Може хтось бачив якісь свіжі новини, коли можуть бути переговори? Я ніде не можу знайти хоч приблизної дати(
ksunuyabelaya• 09 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
А почему раздражать ?
Это же прекрасно,что у вас есть такая возможность
А как с поставками продуктов в бункер ?
С этим нормально ?
А как с поставками продуктов в бункер ?
С этим нормально ?
Муж волонтёрит
Нас две семьи здесь
Еда есть
Все для жизни абсолютно
Раздражать наверное потому что как пу типа 😂
Сказала что машина даже в укрытии стоит
Так вообще чуть камнями не закидали 😢
Может зависть ?
Нас две семьи здесь
Еда есть
Все для жизни абсолютно
Сказала что машина даже в укрытии стоит
Так вообще чуть камнями не закидали 😢
Может зависть ?
Invictusgirl• 09 апреля 2022
Ответ дляZarevna
ооо..теперь пошли обвинения пострадавших...то пишете, что те, кто ничего не потерял, хотят продолжения войны, то продолжения войны хотят пострадавшие.. только вы в белом пальто хотите мира. Похоже, вы отрабатываете 15 рублей
Я заметила,что опять пошла волна за договорённости любой ценой.
Это при том,что наши ЗСУ уверенно мочат орков и запад дал тяжелое вооружение.
Фиг им ,а не договорённости.
Если и договариваться,то только на наших условиях.
А не они нам будут диктовать сколько армии иметь и какую политику вести.
Фиг им ,а не договорённости.
Invictusgirl• 09 апреля 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Муж волонтёрит
Нас две семьи здесь
Еда есть
Все для жизни абсолютно
Сказала что машина даже в укрытии стоит
Так вообще чуть камнями не закидали 😢
Может зависть ?
Нас две семьи здесь
Еда есть
Все для жизни абсолютно
Сказала что машина даже в укрытии стоит
Так вообще чуть камнями не закидали 😢
Может зависть ?
Не обращайте внимание,главное вы в безопасности.
А люди нервные сейчас
ksunuyabelaya• 09 апреля 2022
Ответ дляInvictusgirl
А люди нервные сейчас
Так и я нервная
Слышим каждый день взрывы
На улицу не выходим
Только если на балкон
Слышим каждый день взрывы
На улицу не выходим
Только если на балкон
Ответ дляBonya_A
Все вирішиться на полі бою
А далі підписання може бути формальним
А може його взагалі і не бути
Наприклад заморожений конфлікт
Я теж часом слухаю Арестовича , який говорив, шо всі війни закінчуються підписанням перемир’я
Але з однієї сторони він каже, який це важливий документ і які вагомі гаранти в нас будуть , а з іншої сторони з вірогідністю у 99% прогнозує другу війну
А далі підписання може бути формальним
А може його взагалі і не бути
Наприклад заморожений конфлікт
Не тільки він прогнозує, а багато аналітиків. До 2035 року нас жде ще 2 війни незалежно від влади в росії(
Я не розумію як жити вКраїні
Ответ дляginora
Очень, очень сильно удивили.
А что там с минскими договорами?
Сильно выполняли?
А что там с зелёными коридорами?
Сильно выполняет?
Откуда вера, что Россия будет выполнять хоть что то?
А что там с минскими договорами?
Сильно выполняли?
А что там с зелёными коридорами?
Сильно выполняет?
Я думаю, вони отримали що хотіли, знищили воєнні обєкти, не йдем в НАТО. Для чого зараз порушувати угоду?
Invictusgirl• 09 апреля 2022
Ответ дляЮля 458
Якщо зустрінуться президенти, то перестануть стріляти.
Ясно,вы точно тролль
Ваша тьотя• 09 апреля 2022
Печерський пагорб. ´🏛️Давид Арахамія у своєму телеграмі повідомив про зустріч із командирами підрозділів у Чернігівській області, щоб обговорити з ними можливі компроміси з Росією. ’Наше завдання на переговорах - юридично закріпити успіхи збройних сил’, - заявив глава фракції ’Слуга народу’ в парламенті.
🤷🏻♂️Само формулювання нам здалося абсурдним. Як це «юридично закріпити успіхи збройних сил»? Збройні сили України виють на своїй території та захищають свою державу у межах визнаних усім світом. ВСУ не ведуть загарбницьку війну та не вимагають юридичного закріплення своїх успіхів.
🗣️Ми звернулися до своїх джерел за роз´ясненнями. І те, що нам розповіли, пролунало повноцінною сенсацією. Насправді Арахамія під час зустрічі з командирами бригад ЗСУ та територіальної оборони не вислуховував їхні думки та побажання. Він усю зустріч агітував їх підтримати можливі компроміси із Москвою, на які, мовляв, змушені йти представники нинішньої влади. Арахамія описував військовим апокаліптичні картини страждань простих громадян і заявляв, що більшість населення країни бажає компромісів з окупантами, аби припинилася війна.
🤬При цьому, коли один із офіцерів запитав, де, мовляв, гарантія, що після компромісу України, Росія не атакує Україну знову, але вже набагато краще підготовлена, Арахамія емоційно та безапеляційно порадив бойовому офіцеру «менше читати брехню порохоботів». Чіткої відповіді на запитання він так і не дав.
😮Джерела повідомляють, що з наради з Арахамією командири частин йшли у пригніченому стані. У фіналі зустрічі Арахамія всім дав зрозуміти, що Офіс президента має на меті йти на компроміси, незалежно від думки військових, а також натякнув, що можливі перестановки у вищому керівництві збройних сил. Учасники зустрічі його слова зрозуміли як натяк, що Офіс президента шукає серед бойових генералів заміну головному Залужному.
🤦🏼Це не дивно. Щоб там не розповідали Єрмак з Арестовичем, в Офісі президента навіть не приховують, що популярність генерала Залужного оточення Зеленського, що зростає, вже бісить. Там шукають вихід із становища.
😎 До речі, цілком можливо, що ця зустріч (Арахамія вже анонсував такі подібні) відбулася саме з метою спровокувати Залужного на конфлікт із владою та звинуватити його в політичній заангажованості. Справа в тому, що сам факт зустрічі керівника президентської парламентської фракції з командирами військових з´єднань через голову головнокомандувача ЗСУ під час війни, це кричущий беззаконня. Армія поза політикою. Глава президентської фракції не має права втручати армію у політичні ігрища. Армію не агітують і не запрошують до союзників, армії наказують. Відповідно до чинних норм закону. Логічне питання, якщо можна Арахамії, чому з командирами з´єднань не можна зустрічатися Разумкову, Рудик та Порошенко?
🤔Зустріч Арахамії з командирами підрозділів у Чернігівській області повністю співпадає у напрямі з тим, про що ми писали раніше. Глава Офісу президента Андрій Єрмак активно лобіює домовленості з Росією на переговорах, у ході яких Україна, вже побита та граблена, має піти на певні компроміси. Очевидно, завжди готовий прислужуватися Єрмаку Арахамія зайнявся як завжди найроботою «вирваною з контексту». Він переконує у необхідності поступок ворогові бойових офіцерів.
Ответ дляЮля 458
Простите, вы серьезно сейчас?
Они хотят всю Украину.
Всю. Полностью.
Они вообще говорят, что никакой Украины НЕТ.
Путин хочет восстановления советского союза в каком-то виде.
Они хотят всю Украину.
Всю. Полностью.
Ответ дляЮля 458
Вас там не було. Сказано було саме так, чого тільки мій помер, хай ще хтось поховає. Я не буду цитувати, я не памятаю на всі сто, але всі зрозуміли так як я. Дехто навіть вийшов, сприйняв, як прокльон.
Поставьте на секунду себя на место той женщины! Вы уверенны, что в горе не сказали бы что-либо подобное? Мой сын 8 лет сегодня пел гимн и сказал, что он готов тело положить за Украину, а что, один вместо многих, это выгодно, мама! У меня чуть сердце не остановилось. Я поняла, что если что-то случится с моим ребенком, то я ср...ть хотела на весь Мир!
Ответ дляrudko1992
Автор, тут за такое банят. Тут в переговоры не верят и не хотят. Хотят крови и бойни до конца! Некоторые советчицы будут захватывать Крым и даже пойдут на маскву
Вычислять их по айпи и отправлять служить, надоело уже это. Вчера обсуждали интервью Арестовича, тот сказал, будем жить как в Израиле, и что женщин будут призывать - так ныли пару дней диванные войска.
Ответ длясоняшка
Если будет армия, как в Швейцарии или Израиле-то служить будет обязанностью и честью.
Ответ дляДим-дим
Я ні на секунду іі не осудила.
Kvitkaliliia• 09 апреля 2022
Ответ дляKsu160576
Удалено администрацией...
Тобто ви лаврову більше вірите?
Ответ дляЮля 458
А для чого вони підписали а потім порушували мінські угоди?
Навіть деякі населені пункти так і лишились в окупації, а по угодах мали перейти під контроль України…
Для чого порушувати угоду?
Ответ дляБожоле
Вас ще цікавить ця болтологія ?:)) Наївна ви.
Хуйлу не потрібні діяки дип. рішення. Йому потрібно нас знищити. Він НЕ піде на домовленності, зрозумійте це нрешті !!!
Не понимают.
Не понимают, что будет, когда росс войска войдут в украинские города.
Надпись на стене в каком то из освобожденных городов-´кто разрешил вам жить красиво´
Ответ дляginora
Не понимают.
А чому вони мають входити? Навпаки, після мирної угоди вони вийдуть з нашої території нарешті.