Anastasiia21• 07 апреля 2022

Пишуть, почалась 3 хвиля мобілізації

Дівчата, що це значить? Справи геть погані?
Feel good• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
ваш муж военный и отсиживается в военкомате? сильно....
Це точно.

Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
В мене немає заздрості, в мене лише жалість до таких
У вас немає навіть чесності. В першу чергу до себе
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
В тих людей немає совісті
Як і у тих, хто виправдовує свою бездіяльність дітьми, декретом, лише після когось... Чим ви ліпші?
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Моєї думки він би точно не запитував,пішов би не роздумуючи
Ну от вам і відповідь. А когось запитали і послухали. І те, що ви не можете нічого змінити не робить вас кращою за всіх тих жінок, які змогли. Ви б теж зробили. Але не маєте змоги.
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Про яку заздрість ви говорите?особисто в мене тільки гордість,що мій чоловік не сцикло,а захищає ще сотні інших,яких жіночки бояться відпустити.
А що, у вас вибір був? А якби був? Тільки без сентиментальної березні, правду напишіть. Віддали б на передову, чи най хтось інший іде?
gizma2019• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ви при розумі? Бумажки???? Цей народ незнищенний, муха його бляха
в своем, вот работаю с этим, что не так?
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Якщо люди без досвіду водії, вони теж потрапляють в 1,2 хвилі. Від області залежить. 4оф хвиля... Для мене це реально хворі, але не повні інваліди, 59років і 10 місяців наприклад, зір, астма, серце та інші все сюди. І всі ті кого ще не впіймали. Це моя особиста думка. Якщо офіційно обявлять 4хвилю. Це буде жах. Це на ділі нема кому нас захищати...
Я ж там писала ще про спеціальності. Може водії треба, а менеджери з продажів якось не дуже.

безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я ліпша тим,що мій чоловік вже захищає вашого
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Він захищає вас. В першу чергу. Ваше сите щасливе життя в вашому цілому домі. А чи є ще мій я не знаю. Але знаю, що без чоловіка залишусь з дітьми під парканом на вашій чемній і гостинній західній Україні, їсти недоїдки з ваших столів. Бо на зарплатню військового я таку гостинність не потягну.
безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я могла б все змінити,повірте
безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Я не на зах.Укр.,тому про недоїдки не до мене
gizma2019• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
это очень плохо, если муж или жена не спрашивают мнение второй стороны, значит нет единства в браке
gizma2019• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Я могла б все змінити,повірте
не могли, как бы вам этого не хотелось, если бы вдруг захотелось
Алена_С• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Якусь х*йню несете
))
Та невже?

Я цю х*йню слухала протягом 2016-2022. Варто було десь тут на форумі сказати, що чоловік воював.
herba fresca• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
Хаха
В Украине 200 тыс кадровых военных.
Получают зп, льготы и другие плюшки.
А как война-сидят в военкомате, занимаются любимым делом-перебирают бумажки и ловят мирных мужиков.
herba fresca• 08 апреля 2022
Ответ дляleka_l
Я нікому нічого не промиваю. В мене чоловік в військоматі служить, то він і його товариші кожен день у таких ’запитують’.
Ваш удобно устроился.
Кадровый военный и не на фронте
herba fresca• 08 апреля 2022
Ответ дляleka_l
Сьогодні були з дитиною в Чернівцях, так там така купа ’ важливих’ чоловіків по кафешках на Кобилянській пиво пили. Комусь війна, а комусь на ЗУ пивка попити. Не місцеві, російськомовні. Най спочатку ці важливі почнуть воювати, а потім дівчата подумають, що їм робити.
Спочатку кадровые военные. А потом питайте iнших.
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
В чому комедія у вас, панянки, які відсиджуються на зу в СВОЇХ домах? А я на гостинному заході ледь знайшла місце для родини. І навряд я зможу оплачувати цю гостинність з зп військовослужбовця. Якщо його заберуть, ми опинимось під тином, або на сайтах у спортзалі. От коли сядете там поряд з чемоданчиком на троє трусів і десяток носків. - тоді і порегочемо. А доки ви жопи свої по домах просиджкєте - сидіть мовчки. Бо що до вас не дійшли, то не ваша заслуга.
Я не на ЗУ. Всі інші Ваші припущення так само ’близько’ до істини.
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Тоді тим більш не розумію, що вас так смішить.

kosmosgo• 08 апреля 2022
Не знаю какая волна по счету, но всех наших сотрудников вызвали и отправили.
sweet-sweet• 08 апреля 2022
Слушала вчера военных аналитиков. Было сказано. то рос армия сейчас до 200 тыс, наша 300 тыс. но хотят добрать 500 тыс, а потом 700-800. это необходимо для масштабного наступления наших войск и для победы должен быть большой перевес. Пока готовят резервы, постепенно обучают. Не всех берут на передовую, нужны люди для разных работ, водители, грузчики и прочее. А также ждут большое поступление оружия в соответствии и этим и набор в армию. С лопатой или топором отправлять не будут. Добровольцам многим отказывали именно из-за того, что оружия нет.
Маша888888• 08 апреля 2022
Ответ дляkosmosgo
Сейчас забрали и куда отправили?
Vaslek• 08 апреля 2022
Ответ дляLilittte
Из пзрк можно отлично сбивать ракеты и самолёты
Не дают его
С-300 Словакия передала два дня назад. Уже в Украине оно.
Lena-dd59• 08 апреля 2022
Ответ дляIsa Dora
Еще пару недель назад писали 2-3 и обьяснение что волна это очень условно.
так условно что по домам забирают!
Vaslek• 08 апреля 2022
Ответ дляFilomena
Вчора слухала чому США так помилилися з оцінками сил України: тому що наша влада збиралася шашлики смажити. Ніхто не оцінив середню ланку військового керівництва, а саме вона стала вирішальною. І я згодна. Без вказівок зверху організовувалися загони тероборони, з перших днів своїми силами будували блок-пости і колотили коктейлі молотова в умовах дефіциту бензину. У нас через добу вже готові були біженців приймати і годувати.
Наш народ самоорганізувся і це вагомий фактор в цій війні. Ніхто цього не очікував, ніхто не чекав, що ми будемо боротися.
Тоже такое слышала. Наши не верили и помощь особенно не просили. Когда орда поперла, так теперь умоляем весь мир ’помогите нам’ ! А если бы прислушались, то американцы и солдат своих дали бы. Ленд-лиз Сенат принял, дай Бог подтвердит палата и тогда будут быстро давать любое оружие и в любом количестве.
anosik• 08 апреля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Тому що в четверту йдуть всі хворі. Вояки з них ніякі.
Хочу вам відкрити очі: але в першу хвилю йшли всі підряд, ніяких мед.комісій. Але йшли в осносному або ті, хто мав бойовий досвід, або патріоти. Мій чоловік пішов одразу, хоча в нього є зі здоров´ям нюанси. Разом з ним було багато хлопців, яких потім вже з місць дислокації додому відправляли, бо почали проявлятися хвороби. Був навіть хлопець після видалення щитовидки, який мав проходити потім терапію. Тому перша хвиля - це не критерій здоров´я.
anosik• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
ВІйськовим, які беруть участь зараз в захисті країни платять нормальну зарплату. Не треба зараз це сюди вплутувати. По-вашому, інші чоловіки не повинні забезпечувати сім´ю. Тільки ваш?
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляanosik
Повинні. І це правильно. Багато і навіть більше´. Але цього вистачить на оренду житла. А жити за що? Я розберусь, як завжди, звісно. Але тут мене дещо дратують люди, які засуджують зі свого дивану мене за те, що я з радісним писком не рвусь втратити все, що в мене залишились від нормального життя - свою родину.
Oxi8008• 08 апреля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Та не потрібні арміїї хворі. В Дніпрі у військоматах і так народу валом.
Oxi8008• 08 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Если почитать описания по группам, то сейчас уже четвертая. Призывают в том числе мужчин старше 40 и без боевого опыта, с белым билетом
З білим білетом нікого не призивають. Тих кто не служив призивають виключно у навчальні центри. Ніхто на передову їх не відправляє. Не треба сіяти паніку.