действительно верите вашим сми» чи щось подібне. Зі скорістю звука десь ділось це рузьке нєдоразумєніє по відомому напрямку. А краще б на концерт до Кобзону.
швидкістю
Ответ дляKristal2013
Вот потом, после таких тем в росисю и тянут темы с ущемлением русского языка.
А чому ми повинні звертати на це увагу? А вони не димлять в себе українську мову? Може в них є україномовні змі? Чи українські класи в школах? Ні? Так а нам це навіщо? У них своя мова у нас своя
Ответ дляdelika_tes
Ой, да.
Я с одним идиотом зацепилась, который написал, что они мирное не убивают.
Слово за слово, я ему напихала, в конце концов оно резюмировало: вы на Донбассе людей 8 лет убивали, получайте теперь.
Всё по методичке.
Я там пар выпускаю, когда разозлюсь сильно, уже никому ничего особо не доказываю, просто обзываю их пустоголовыми и смеюсь с них.
Всё по методичке.
Ответ дляkicyunka
В чем-то с вами согласна, а в чем-то нет. Например, не согласна с тем, что русский язык принадлежит именно оркам из москвии. Многие языковые моменты украдены мордором задолго до основания этого проклятого государства. Киевская Русь названа таковой не просто так, это если не углубляться даже. Да и многие Наши защитники зсу общаются на русском. Язык не повернулся бы им сказать, что от них ’нудыть’
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляHupBaHa
’мої’ не зрозуміли нічого ,курс повернувся назад ,продукти на полицях знову повернулися .Раді і ситі
freedom_2015• 07 апреля 2022
Ответ дляmamarama
Мы еще и нелюди, отакое
це вони ще не знають які буть паради після смерті хуйла в нас )))да і в світі