Дівчата, що це значить? Справи геть погані?
Не чіпай - вб ю• 09 апреля 2022
Ответ дляИрина Ириновна2
Удалено администрацией...
Вы главное ФИО своего психиатра напишите, чтобы я знала к кому точно не обращаться, вам то он не помог.
И не нервничайте так - писать я буду там, где посчитаю нужным. Так что готовьтесь слушать.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
А, ну ви краще обрали.
Як вам результат?
Гарний результат. Країна тримаються, воює і перемагає. Президент працює, не втік, і в ганебні договнякі не вступає.
Так що, навіть не мрійте, ваше мурло вже на сівалці історії валяється
МАМА НИКИТКИ-2• 09 апреля 2022
Ответ дляИрина Ириновна2
Так чого менi у нього питати, це вас чоловіки з ЗУ хвилюють, так і до Вас питання, чого вони Вас хвилюють? Вроді логічно ні?
Ні, з логікою у вас велика біда.
Ви ж з Києва, чого чоловіка під спідницею тримаєте. От у нього і спитайте, чому допустив Бучу чи Гостомель
Чоловіки моєї сім’ї до Чернігова нечисть не допустили. І з півночі до Києва також. То я маю право цікавитись, де чоловіки з ЗУ. А ви повинні мовчати в тряпочку, взагалі. Бо ваш чоловік надійно захован
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чого ж не на передовій? Професійний військовий же. Перебирати бАмажки і непридатний зможе.
Ще хватає наглості так писати.
По досвіду другої світової, такі тилові криси більше за всіх у грудки себе бити будуть розмахуючи корочкою
Ще хватає наглості так писати.
Маме тому, що непридатний. Сам пішов до військомату у перші 48 годин, пройшов медкомісію. Його направили служити до військомату. Це тільки ті, хто своїх чоловіків сховали вважають, що всіх скопом без розбору пхають на фронт не зважаючи буде там від них користь, чи лихо.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А що зробив президент, щоб країні не довелося триматися, підкажіть, будь ласка.
Укріпив армію за три роки? Ні
Розвивав обороноздатність? Ні
Евакуював людей завчасно з напрямків ударів, про які знав ще наприкінці 2021 року? Ні
Що він зробив за 3 роки президентства, щоб війни не було? Що зробив за мінімум 2 місяці до війни, щоб зупинити вторгнення ще на кордонах?
Бонусне питання - де його діти і де перша леді країни?
Чому волонтери знов тягнуть в окопи все, що можуть придбати за гроші, які збирають по людям, які платили податки всі ці роки та армійський збір?
Це ті питання, які неодмінно будуть поставлені президенту, після того, як буде здобута перемога.
Зараз вони лише накопичуються.
Укріпив армію за три роки? Ні
Розвивав обороноздатність? Ні
Зараз вони лише накопичуються.
herba fresca• 09 апреля 2022
Ответ дляleka_l
Если непридатний, что он вообще в ВСУ делает, кроме как зп получает?
Удобно устроился.
herba fresca• 09 апреля 2022
Ответ дляleka_l
То вам до військового комісара. Він коли приказ підписували, хіба що вами не радився? Це ж вас призначили головнокомандуючий? По всіх каналах показували.
Вы лучше за мужем смотрите, чтоб не перетрудился в военкомате, перебирая бумажки.
Ирина Ириновна2• 09 апреля 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, з логікою у вас велика біда.
Дурне на голову, якби захищали , тo звідки ті цивільні жертви і кому на ЗУ повістки роздають? Перед тим щоб фантазувати про мого человіка і чоловіків ЗУ голову треба включити, але вам аби воювати і страдати, що палками, що язиками і що дорогою зброюю, головне не скільки жертв і результат а процес...ну що, всякі є і всяких треба ..мудрість і здравость подумків приходить з роками, а кому і не приходить..
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2022
Ответ дляАлена_С
Укріпив армію за три роки? Ні
Розвивав обороноздатність? Ні
Зараз вони лише накопичуються.
Укріпив армію за три роки? Ні
Розвивав обороноздатність? Ні
Зараз вони лише накопичуються.
Ваш гЕтьмЕн вже зупинив війну за 2 тижні?
За 5 років що зробив? Розікрав армію остаточно? Передав військові підряди собі коханому і друзям? Тепер хлопці гинуть у нечебто броньованих машинах від бариги. Розпродав боєприпаси, а щоб приховати злочини, підривав склади. Сотні людей у мирний час без домівок залишились. Стіна Яценюка тільки чого варта.
Тільки люди, які не мають навіть в зачаткові у стані аналітичних здібностей, після гучного скандалу 2004 року взагалі можуть розглядати кандидатуру Порошенко на будь-яку політичну посаду
Не пишіть мені більше, не була я прихильницею Зеленського. Але сьогодні він викликає велику повагу, і не тількі в нашій країні, на відміну від шоколадного бариги.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 апреля 2022
Ответ дляИрина Ириновна2
Больненьке на голову…
Мудрість очевидно до вас не прийшла, заблукала.
Тримайте чоловіка під спідницею, а всякого буває.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Порівняйте армію 2014 і армію 2019. Чи ви не можете порівняти дві картинки та знайти 10 відмінностей? То дитині вашій запропонуйте це зробити. Бо це вміють робити дітки вже в 3 рочки.
Вас навіть війна не навчила думати хоча б простими категоріями ’було-стало’.
Зеленський викликав всією своєю політикою бажання добити нашу країну. Бо обрав слабку позицію своїм політичним курсом.
Я ще в березні 2019 зрозуміла, що буде велике горе.
І чоловіку казала, що тепер нас не захоче завоювати тільки лінивий. А ворог у нас не лінивий зовсім, з патологічною ненавистю.
Але вам і досі ’ Зеленський красивий хлопчик, не втік, відосіки пише хороші’
Тільки давайте ще згадаємо, що тримаємося завдяки тому, що Байден - доросла людина, яка змогла пробачити відкрите кримінальне впровадження, звинувачення у тому, що навмисне залякує українців.
Бо зброї адекватної не було.
Я не вам пишу. Тут відкрита плошадка.
Просто хочу, що ті, хто вашу істерику ’барр-ри-га шоколадна’ читає, могли прочитати і іншу думку.
Курс до НАТО був саботований на найвищому рівні. Оборонка була зупинена. За військові плани росії із датами вторгнення керівництво країни знало, але замість того, щоб укріплювати рубежі та евакуйовувати людей з небезпечних напрямків, глузувала з попереджень, принижувала потенційних союзників та розказувало про ’шашлички’.
Ціна цієї бездіяльності - у вас на екрані щодня.
Бо зброї адекватної не було.
Я не вам пишу. Тут відкрита плошадка.