ОЛЯ0509• 09 апреля 2022

Я роздавлена...

Я нерозумію...мені родичка з Донбасу вислала відео !де Арестович говорить з ведучою юлондинкою....
Я останній тиждень намагалася їм допомогти виїхати,висилали посилання на укрзалізниці на поїзди з Краматорська...І ледве не впала в ступор,коли зрозуміла,що вона звинувачує наших у трагедії на жд😢Їхати думає може до Росії до знайомих.Я просто в шоці .Навіть не можу передати як розпереживалася,бо просто не очікувала такого!
Сьогодні вона вислала мені посилання на
відео в телеграм.Типу ,подивися що він каже.....А чи можна тут писати посилання не знаю.Може хтось знає про що мова?Передача якась -Мир сегодня.
автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ дляLika-6e5b
Они из подконтрольной или ДыНыРы?
на нашій,в тому й річ

НамСвоюРобити• 09 апреля 2022
Ответ дляОлимпиада80
А зачем вы ещё 24 января здесь спрашивали карту затопления Украины в случае прорыва Киевской ГЭС?
Доречі, теж ця тема здивувала, коли ч/з контраверсійні пости в одній з тем вирішила теми перевірити.)
Iruna2008• 09 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
вона сестра мого чоловіка... ми добре спілкувалися.. я і подумати таке не могла(((
Тому не даром наші хлопці кажуть що там саме важче і очі треба щей на потилиці мати(
Oks234• 09 апреля 2022
Росія напала , а Україна бомбить свої територіі - залізна логіка у ваших родичів . Як каже мій сусід чому Україна така бідна …. Тому що в Укаїні живе критично мало людей які здатні думати .
chancee• 09 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Я понимаю, что джентельменам верят на слово. Но хотелось бы документы. Вот такое я подозрительное говно, извините.
Реально «г», вы так сами о себе, даже не удивляет. А документы будут представляться в судах , а не вам лично
kuskus• 09 апреля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Вы серьезно? ВСУ могут гатить по вокзалу украинского города? С мирными жителями? Вы действительно считаете, что это возможно?!
Так это коллаборация
Не все так адназначна
Олимпиада80• 09 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Не все так адназначна
Это стёб, надеюсь?
автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Вы про видео о политических манипуляциях?
Смотрела вчера, треш лютый…
так,вона його питає авін відповідає типо... вона мені вислала,мов подивись!
Kristal2013• 09 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
И шо? Вы не знаете как в телефоне заблокировать ее? Или вам муж не даёт на это одобрение?

lisulya• 09 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ну пам´ятаю в тій темі і Борисфенка збиралась лодку купувати
Тамилa 1• 09 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Есть фото супутника раннього попередження про ракетний напад Імеюс, так понятно ? Если вас интересуют такие тонкости , то почему отираетесь на советчице ? Идите на мужицкие форумы , они там вам раскажут .
автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ дляlisulya
Це мабуть те відео де він казав, що Україна довго житиме у стані війни і треба звикати жити як Ізраіль? Тільки таке інтерв´ю з блондинкою пам´ятаю
А ваша родичка так жити не захотіла і вирішила вибрати рашу? То хай вибирає, попутного ветра в спину, так сказать
ні ,то не те... не про Ізраїль...
тут таке боюся посилання писати
lisulya• 09 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
ні ,то не те... не про Ізраїль...
тут таке боюся посилання писати
Там вже скинули якесь відео. Подивіться, то воно?
kuskus• 09 апреля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Это стёб, надеюсь?
Так, це стьоб)
Ольга, та що ТеодорБастард, в нас знаний борець за справедливість, ви що, перший раз її повідомлення бачите?
НамСвоюРобити• 09 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Так у вас же є якісь документи?)
Викладіть, то й проаналізуємо.
Чи немає там чогось накшталт ’Зеленський В.А.’))
Тамилa 1• 09 апреля 2022
Ответ дляОлимпиада80
Так это коллаборация
Барышня вроде и не глупая , но когда ей нужно , будет строить из себя дурочку .
ТеодорБастард• 09 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ну как бы ква) вы б на моем месте тоже нервничали, зуб даю
автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ для1114Lena
І там дійсно Арестович говорить, що Україна бомбила залізницю?
ні,про ждвона також писала особисто мені, а посилання кинула ,мовби я не знаю чогось. і влада в нас типу бреше...
просто жах
kuskus• 09 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
ні ,то не те... не про Ізраїль...
тут таке боюся посилання писати
Ви ще довго кокетувати будете? Вас нормально десять раз спитали про що відео?

автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ дляIruna2008
Може монтаж ?
я теж думала,але в тому не розуміюсь

ведуча питала про політичні маніпуляції, він і розповів
Олимпиада80• 09 апреля 2022
Ответ дляkuskus
Так, це стьоб)
Це вже перебор. Навіть те, що зараз дії ВСУ та події на фронті під мікроскопом у американської розвідки, реально роблять подібні питання недолугими.
Kvitkaliliia• 09 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
я теж думала,але в тому не розуміюсь

Ну? Так вже виклали його тут. І що?
автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Удалено администрацией...
я теж бачила щось таке
ТеодорБастард• 09 апреля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Так у вас же є якісь документи?)
Викладіть, то й проаналізуємо.
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 09 апреля 2022
Ответ дляТеодорБастард
Удалено администрацией...
Так ви ж писали, що чоловік натрапляв.
Я б подивилась, особливо, якщо там дійсно 13та бригада вказана)
мамакоти• 09 апреля 2022
Ответ дляОЛЯ0509
я теж думала,але в тому не розуміюсь

и сказал, что они используются везде. или московия особенно честная?
автор ОЛЯ0509 • 09 апреля 2022
Ответ дляRubiii
Нет, там о манипуляциях над нами.
Он сказал, что только 1-2% украинцев не поддаются на манипуляции.
Рассказывал о пунктах, как управлять людьми, вкратце вызвать страх, вызвать чувство вины, создать яркие лозунги, создать чувства соединения с чем-то важным, пообещать награду.
Ещё сказал, что на своей странице в ФБ он пытается вывести 86% не думающих домохозяек хотя бы в 14%(которые более менее пытаются думать сами) и только 1-2% полностью со своими мозгами.
Если хотите, поищу, скину ссылку на видео.
так,про це
kuskus• 09 апреля 2022
Ответ дляОлимпиада80
О, я створювала тему, чому заблокували Ольгу, дуже швидко полетіла в бан за кількістю скарг. Тобто, у Ольги тут гарна підтримка
Rubiii• 09 апреля 2022
Ответ длямамакоти
В том то и дело, что везде и у нас тоже. И сказал, что нас даже проще ввести в обман.
Mammoth• 09 апреля 2022
Ответ дляlovely
Ви мабуть сайтом помилилися!!!
За кораблем!
Удалено администрацией...