Морс Кая• 11 апреля 2022

Українська мова. Тема- роздум, не для срачу!

На Україну напала росія, прийшла визволяти рускоязичних... Чому ж українці вперто розмовляють російською? До прикладу, навіть тут більшість тем і відповідей- російською. Знову оте " какая разніца"? Якщо немає різниці, то чому не українською? Всім миру!
inspired• 11 апреля 2022
Ответ дляКонфет04ка
Это не по теме. По теме - это уличить во лжи, например. Про русский государственный это вы уже сами придумали. А я всего лишь написала, что есть окружающий мир, и он устроен вот так, нравится вам это или нет.
Правда не по теме? ’В рамках административных границ государства проживает значительное количество граждан, говорящих на другом языке.

Что делают в других странах? Второй, третий государственный / региональный? Без проблем.

Что делают у нас? Мова, вира, вышиванка, лагидная украинизация. ’. С этого начали. Не устраивает ни украинский, ни вышиванки. Побольше языков надо.
Если где-то есть чудесный мир, который так устроен, то надо туда ехать, а не устраивать войну в своей стране.
Потому да, такие как вы мне не нравятся.

Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
ой, не треба тут! Ви мене ніколи не переконаєте-я з ЗУ
Вот именно. Вы с ЗУ. Вот вами и пугали Крым. И не надо было пуйлу ничего выдумывать, вы и сами справитесь прекрасно.
inspired• 11 апреля 2022
Ответ дляolga_lk
ого, вас колбасит...в аптеке валерьянку покупали?
Там 4 листа таких сообщений.
Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляанна 1986
Прям по методичке. Не могут никак заставить людей не говорить на родном для них русском языке. Думаю, уже до всех должно было дойти,что напали на нас не из-за языка. Что русский язык не принадлежит россиянам. Что нельзя разжигать конфликты внутри страны,ещё и во время войны. Автора в
Я понимаю,что ЗУ спит и видит,чтоб все говорили на украинском,как они хотят. Но это не им решать,мы свободные люди, такие же украинцы,может даже чистокровней,без польских корней.
Поддерживаю!!!
inspired• 11 апреля 2022
Ответ дляShoosha
Сами себе врете. У меня друзья сейчас во Львове. С ребёнком, у которого ДЦП. На себе ощущают все «прелести». Хотя раньше ездили и небыло такого. Сейчас особенно.
Главно чтоб вы себе не врали. И нам. А то друзья, соседи, кум-брат-сват. Сами были? На себе ощутили? Или спамом сильно впечатлились?
khainus• 11 апреля 2022
Ответ дляTanchik111
читайте новини іншими мовами, не тільки те, що вам пишуть в ЗМІ.
Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляkamilla11
Потому что я так хочу

А предлог для освобождения миллион можно придумать
+++

всі інші коментарі зайві.

Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
кому потрібен ваш патріотизм?
Главное мова. Любовь к родине вторична. Вот что вы только что сказали.
Blekvud• 11 апреля 2022
Ответ дляанна 1986
Ага, чистокровніші.
Так , не з польським корінням- а з кацапським.
А нічо що Львів колись польським був, то яке коріння має бути в нього?
А чого до Польщі повтікали всі біглі, а не в чистокровію( московію)?
Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
поки ви не зрозумієте, що в Україн-українська мова, будуть визволителі. Я вам відповідати навіть не буду, бо наперед знаю вашу відповідь на мій комент. Вчіть самі, вчіть дітей-вдома розмовляйте українською. Це ва вклад в Перемогу
Ви помиляєтеся.
Поки Ви ділите людей за мовами, будуть визволителі.
khainus• 11 апреля 2022
Ответ дляTanchik111
яка любов і патріотизм без мови?
Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
Вітаю вас)) Ви-з України!
Ура!!! Теперь можно страну любить свою.
Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
в Україні-тільки українська!
Ні.
За статистикою - 50% (+/-) - російська.
Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляAbrado
Люди, зараз не той час щоб сратись, ну, розмовляє людина російською, то хай розмовляє, перейшов ваш знайомий російськомовний на українську і плутає слова - прекрасно, нехай практикуєся.
Війну почали зовсім не з-за мови, те що вони там бизікають, що ’защищаєм руЗка гАварящих’ ну, ви ж розумієте то повід, а причина зовсім в іншому. Тому будь ласка, давайте не будемо зараз собачитись за мову, треба бути просто за Україну і молитись за перемогу, за людей, за наших хлопців!!!
Спасибо вам и таким, как вы. Конечно, сейчас не время.
khainus• 11 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Ви помиляєтеся.
Самі себе ділите!
Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляOrisana
Я разговариваю на русском, потому что живу в свободной, интернациональной, миролюбивой стране со свободой языка и религии. И глотку рву, доказывая знакомым ’оттуда’, что меня никто не притесняет/не заставляет, что не надо меня ’защищать и освобождать’.... Верю, что мне не нужно будет признавать их правоту.
А эта тема и высказывания отдельных дам порадуют русню . Можно её показывать как эталон притеснения по языковому признаку.
khainus• 11 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Ні.
За статистикою - 50% (+/-) - російська.
я мала на увазі, В Україні має бути тільки українська! А насправді не 50%, а більше!
Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
І я з ЗУ.
Ви мене теж не переконаєте.

Не поширюйте свої переконання на всі регіони України.
Люди мають право розмовляти тією мовою, якою хочуть.
По факту, Україна - двомовна країна.
Половина людей на передовій розмовляють російською і цією ж мовою посилають ’русс.аоенный корабль..’.
І ВСІ МИ - українці.
Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
Да мне не надо ничего читать, я и тут читаю. Вы себя почитайте, как вы делите людей на свой-чужой по мове. ЗМИ приплела она.

Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
Це Ваші теоретичні фантазії і бажання.
Я Вам кажу реальну статистику.
І всі ми - Українці.
Не має права Франківськ і Львів розказувати всім регіонам України, якою мовою ЇМ розмовляти.
І хто тут українець, а хто - ні.
Всі ми - українці, незалежно від мови.

Tanchik111• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
яка любов і патріотизм без мови?
Все, я пас. Мне нечего вам сказать. Кто в вышивание и на мове, тот патриот. А кто, например, миллионы налогов платит, благотворительностью занимается, мусор убирает в лесу, но на русском говорит, тот пусть чемодан собирает? Все, это непробиваемо.
Жулька1• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
Самі себе ділите!
Повертайтеся додому. Навчіть цих людей мові. Та чомусь ви у Польщі. Податки також сплачуєте там???
Полякам дяка велика за допомогу, але такі як ви - патріоти здалеку- неприємні люди
Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляkhainus
яка любов і патріотизм без мови?
Така, як на передовій, поки Ви на дивані.
Багато і російськомовних пішли добровольцями захищати СВОЮ країну.
Не діліть людей за мовою.
Жулька1• 11 апреля 2022
Ответ дляFeel good
Не діліть людей за мовою.
Мало що, на дивані. За кордоном. Звідти все добре видно, еге ж
Oleksa1551• 11 апреля 2022
Ответ дляАдрон Барион
Ломать то для нормальних здорових людей вивчення мови це розвиток а для вас це руйнування. Ваш інтелектуальний розвиток припинено , ригідність психіки це природньо але не здорово.
Так она выучила давно, какая ещё деградация? А ваш розвиток как, что вы из-за фигни так говорите про соотечественницу, при чем во время войны за свободу. Ничего у вас не самой не остановилось, не😂?
natapri• 11 апреля 2022
Ответ дляпромокашка
Только не бейте меня , стишок нравится ,
Стишок классный, но к русскоязычным украинцам отношение не имеет. Язык знают все. Понимать и говорить разные вещи.
Shady lady• 11 апреля 2022
Ответ дляСhanelKa
Я розмовляю українською з початку війни. Хоча мені важко . Намагаюсь і тут писати українською . Хай щось і неправильно, то переживу
Підтримую українську мову, але противник звинувачень до російськомовних.
Зовсім не тому війна! Зовсім
Вона б була в якщо б ми на «африканській» розмовляли
Аналогічно.
Сама переходжу на українську, але проти того тиску на російськомовних, який зараз почався.
Хоча є ще категорія російськомовних людей, які по правді дратують. Такі, які массовий перехід на мову тих, хто раніше говорив рос. висміюють, називають лицемірством, показним патріотизмом і взагалі стадом баранів. Бачила і таких. Так от вони мене дико бісять! ))
Я за те, щоб ніхто нікому не вказував як розмовляти ні україномовні, ні російськомовні.
Це особистий вибір кожного
NafffAnja• 11 апреля 2022
Ответ длямарин75
Удалено администрацией...
А може б ви заспокійливого гахнули. Тут вже і горілку дозволили. З розмовами про шовінізм-пишіть соловью и тупіну.
Я в 2008 році виїхала з Луганська, щоб моі діти українською говорили в майбутньому і шанували укр традиції, зокрема церковні.
Тому не розказуйте нам - франківцям про шовінізм. Курси української є, середовище є. А хочете бикувати (не плутайте, зі «спокійно жити і говорити російською у приватному побуті») - так, це не до нас.
Feel good• 11 апреля 2022
Ответ дляBlekvud
Ага, чистокровніші.
Куди захотіли - туди повтікали.
А коріння ніхто не обирав. Як є - так є.
Потрібно поважати історію кожного регіону.
І всі ми - укаїнці.

Це наша СПІЛЬНА земля, і україномовних, і російськомовних.

Oleksa1551• 11 апреля 2022
Ответ дляАдрон Барион
Я бачу в відео що таки 90% відео від захисників українською. Чути що частина з них російськомовні але перейшли на українську. І чудово. А хто не перейшов то теж не біда. В стресових умовах їм не за мову зараз треба дбати а за їх і нашу безпеку . А от вам в безпеці теж треба робити посильний вклад в збереження нашої незалежності хоча б тим щоб вивчити мову
Ну я предположила, что если восточные области, то там в войске логично, что может больше быть р.язычных.