Кадыров объявил об очередном "наступлении" на Киев по приказу путина.
Я в шоке.Когда они оставять нас в покое,твари.И как Вы думаете зачем он это записал?
Loredana17• 11 апреля 2022
Ответ дляviika65
а это самое главное? других можно?
На даний момент мене цікавить ЗУ. Других не можна!
olena_shch• 11 апреля 2022
Задача орков - кошмарить. Паника негатив, они питаются этим как вампиры, это делает их сильнее. Вот вам и ответ. А вообще пи-ть не мешки тягать))). Особенно этой бездари жирной. Чисто пиарится перед своими и перед русской гопотой.
IloveMinecraft• 11 апреля 2022
Вы всерьез собираетесь так остро реагировать на каждый вброс из телеги?
Ответ дляMyJoy_I
13:03, Вчора
У Маріуполі ’кадировці’ представили ’розвідником ВСУ’ місцевого безхатченка, - ВІДЕО
У Маріуполі російські окупанти із Чечні створили черговий фейк, у якому використали місцевого безхатченка. На відео він виконує роль ’розвідника ВСУ’.
Про це повідомив маріупольський волонтер Кирило Долімбаєв на своїй сторінці у Facebook.
’...щоб ви розуміли, як кадировці роблять свій героїчний контент у Маріуполі. На відео нужденний /…/ якого ми годували кожного дня у нашому Храмі ПЦУ в Маріуполі. Спіймати бомжа, то є дійсно «подвиг»’, - написав Долімбаєв.
Він також зазначив, що безхатченко мав проблеми з алкоголем та несповна розуму.
А это что? Я охренела, по украински говорят, наступление мы будем на Белгород совершать, я в шоке
Carrie Bradshaw-Preston• 11 апреля 2022
Ответ дляagata116
я тільки ’зазззаааа’ і навіть подумала в позитивному руслі, що нападу не буде)), раз таке роблять)
Родича моїх знайомих з Іванкова, викликають на роботу, він дуже задоволений)
каже, що теж починають їх відновлювати по троху.
Ну от хто може знати, що буде, а чого не буде?.. Ми мріємо, сподіваємось... Воно ж кончене, - шо йому зашарабанить у макітру через годину чи через добу - невідомо... А те, що воно - кончене, то безперечно і 100%, - ніякого піклування про майбутнє власних дітей та онуків, махає отією погрозою про ’натиснення кнопки’ і всі вимушені бути на стрьомі... Дуже бентежить ота їх автономна контрольно-командна система, що самостійно приймає рішення про ядерний удар у відповідь, навіть коли його і не було... Бо ця система являє собою програмний комплекс на основі штучного інтелекту, а він постійно збирає інформацію, аналізує, стає у стан готовності в робить запит у генштаб, отримує ’відбій’, і так постійно... Якщо ’відбою’ не слідує, то воно трошки чекає і спрацьовує... Як подумаю, це жах якийсь, бо воно не має ’обраточки’ - його не можна зупинити шляхом якоїсь нейтралізації, відключити там, чи зруйнувати... Цю систему називають ’метрва рука’ dead hand ((( Ця штука керується і спрацьовую навіть у випадку загибелі вищого керівництва країни (коли цим вже ніхто з вишу не керує), тобто ’послє мєня хоть потоп’... Це я що до того, що тому охламону навіть своїх же дітей не жалко... Так що тут за логікою можна зробити два висновки: або воно дебільне тисне на ту кнопку, або якщо скопититься, то не буде ’відбою’ для цієї ядерної ’дури’ і воно не дай боже лупоне... шо так, шо так... Ну ось як до них підступитись... (((((
Ответ длявиканастя
Девочки. А что скажите про арахамию? Как только он приехал на днях в Днепр, начались бесконечные сирены и прилёты по области. Начались выбросы, что планы брать Днепр и Запорожье. Не знаю, связано это как то с его приездом иди нет, но вот чего он приезжал, не пойму
А я и не проследила, а действительно.
Нужно вспомнить куда он еше скакал и что там после началось
svetlapanna• 11 апреля 2022
Ответ дляolena_shch
Та да, я посмотрела, как оно бегает теми ножками- рахитиками и той жирной жопой, как жиробобик, виляет, и мяч не в состоянии в корзину бросить, то меня рассмешило єто конкретно))А вообще убожество недалекое, хоть бі не позорилось.Дон, дон, г...дон бля, коротьішка недоделанная