Раніше замовляла крем в косметолога, але зараз вже немає такої можливості, бо не в Україні. Порекомендуйте якийсь легкий крем на літо для жирної шкіри, можливо з кислотами. Ну чи емульсію з власного досвіду, будь ласка. Чи може лінійку косметики якусь.
Джулияробертс• 09 апреля 2022
Ответ дляSobora
А яка саме?
Синя серія. Наче DS, точно не пам´ ятаю, треба загуглити. Але емульсія легка дуже.
anfisapetrowna• 09 апреля 2022
Ответ дляSobora
Ну я в Іспанії, в принципі всі популярні марки можна знайти десь
Касмара мне проф испанская нравится. У нас дорогая. Легкие крема, флаконы качественные, не попадают внутрь флаконов микробы и воздух.
Джулияробертс• 09 апреля 2022
Ответ дляSobora
Запитайте в магазині що краще, SesDerma хвалять. Але все індивідуально.... Я свій крем так і не підібрала
Wida Winter• 09 апреля 2022
У меня комбинированная кожа, летом жирнится ужасно в т-зоне. Вот отличный испанец, и даже бюджетный Hyaluronic serum E+C Averac
Ninfea_shop• 10 апреля 2022
Ответ дляSobora
Ну я читала і знаю. Я не говорю про щось з дуже вираженим ефектом. Але легкі кислоти навпаки вирівнюють рельєф. І плюс в мене шкіра схильна до висипань, то теж рятують.
Ну а спф у Вас є? Якщо брати крем з кислотами, то він обов´язково. Ну і, дуже мало інформації про шкіру, який запит? Що має ваш крем робити? Які бренди любите? Бо варіантів дуже багато...
Veverka-ak• 10 апреля 2022
Atache оч хорошая.
На лето кислоты только на ночь и днем мощный спф.
А лучше и вовсе без кислот, отложить до осени.