Дівчата, що це значить? Справи геть погані?
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
не призывают у кого связи, в основном
Не знаю,в знайомих два електрика, два з водоканалу і т.д. , без всіляких знайомств,нікого поки що не призвали.
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Ну ,ви ж чомусь відправляєте туди опонента -жінку, впевнені ,що вона зможе там . Значить щось знаєте,вмієте,а ні,то навіщо когось туди скеровуєте?
Чого ви влізли в мій діалог з опонентом-жінкою? А влізли, то вчитайтесь, зробіть ласку.
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Я не військовозобов´язана і перебуваю в декреті
Пууфффф, здулась воінствєнна женщіна.
Ответ дляЧудо в камуфляже
я не про таких, а про рай рады, кмда, вр, министерства и т.д., которые реально бумажки перебирают, а сейчас еще и удленно этим занимаются под пивасик дома
Nightbringer• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Я з гордістю пішла б,та в мене діти
Удалено администрацией...
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ дляNightbringer
+1000000 пишет,что после здоровых мужиков пойдёт и она.
так я считаю,что таких диванных патриоток надо на передовую раньше мужиков.
Такі да.
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Ви не в приваті спілкувались,шановна. Так що, на рахунок,влізли притніть язик. Читала. Ще раз,перед тим ,як дражнити жінок ’іди на фронт,іди’ , після Бучі, думайте,добре думайте.
У всій цій ситуації сперечатися можна довго,але в кожного своя правда.Нехай ваші чоловіки,які ховаються,п´ють пиво,прикриваються своїми важливими роботами,потім не кричать ,,слава Україні,,.Може хоч колись в них проснеться крапля совісті і сорому перед тими героїчно загиблими хлопцями і дівчатами. В мене все.
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ дляNightbringer
Удалено администрацией...
🤭🤭🤭🤭🤭 як ви, однако 🤭
Nightbringer• 08 апреля 2022
Ответ дляAnastasiia21
Дівчата теж могли б іти, якби була така підготовка як в Ізраїлі.
наших тоже хотели только на учет поставить так сразу все вспомнили о месячных,прокладках,беременностях и всем остальным,что связано со вторичными половыми признаками (это если длинно и культурно)
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляgizma2019
А це... Ну то завжди так було,нажаль. Не час , напевно,ще й в цьому колупатись.(((
Nightbringer• 08 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
🤭🤭🤭🤭🤭 як ви, однако 🤭
я никого не призываю.я не военком и
не агитатор,в отличии от...
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ дляЧудо в камуфляже
Таке характерне оце ваше ’Шановна’ - аж пахнуло душком з екрану 😆😆😆
Я, з вашого дозволу, не відповідатиму, бо не можу зрозуміти, яки ви боком в цій дискусії 🙋♀️
Ответ длябезуминка
Дівчата,перестаньте нити і відпустіть своїх чоловіків,які не хворі.В нас війна,хто має захищати?Елементарно хлопці,які з перших днів в тому пеклі вже знесилені,їм треба підмога якась.Всі так бояться відпустити своїх коханих,що аж бридко стає.
А ви чому тут засідаєте? Бридко їй. Може вагітна, чи що? Жінки багато служать, тут навіть теми були.
Ответ длябезуминка
А ви в ЗСУ?
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
А шо дєлать, якщо людина не може приймати участь у воєнних діях через віру? Як приклад. Одна ситуація з.
Чудо в камуфляже• 08 апреля 2022
Ответ дляЦаревна Смеяна
Ви дивна,ще раз,форум відкритий, ви не в приваті спілкуєтесь,і будь хто з користувачів є ’якимось боком до дискусії’.
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
Яка віра?до вас коли прийдуть в лоба з автоматом ви їм про віру будеье говорити?не смішіть віруюча
Я не про себе, а в цілому. Зрозуміло з вами все))
Царевна Смеяна• 08 апреля 2022
Ответ длябезуминка
З вами і подавно,лягайте спати
Удалено администрацией...
Якщо й почалася, то що?
Треба перекрити північ. Чи хочете зе раз побачити, як за три дні орда до Київа добігає?
Там хоча б по головних шляхах прикритися треба.
Бо досвідчені потрібні на Донбасі і півдні.
Потрібні нормальні ротації. Бо бійці з м´яса, а не з заліза. І їм потрібен відпочинок.
В першу кампанію один мій друг пішов в армію, коли я сказала, що мій чоловік там вже третій місяць на нулі із щоденними обстрілами та стріляниною. І що він молодець але навіть кіборги в ДАПі на ротації виходили. І що я не стільки боюся, що прилетить куля-дура чи снаряд-дурак, а що від втоми просто втратить пільність. Тоді мій друг зрозумів, нащо потрібна ця мобілізація. І пішов сам.
На деяких напрямках хлопці вже який день в щоденній зарубі? Вони з м´яса та крові. І відпочинок потрібен.
Почала йти допомога. Значить, з´явилася можливість на утримання більшої кількості військових.
Розумію, що всі переживають за своїх чоловіків.
Але.