Я нерозумію...мені родичка з Донбасу вислала відео !де Арестович говорить з ведучою юлондинкою....
Я останній тиждень намагалася їм допомогти виїхати,висилали посилання на укрзалізниці на поїзди з Краматорська...І ледве не впала в ступор,коли зрозуміла,що вона звинувачує наших у трагедії на жд😢Їхати думає може до Росії до знайомих.Я просто в шоці .Навіть не можу передати як розпереживалася,бо просто не очікувала такого!
Сьогодні вона вислала мені посилання на
відео в телеграм.Типу ,подивися що він каже.....А чи можна тут писати посилання не знаю.Може хтось знає про що мова?Передача якась -Мир сегодня.
Сьогодні вона вислала мені посилання на
Kristal2013• 09 апреля 2022
Вам нужен совет как ее заблокировать навсегда? Или одобрение сего действия?
Inna Medvetska• 09 апреля 2022
Та хай їде куди хоче ваша родичка. Вона доросла людина.
Чого ви то журитеся?
Марфа Васильевна я• 09 апреля 2022
Перестаньте играть в спасительниц со своими ссылочками и не будете раздавлены.
Piper Halliwell• 09 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Вы про видео о политических манипуляциях?
Смотрела вчера, треш лютый…
А вкратце о чем там? Или это тоже самое про то, что будем жить как Израиль.
Апель-синка• 09 апреля 2022
Ответ дляdi_al_777
Есть такое видео. Я аж пересмотрела несколько раз.
так что там?