Anastasiia21• 07 апреля 2022

Пишуть, почалась 3 хвиля мобілізації

Дівчата, що це значить? Справи геть погані?
Naytli• 08 апреля 2022
Ответ дляokabel
Ні. Це по Вашій логіці. А мою довго пояснювати та і різні в нас погляди на життя. Хтось оправдовує свою совість і тяжне сюди вже Бучу, Ірпінь і Боярку.
Ні, ви не праві, я думаю інакше, і про дітей які хворіють, і про онука, знайомого вашого діда.

Nadiaaaa• 08 апреля 2022
Ответ дляМарфа Васильна Я.
До 24 мая вся мобилизация, состоящая из 4-х частей. Она всего рассчитана на 90 дней.
А если 24 мая не закончится война? Что дальше?
Romashechk@• 08 апреля 2022
Ответ дляАнна GOLD
Хз.
Может нужно сменить солдат, может элементарная помощь нужна.
Надеюсь что дела наши хорошо 🙏🙏🙏
На жаль не хороші...
Кілька раз на тиждень в наше місто привозять загиблих героїв . І то не по 1 везуть , майже всі були з досвідом
flowy• 08 апреля 2022
Ответ дляNadiaaaa
Думаю, что продлевают как минимум на 30 дней
Маргарита Владимировна• 08 апреля 2022
Ответ дляПлюшкa
Не знаю в нашому місті всі чоловіки яких я знаю хто не служив, хто з білими білетами й т.д , навіть військові які на пенсії ще не призвані. Так що не вірю
В Житомирі гребуть всіх підряд
gizma2019• 08 апреля 2022
Ответ дляleka_l
Всі хотять розпоряджатися своїм життям. І ми можемо це робити у мирний час. Ви могли покинути країну, якщо вона вас не влаштовувала. Але у військовий час не діє конституція, діють інші закони. Не країна і не керівництво забрали в нас цю можливість, а окупанти. Після перемоги будемо знову сами все вирішувати. На даний момент всі чоловіки мають встати на військовий облік. Да не з усіх є користь на передку, але вони потрібні в тилу, для того щоб висвободити військових які вміють воювати. Мости і інші об´єкти в тилу теж має хтось охороняти.
ну, мой муж и так стоит на учете, он официально работает и без военника никуда

проблема в том, что судя по тенденции некому будет спрашивать, останутся они пенсионеры и дамы в декрете, из которого они быстро выйдут, так как надо будет пахать на тяжелых работах и обеспечивать детей, только обеспечивать не 101 игрухой, а простой едой, но многие даже об этом не в состоянии сейчас подумать
gizma2019• 08 апреля 2022
Ответ дляleka_l
Я нікому нічого не промиваю. В мене чоловік в військоматі служить, то він і його товариші кожен день у таких ’запитують’.
ваш муж военный и отсиживается в военкомате? сильно....

Iryna2017• 08 апреля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Тому що в четверту йдуть всі хворі. Вояки з них ніякі.
Ещё кто служил , не всех позабирали
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Чому хворі? Люди без досвіду, які не служили і не мають відповідних професій потрібних теж ідуть в четверту чергу. Не всі вони інваліди.
PANTERA_KET• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Якщо люди без досвіду водії, вони теж потрапляють в 1,2 хвилі. Від області залежить. 4оф хвиля... Для мене це реально хворі, але не повні інваліди, 59років і 10 місяців наприклад, зір, астма, серце та інші все сюди. І всі ті кого ще не впіймали. Це моя особиста думка. Якщо офіційно обявлять 4хвилю. Це буде жах. Це на ділі нема кому нас захищати...
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Дівчата,перестаньте нити і відпустіть своїх чоловіків,які не хворі.В нас війна,хто має захищати?Елементарно хлопці,які з перших днів в тому пеклі вже знесилені,їм треба підмога якась.Всі так бояться відпустити своїх коханих,що аж бридко стає.
А ви свого випхали і радісно танцювали канкан? А якби вибір був? От тільки чесно. Без цієї лабуди патріотичної. Якби була можливість йому залишитись вдома, гнали б поганою мітлою на війну аж до ’до хати не пущу,’?
Ой, навіряд.
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляЕлена1265
Они разбавляют первую волну 3-й и 4-й. Среди знакомых есте те, кто военные и с боевым опытом, но им сказали ждать звонка. А есть те, кто не служил. И их забрали на учебку.
Контрактник полтора месяца сидел в обороне Киева и только недавно его отправили в горячую точку
Ого. Здивую вас, в обороні Києва було гаряче.
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Ще раз повторю,коли всі здрові мужики піднімуть сраки,тоді і я.Вище людина в Чернівцях написала тому підтвердження.
Ну що ви відмазуєтесь. Чужими руками і жар не гарячий. Ті люди хоч мають совість визнати, що не хочуть ні в яку армію. На відміну від вас. Лицемірство в чистому вигляді.
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
я не про таких, а про рай рады, кмда, вр, министерства и т.д., которые реально бумажки перебирают, а сейчас еще и удленно этим занимаются под пивасик дома
Ви при розумі? Бумажки???? Цей народ незнищенний, муха його бляха
Марфа Васильна Я.• 08 апреля 2022
Ответ дляunser
Не подскажете, кого планируют призывать в 4ю волну мобилизицации ?
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Така комедія
В чому комедія у вас, панянки, які відсиджуються на зу в СВОЇХ домах? А я на гостинному заході ледь знайшла місце для родини. І навряд я зможу оплачувати цю гостинність з зп військовослужбовця. Якщо його заберуть, ми опинимось під тином, або на сайтах у спортзалі. От коли сядете там поряд з чемоданчиком на троє трусів і десяток носків. - тоді і порегочемо. А доки ви жопи свої по домах просиджкєте - сидіть мовчки. Бо що до вас не дійшли, то не ваша заслуга.
Оксана_12• 08 апреля 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Вам не потрібна? А кому потрібна? Може дітям з Бучі? Може жителям Маріуполя? Ви ці пости в рашу пишіть,бо в Україні війна нікому не була потрібна, навіть тим мордякам за яких ви пишите. Ваші дописи,як наче чоловік потрібен лиш вам,лиш ваш цінний,а у тих жінок,у яких чоловіки зараз воюють запасних вагон.
І всі вони, будемо чесні, хотіли б, щоб їх були вдома. А воював там хтось інший, чиїсь чужі нещац ідуть, чого мій. Так вони тут і пишуть під благородними лозунгом ’всім захищати!,’. Насправді ж під ним ховається така зрозуміла людська заздрість до тих, кому пощастило більше´. Тому не треба видавати це за героїзм. Тут нічим хизуватися, під цими лозунгами нічого доброго немає.
безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Про яку заздрість ви говорите?особисто в мене тільки гордість,що мій чоловік не сцикло,а захищає ще сотні інших,яких жіночки бояться відпустити.
безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
Ой, навіряд.
Моєї думки він би точно не запитував,пішов би не роздумуючи

безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
В тих людей немає совісті
безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляОксана_12
В мене немає заздрості, в мене лише жалість до таких
Алена_С• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
А за півтора року після перемоги всі ці жночки вам ще розкажуть, що ваш чоловік мародерив, лазив по повіях та ще йому війна зламала психику, і від ’цих’ треба триматися подалі. А, ще можете почути, що він стріляв у своїх, бо диряві нагнали українців в свої окопи - тому вбивця.

От на що не треба від таких жіночок очікувати - це на вдячність, що вони відсиділися.
lilu502• 08 апреля 2022
Ответ дляFL FL
У меня 4 мужчин знакомых включая мужа. Участники АТО киевляне. Звонили и ходили в военкомат их поставили на учёт, сказали ЖДИТЕ ЗВОНКА. Записали их данные, размер одежды, номер карты и сказали ждать...Ждут.... Соседей которые были в теробороне сегодня отправили в сторону юга...
це взагалі якийсь нонсенс. Я теж про таке чула неодноразово
Безимени890123• 08 апреля 2022
Ответ дляKateSavch
’не усвідомлюють,....., то завтра це зло прийде до їх родин персонально’

Это вы не усвідомлюєте, что люди могли бы выехать семьями заграницу и русня бы не пришла к ним.
Фєєрічно! Дійсно? А чого б ні, а давайте усі виїдемо за межі України, нехай русня тут облаштовується, а ми, українці, можемо всі 38 мільонів поневірятися по світу, жити під парканами в Європі. Багато всякої фігні писали, але ваш коментар перевершив все, по вашій логіці, всі ті жертви страшного насильства самі винні? То фашисти з Росії над ними знущалися, бо жертви не виїхали. Ваш цинізм зашкалює! Як такі, як ви, живете в цьому світі, як спите по ночах? Пропонуєте не захищати одиноких жінок, сиріт, слабких, дітей, а просто втікти тим, хто може, а на решту начхати? Нехай над слабкими глумляться, залишимо на поталу літніх, інвалідів? В вашому світі ця категорії людей не заслуговують на захист? У вас, як раз, мислення росіянина. Страшно від того, що такі, як ви, десь поруч. Слава Богу, серед моїх знайомих нема моральних виродків, які готові покинути слабших, щоб самим зробити ноги, аби тримати жопу в теплі.
Безимени890123• 08 апреля 2022
Ответ дляInnaDesign
Жінки, дівчата, ви чого? Це нормально що жінка не хоче щоб помирав син і чоловік ( іде на війну = погоджується про можливу смерть) Страх втратити близьку людину сильніший ніж втратити суверенітет. Та і влада повинна розраховувати сили, дивитись якими втратами це обійдеться, тим паче інші країни дають на це дозвіл ( постачали зброю агресору, не закривають небо, не вводять свої армії) тобто нами ніхто не опікується, якщо б так легко було зламати рашку, вже зробили б це і давно, але всі хочуть залишитись у сторонці. Я і до війни знала багато дівчат гарних, цікавих які не могли знайти пару, так от, після війни це буде ще складніше, будуть відбивати чоловіків, підставлятися під будь-кого ’аби був зі мною’. Чи не страшно вам як воно буде? Чи ви думаєте з-за кордону і вам все одно на життя людей? Цю війну допустив і Зеленський теж і на його руках буде кров, і чим це все закінчиться дуже хотілось би дізнатись...і не через 5 років, коли населення буде 5 млн в Україні. Я не підтримую країну агресора, я люблю свою країну, я не закордом, у мене є син! І мені вкрай шкода людей і те що робиться, це не стерпно
Ви дивна! Мова не йде вже про суверенітет! Мова йде про виживання. Ви бачили сьогодні Краматорськ? Орки не знали, що буде багато жертв і жертви ті будуть саме серед мирного населення? Знали чудово, що там евакуація іде. Але свинособакам то до сраки, вони прийшли винищити українців. Їм не потрібна земля території, ім потрібне тотальне винищення.
Безимени890123• 08 апреля 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Яке підтвердження???? Це мої знайомі, одному 42, ніколи не служив, має білий білет, другому 47, така ж ситуація. Другий вже на передовій з неділю, перший проходить навчання. Які ще підтвердження?
Все зрозуміло. Знайомі знайомих якомусь знайомому розповіли.
Безимени890123• 08 апреля 2022
І так дивно, ще й чотири лайка, наче ці чотири особи також знають цих чоловіків. А потім в іншій темі почнуть писати подібне марення від свого імені, наче це їх знайомих взяли до війська. Про цього 42-хрічного в кожній теми пишуть, така собі вже легенда.
Fenix__x• 08 апреля 2022
Ответ дляЭто и есть правда
вот канал по сводкам, там нет никакой политики- только показ военных действий в отличной графике https://www.youtube.com/c/ОружейныйМастерок
це канал рашистів. не вірю їм. брешуть як дишуть. краще дивитися французів , бритишів. а не цих рашистів
безуминка• 08 апреля 2022
Ответ дляАлена_С

Якусь х*йню несете
Маргарита Владимировна• 08 апреля 2022
Ответ дляБезимени890123
Вам сцы в глаза, Божья роса. Я же написала - мои знакомые, а не знакомые знакомых. Тот, которому 42 - мой БМ, но Вам и сейчас ответ не подойдёт