Ситуація така: з початку війни я , мала дитина , моя мама і бабуся в Польщі. Живемо в готелі , смачно кормлять , малому все дають і тд. Але думаю це ненадовго. Через пару місяців треба буде з´їжджати. В Україну повертатись не плануємо бо не виключено що через пару років знову буде війна , а в мене росте син і не хочеться жити в стресі хоч Україну дуже люблю але дитина на 1 місці. Думали куди переїжджати. Польща не варіант так як невисокі зарплати. Думали в Канаду але без чоловіка буде нам важко. Я з малим баба теж не може працювати а мама не знає мови і сама нас не витягне. Думаєм у Францію їхати...скажіть хто може там був чи знайомі є зараз чи хтось просто знає як там жити? Чи варто туди переїжджати чи є кращі країни для життя?цікавить саме Європа
МимоПробегала• 09 апреля 2022
Ви володієте французькою на рівні достатньому для спілкування в побуті? Ви знаєте як французи ставляться до українців і кого підтримують у цій війні? Відмінності від Канади колосальні. І так, у Франції треба працювати, на шиї французів ви сидіти не будете
Ответ дляМимоПробегала
Ну не перегибайте, французы тоже нам очень сочувствуют и поддерживают
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
А де вам легко без чоловіка? Як ви плануєте утримувати себе, дитину, маму і бабу?
Vitalinka1987• 09 апреля 2022
А почему Франция? я немного знаю французский, но Францию даже не рассматривала. наслушалась, что подруга рассказывает, не хочется туда совсем.
Автор, ваша идея интересная… Если в стране ситуация более-менее стабилизируется, всех из ЕС попросят на выход. Остаться смогут лишь те, кто работает и им работодатель откроет рабочую визу, те, кто выйдет там замуж, те, кто там учится. Остальные не будут иметь оснований для проживания.
Даже не знаю, что вам посоветовать, если вы и ваша бабушка там работать не собираются, кто же вас там оставит?
Скай ОМалли• 09 апреля 2022
Насправді ніхто нас особо не чекає. Як тільки скінчаться активні бойові дії- почнуть нас виставляти з країн. Подруга у франції,дали 6 місяців дозвіл. Мови не знає,живуть поки у друзів безкоштовно,мають свої гроші ще. Роботу знайти без мови нереально,хіба десь щоб взяли на найчорнішу- в хоспісах мертвих чистити,дідусів бабусь лежачих мити і тд. А так щоб без мови,з купою бабушок непрацюючих,ну,не знаю.
Tatyana_1975• 09 апреля 2022
Вы реально думаєте, що в будь-якій країни 1 людина (без мови, освіти) зможе тягнути на собі 3-ох?
Vitalinka1987• 09 апреля 2022
Ответ дляШекспир
Во Франции лучше, чем в Польше не будет. У вас есть знание языка? Французский тяжёлый.
я бы не сказала, что французский сложный язык, но легко там автору не будет. Там женщины некоторые с рождения ребенка идут на работу, а она собирается сидеть ’з малим’. Не в обиду автору, просто немного наивно
Ответ дляVitalinka1987
Какой у вас уровень французского, если не секрет? Согласна, наивно. Мои родственники уже много лет живут во Франции. Принимают друзей (я дома осталась). Они говорят, что беженцам тяжело приходится, все плохо организовано
Volga_olga• 09 апреля 2022
Що це я щойно прочитала, як у вас з логікою?
Живете 2 місяці на ол інклюсів і не влаштовує, бо це ’ненадовго’?
Не влаштовує низький заробіток, при цьому із 4 людей працює одна??
NesmeyanaYa• 09 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Автор планує що мама її буде утримувати всіх
’Я з малим баба теж не може працювати а мама не знає мови і сама нас не витягне.’
З попередньої теми можна зробити висновок, що автор вагітна 2ю дитиною
Vitalinka1987• 09 апреля 2022
Ответ дляШекспир
А2 у меня. раньше могла выучить до хорошего уровня вообще без проблем, но думала, зачем он нужен. Очень сейчас жалею, что не учила немецкий
Ответ дляTatyana_1975
У автора вообще фантазии. Я ее понимаю, конечно. Но вот ее план вообще нереальный. Ладно, если бы она собиралась сейчас ехать во Францию, пока есть возможность. За это время учила язык, поступала бы в универ, получала бы образование, потом искала работу и т.п., чтоб после отмены действующих оснований, была возможность там остаться на других основаниях. Но она даже не рассматривает вариант работы. А у бабушки автора вообще нет шансов там зацепиться, только замуж выйти
Ответ дляЕлена1265
А чоловіка нема? Я не зрозуміла.
Я вот читаю и много кто пишет , что планирует остаться.
Да кто вас там оставит? Чтоб остаться и нормально жить нужно знать язык и быть востребованным специалистом.
Как только война закончится всех поголовно пересчитают и дружно отправят по домам. Кому вы там нужны?
Уже в ближайшее время все страны ’ наиграються ’ в помощь и волонтерство, отменят все бесплатные проезды, жилье и т.д.